آموزش رایگان
تقویت حافظه، تندخوانی فوق‌پیشرفته فانتوم با تمرکز و درک مطلب

تقویت حافظه، تند خوانی فوق‌پیشرفته فانتوم

تا کنون بیش از ۳۰۰۰۰ نفر
با شرکت در این دوره
سرعت مطالعه خود را دو برابر کرده اند.

با شرکت در این دوره چه چیزهایی دریافت می کنید؟

arrow-png-picture آموزش تندخوانی فانتوم
arrow-png-picture تکنیک‌های افزایش تمرکز
arrow-png-picture تکنیک‌های تقویت حافظه
arrow-png-picture تکنیک‌های کاهش استرس

 

واقعا دوست دارم مهارت های بالا را به دست بیاورم و در دوره شرکت کنم

 

 

register_button

 

 

چرا دوره آموزش تقویت حافظه، تندخوانی فوق‌پیشرفته فانتوم با تمرکز و درک مطلب٬ رایگان است؟

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چرا شرکت در چنین دوره ارزشمندی رایگان است؟

۱-یکی از اهداف مطالعه شریف٬ کمک فوری و سریع به دوستانی است که می خواهند مشکلات خود در زمینه عدم تمرکز، کندخوانی، بی حوصلگی، خواب آلودگی در مطالعه و فراموشی مطالب مهم حل کنند.

۲- احتمالا شنیده اید که سرعت میانگین مطالعه در ایران ۱۵۰ کلمه با سرانه ۲ دقیقه در روز است، اما سرعت میانگین در جهان ۴۰۰ کلمه با سرانه ۲۷ دقیقه است. این سرعت در امریکا ۸۰۰ و با سرانه ۸۸ دقیقه و در ژاپن ۱۲۰۰ کلمه با سرانه ۱۲۰ دقیقه در روز است. پس بهتر است به جای دست روی دست گذاشتن، برای پیشرفت خودمان، خانواده مان و کشورمان بصورت عملی گام برداریم.

۳- من این مهارت را با سختی از بهترین اساتید تندخوانی و تقویت حافظه جهان آموخته ام و شهریه حدود ۵۰۰۰ دلار برای هر دوره پرداخت کرده ام ولی دوست دارم این مهارت را با روشی آسان و دلپذیر در اختیار شما قرار دهم.

 

چرا دوره آموزش رایگان تقویت حافظه، تندخوانی فوق‌پیشرفته فانتوم با تمرکز و درک مطلب ضروری است؟

تندخوانی یکی از مهمترین مهارت‌های یک انسان فوق‌پیشرفته و امروزی است و فقط افرادی قابلیت رقابت در دنیای فوق سریع آینده را خواهند داشت که به یک سری مهارت ها مسلط باشند. طبق آمار ۳۰% افراد در امریکا فارغ‌التحصیل تندخوانی و مهارت‌های تقویت حافظه هستند. ژاپن از دوران ابتدایی در مدارس، تندخوانی را آموزش میدهد و جز دروس اصلی مدرسه است.

پس حیف است که به دلیل عدم آگاهی، از این مهارت فوق ضروری استفاده نکنیم. اگر یادتان باشد حدود ۱۰ سال قبل برای پرداخت قبض آب، برق، گاز باید به بانک مراجعه می‌کردیم و صف طولانی بانک را به سختی تحمل می‌کردیم تا موفق به پرداخت قبض شویم، اما با پیشرفت تکنولوژی و بهتر شدن زیر ساخت های اینترنت در کشور، اکثر مردم از اینترنت و یا دستگاه خودپرداز برای پرداخت قبض استفاده می‌کنند. حتی الان نمی‌شود به همان روش سنتی مراجعه به بانک، قبض را پرداخت کرد چون چند سالی هست بانک‌ها به صورت حضوری دیگرقبض ها را قبول نمی‌کنند.

پس ما باید هر چه سریع‌تر با تغییرات تکنولوژی و پیشرفت علم همراه شویم وگرنه هیچ‌وقت حرفی برای گفتن نخواهیم داشت. دوره رایگان تقویت حافظه و تند خوانی فانتوم نگرش شما را به سرعت تغییرات جهان، عوض خواهد کرد.

 

بــرای شـــرکت در دوره آمـــوزش رایـگان
تقویت حافظه، تند خوانی فوق‌پیشرفته فانتوم
با تمرکز و درک مطلب می توانید در فرم زیر ثبت نام کنید:

register_button

دوره آموزش رایگان تقویت حافظه، تند خوانی فوق‌پیشرفته فانتوم با تمرکز و درک مطلب مناسب چه کسانی است؟

۱-داوطلبان پرانگیزه کنکور که کمبود وقت دارند اما انبوهی از مطالب و کتاب های نخوانده دارند.

۲-مدیران جوان، باهوش و به‌روز شرکت های خصوصی مخصوصا در بخش تولید محتوا

۳-افرادی که می‌خواهند خاص و متخصص باشند و همچون الماس بین دوستان و اطرافیان بدرخشند.

۴- دانشجویان مقطع دوره دکتری٬ کارشناسی ارشد و کارشناسی

۵- داوطلبان کنکور که می خواهند بدون افزایش ساعات مطالعه روزانه٬ در کنکور سراسری قبول شوند.

 

تندخوانی فانتوم یکی از ضروری‌ترین مهارت‌های یک انسان فوق‌پیشرفته و امروزی است و تنها افرادی توانایی رقابت در سال ۲۰۲۰ میلادی را دارند که امروز خود را برای شرایط کمتر از ۴ سال آینده آماده کرده باشند.

 

 

saeed_mohammadi2

متاسفانه در ایران افراد کتابخوان بسیار کم هستند(طبق ۳ سال تحقیق مطالعه شریف، حدود ۲% کتابخوان در ایران داریم) البته در سطح کلان و ملی که نگاه کنیم این خبر بسیار ناگوار و دردآور است. اما همین موضوع می‌تواند فرصتی برای افراد باهوش باشد به‌طوری که با یادگیری تند خوانی فانتوم:

tick-okازخواندن کتاب‌هایتان لذت می‌برید، در یک زمینه خاص و سرآمد میشوید و میتوانید به راحتی و با لذت مدارک بالای تحصیلی کسب کنید و در نهایت در یک شرکت بسیار خوب با درآمد بالا مشغول به کار شوید.

tick-okدر زمان بسیار کوتاه تبدیل به متخصص می‌شوید(درآمد متخصصین در یک زمینه حداقل ۱۰ تا ۳۵ برابر افراد معمولی درهمان صنعت است)

tick-okاگر فن بیان خوبی دارید یا حداقل به تدریس علاقه دارید می‌توانید با شرکت در دوره آکادمی مدرسان (تربیت سخنران حرفه ای و مدرس تندخوانی فانتوم) درآمد چند میلیونی در ماه داشته باشید آن هم با ۳ ساعت تدریس در دو روز از هفته)

tick-okبه یاد داشته باشید تند خوانی یکی از آموزش‌های گران قیمت در جهان است (۵۰۰۰ دلار برای هر دوره )و تمام مدرسین حرفه‌ای این رشته درآمد بسیار بالایی دارند.

این یک فرصت بزرگ و فوق العاده برای شماست.

اگر مصمم هستید ما تمام شرایط را برای موفقیت و پیشرفت شما در نظر گرفته‌ایم. همین الان در دوره رایگان تندخوانی و تقویت حافظه فانتوم شرکت کنید. موفقیت پایدار در زندگی و شغل یک شبه به‌دست نمی‌آید، بلکه نتیجه انتخاب‌ها، عادت‌ها، معاشرت‌ها و تصمیماتی است که دیگران به آن توجهی نمیکنند.

 

من هم واقعا دوست دارم زندگی ام را متحول کنم پس در این دوره شرکت می کنم:

 

 

چرا مطالعه شریف بهترین جا برای آموزش مهارت تقویت حافظه، تندخوانی فوق‌پیشرفته فانتوم با تمرکز و درک مطلب فانتوم است؟

tick-okروش های قبلی تندخوانی، دیگر منقرض شده اند چون در ۲۰ سال گذشته تمام رشته ها تغییرات اساسی کرده اند. تندخوانی هم از این قاعده مستثنی نبوده است و تغییرات اساسی کرده است. من ۱۸ سال است مبحث تندخوانی را دنبال میکنم٬ اولین کارگاه خور را در سال ۱۳۸۰ برگزار کردم و مرتب در کلاس ها و کارگاه های برجسته ترین اساتید دنیا شرکت می کنم و حتی دوره تربیت مدرس تندخوانی فانتوم در ایران فقط توسط مطالعه شریف برگزار میشود. با این همه تجربه می خواهم بگویم نسل جدیدی از تندخوانی شکل گرفته است و ما نیز نسل جدیدی از تندخوانی فانتوم را رونمایی کردیم.

tick-okبه روز بودن محتوا٬ ساده بودن٬ کاربردی بودن و انجام آسان تمرینات را ۱۰۰٪ تضمین میکنم.

tick-okتجربه آموزش مستقیم و حضوری به ۱۰۰۰۰ نفر را بطور مستند دارم.

tick-okاین مهارت را بارها به پزشکان٬ مهندسان٬ مدیران٬ وکلا و بسیاری از دانشجویان رشته های مختلف آموزش داده ام و تقریبا آشنایی زیادی با مطالب درسی شان دارم

tick-okهمکاری بین المللی با بهترین استادهای دنیا در زمینه ی تقویت حافظه٬ تندخوانی٬ تمرکز٬ روش های کاهش استرس کنکور و شغل را دارم

tick-okبعضی از دانشجویان حضوری و غیرحضوری مطالعه شریف٬ اقدام به آموزش تندخوانی فانتوم می کنند و البته شهریه این کلاس ها ارزان تر هم هست اما شما باید تصمیم بگیرید دوست دارید پیش کسی این مهارت را یاد بگیرید که تجربه آموزش به ۱۰۰۰۰ نفر را دارد و خودش دوره تربیت مدرس تندخوانی را برگزار میکند یا یک فردی که فقط از روی بسته غیرحضوری تندخوانی فانتوم یکسری مطالب را یاد گرفته است؟

چرا تندخوانی فانتوم را بلد نباشید از دست خود به شدت عصبانی خواهید شد؟

tick-okچون ممکن است چندین میلیون تومان در کلاس های کنکور هزینه کنید و در دانشگاه و رشته ای که مورد علاقه شما نیست قبول شوید!

tick-okوقتی هر روز چندین مقاله و کتاب در زمینه تحصصی ما منتشر میشود و هیچگاه فرصت نمیکنیم این مطالب را بخوانیم!

tick-okوقتی موفقیت دوستانمان را می بینیم ولی خودمان در حال درجا زدن هستیم.

tick-okوقتی آزمون مهم و سختی در پیش داریم اما وقت نداریم٬ حواس مان پرت می شود و یا مطالب درسی را فراموش میکنیم!

tick-okوقتی سوالی در مورد تخصص شما پرسیده میشود و شما جوابش را بلد نیستید!

tick-okاز آخرین کتابی که خوانیده اید مدت زیادی گذشته است و به زودی اطلاعات شما کهنه و بدرد نخور خواهند شد!

و…

برای ثبت نام در دوره رایگان تقویت حافظه، تند خوانی فوق‌پیشرفته فانتوم با تمرکز و درک مطلب همین الان اقدام می کنم:

در مورد سعید محمدی

saeed_mohammadi

من موسس مجموعه مطالعه شریف، طراح تندخوانی فوق پیشرفته فانتوم در ایران ،نویسنده مجموعه کتاب‌های تند خوانی فانتوم، کتاب انسان۲۰۲۰، دانسته هایت را به کار بگیر و عضو هیئت تحریریه مجله خلاقیت هستم. متولد ۲۲ مهر ۱۳۶۱ هستم٬ در دوران دبیرستان رشته ریاضی و فیزیک خواندم٬ در دانشگاه رشته مهندسی شیمی و مهندسی نفت و MBA خوانده ام. سالیان طولانی است که دوره‌های متعددی را می‌گذرانم و حتی همین‌ الان ماهیانه چندین میلیون تومان برای آموختن مطالب جدید سرمایه‌گذاری می‌کنم .

در زندگی احساس شادی و آرامش دارم و سعی میکنم همواره لبخند بزنم. خداوند را بزرگ‌ترین پارتی جهان هستی می‌دانم.توانایی منحصربه‌فرد من٬ سرعت بالا در انجام کارها، خلاقیت و ایده‌ هایم است. معتقدم از طریق تحول درفرد فرد ایرانیان،می‌توانیم جامعه‌ای شاداب داشته باشیم . مهم‌ترین خصوصیت اخلاقی من این است که سعی میکنم فردی راست‌گو و استوار باشم .از چیزی که دفاع می‌کنم این است که آگاهی ،علم و دانش نوری است که هر جا بتابد ناآگاهی،فقر و جهل را از بین می‌برد و تنها راه خوشبختی را دانستن و اجرا کردن می‌دانم و اعتقاد دارم ما باید جامعه ای خوضبخت داشته باشیم تا در زندگی شخصی هم احساس خوشبختی کنیم.

به اعتقاد من فقط ۴% افراد جامعه خوشحال ، ثروتمند،موفق و دوست‌داشتنی هستند و به این گفته خویش عمیقاً اعتقاد دارم که حتی درشرایط کنونی می‌توان به‌راحتی از زندگی لذت برد و تا بی‌نهایت پیش رفت به‌شرط اینکه در زندگی امروز فانتوم باشیم. یادمان باشد فقط یک بار زندگی خواهیم کرد پس فرصت آموختن را از دست ندهیم.

 

پر کردن فرم زیر کمتر از یک دقیقه زمان می برد ولی اثر بسیار بزرگی در پیشرفتتان دارد

فرصت را از دست نمی دهم و در دوره شرکت می کنم:

102 نظر

 1. مریم تاجیک

  سلام
  من همیشه فکر میکردم چقدر خوب میشه که بتونم کتاب های درسی و غیردرسی خودم رو تند تر بخونم.
  وقتی اولین بار با شما شما آشنا شدم خیلی خوشحال شدم چون اصلا نمیدونستم چیزی به اسم تندخوانی وجود داره
  ازتون ممنونم چون نگرش منو تغییر دادید، اصلا فکر نمیکردم سرعت دنیا اینقدر زیاد باشه
  از روزی که ویدیو دره مرگ رو دیدم خیلی انگیزه م بیشتر شده تا کارهام رو درست و دقیق انجام بدم و به انتها برسونم.

  پاسخ
 2. علی نوری خانی

  تقديم به استاد دوست داشتني و نازنينم سعيد محمدي كه راهي رو بهم نشون دادن كه تا آخر عمر مديونشون هستم.

  چرا کتاب‌خوان‌ها بهترین آدم‌هایی هستند که می‌توان عاشق‌شان شد؟
  چندی پیش، مقاله‌ای در مجله تایم منتشر شد که نویسنده‌اش ادعا می‌کرد، آنچه «مطالعه عمیق» نامیده می‌شود به‌زودی از بین خواهد رفت؛ چرا که میزان مطالعه عمیق میان آدم‌ها کمتر شده و این روزها دیگر آدم‌ها سرسری کتاب می‌خوانند و با وجود مطالب خلاصه شده اینترنتی تعداد خواننده‌های کتاب‌ها روز به روز تقلیل پیدا می‌کند.

  نکته اینجاست که مطالعات ثابت کرده، کتاب‌خوان‌ها در قیاس با افراد عادی آدم‌های خوب‌تر و باهوش‌تری هستند و شاید تنها آدم‌هایی روی این کره خاکی باشند که ارزش عاشق شدن را داشته باشند.

  بر اساس مطالعاتی که روان‌شناسان در سال‌های ۲۰۰۶ و ۲۰۰۹ انجام داده‌اند، کسانی که رمان می‌خوانند میان انسان‌ها بیشترین قدرت همدلی با دیگران را دارند و قابلیتی دارند با عنوان «تئوری ذهن» که در کنار آنچه خود به آن اعتقاد دارند، می‌توانند عقاید، نظر و علائق دیگری دیگری را مدنظر قرار دهند و درباره آن قضاوت کنند.

  آن‌ها می‌توانند بدون این که عقاید دیگران را رد کنند یا از عقیده خودشان دست بردارند، از شنیدن عقاید دیگران لذت ببرند.

  تعجبی هم ندارد که کتاب‌خوان‌ها آدم‌های بهتری باشند. کتاب خواندن تجربه کردن زندگی دیگران با چشم غیرواقعی است. یاد گرفتن این نکته که چه طور بدون این که خودت در ماجرایی دخیل باشی، بتوانی دنیا را در چارچوب دیگری ببینی.

  کتاب‌خوان‌ها به روح هزاران آدم و خرد جمعی همه این آدم‌ها دسترسی دارند. آن‌ها چیزهایی دیده‌اند که غیر کتاب‌خوان‌ها امکان ندارد از آن سر دربیاورند و مرگ انسان‌هایی را تجربه کرده‌اند که شما هرگز آن‌ها را نمی‌شناسید.

  آن‌ها یاد گرفته‌اند که زن بودن چیست و مرد بودن یعنی چه. فهمیده‌اند که تماشای رنج دیگران یعنی چه. کتاب‌خوان‌ها بسیار از سن‌شان عاقل‌ترند.

  تحقیق دیگری در سال ۲۰۱۰ ثابت کرده که هر چه‌قدر بیشتر برای کودکان کتاب بخوانیم، «تئوری ذهن» در آن‌ها قوی‌تر می‌شود و در نهایت باعث می‌شود این بچه‌ها واقعا عاقل‌تر شوند، با محیط‌شان بیشتر انطباق پیدا کنند و قدرت درک‌شان بالاتر برود.

  تجربه‌های قهرمان‌های داستان‌ها تبدیل به تجربه‌های خود خواننده‌ها می‌شود. هر درد و رنجی که شخصیت داستان می‌کشد، تبدیل به باری می‌شود که خواننده باید تحمل کند. خواننده‌های کتاب‌ها هزاران بار زندگی می‌کنند و از هر کدام از این تجربه‌ها چیزی یاد می‌گیرند.

  اگر دنبال کسی هستید که شما را تکمیل کند و فضای خالی قلب‌تان را پر کند، می‌توانید این کتاب‌خوان‌ها را در کافی‌شاپ‌ها، پارک‌ها و متروها پیدا کنید. چند دقیقه که صحبت کنید، آن‌ها را به جا خواهید آورد.

  کتاب‌خوان‌ها با شما حرف نمی‌زنند، با شما رابطه برقرار می‌کنند

  آن‌ها در نامه‌ها یا مسج‌هایشان انگار برای‌تان شعر می‌نویسند. صرفا به سوالات‌تان جواب نمی‌دهند یا بیانیه صادر نمی‌کنند، بلکه با عمیق‌ترین فکرها و تئوری‌ها پاسخ شما را می‌دهند. شما را با دانش بالای کلمات و ایده‌هایشان مسحور خواهند کرد.

  تحقیقات دیگری در دانشگاه برکلی نشان داده، کتاب خواندن برای کودکان باعث می‌شود آن‌ها کلماتی را یاد بگیرند که هرگز در مدرسه به آن‌ها یاد نمی‌دهند.

  به خودتان لطف کنید و با کسی قرار بگذارید که می‌داند چه‌طور از زبان‌اش استفاده کند.

  آن‌ها فقط شما را نمی‌فهمند، درک‌تان می‌کنند

  آدم‌ها فقط باید عاشق کسی شوند که بتواند روح‌شان را ببیند. این آدم باید کسی باشد که به روح شما نفوذ می‌کند و به بخش‌هایی از روح شما دسترسی پیدا می‌کند که هیچ‌کس دیگر قبلا کشف‌اش نکرده است.

  بهترین کاری که خواندن داستان‌ها با آدم‌ها می‌کنند این است که کامل نبودن شخصیت‌ها باعث می‌شود ذهن شما سعی کند از ذهن دیگران سردربیاورد. این جور آدم‌ها توانایی همدلی پیدا می‌کنند. ممکن است همیشه با شما موافق نباشند، اما سعی می‌کنند ماجراها را از زاویه دید شما ببینند.

  آن‌ها نه‌تنها باهوش‌اند که عاقل هم هستند

  باهوش بودن همیشه هم خوشایند نیست، اما عاقل بودن آدم‌ها را تحریک می‌کند. همیشه مقاومت در برابر آدم‌هایی که می‌شود چیزی ازشان یاد گرفت کمی سخت است. عاشق یک آدم کتاب‌خوان شدن نه‌تنها کیفیت گفت‌وگو را بالا می‌برد، بلکه باعث می‌شود سطح گفت‌وگو بالا برود.

  بر اساس تحقیقات، کتاب‌خوان‌ها به دلیل دایره وسیع واژگان‌شان و مهارت‌های حافظه، آدم‌های باهوش‌تری هستند. ذهن آن‌ها در قیاس با آدمی معمولی که کتاب نمی‌خواند توانایی درک بالاتری دارد و راحت‌تر و به‌شکل موثرتری می‌توانند با دیگران ارتباط برقرار کنند.

  قرار و مدار گذاشتن با آدم اهل کتاب به قرار گذاشتن با هزاران نفر می‌ماند. انگار که تجربه‌ای را که او با خواندن زندگی همه این آدم‌ها به دست آورده در اختیار شما قرار دهد، انگار با یک کاشف قرار گذاشته باشید.

  پاسخ
 3. ‍پینگ بک: چگونه سریع به یاد آوریم؟

 4. نیما

  سلام
  درس ها فوق العاده بودن
  بخاطر اینکه اینقدر سخاوتمند هستید از شما ممنونم
  انشااله برکت این کار توی زندگی تون هر روز موج بزنه

  پاسخ
 5. سارا

  استاد سلام
  شما فوق العاده اید
  ازتون ممنونم که در زمینه کتاب و کتابخوانی فعالیت میکنید چون واقعا افراد کتابخوان در ایران خیلی کم هستن.
  از خدا براتون بهترین ها رو میخوام

  پاسخ
 6. شیوا

  سلام و خسته نباشید خدمت استاد محمدی و همکارانشون
  ازتون بابت این کلیپ ها سپاسگزارم ، واقعا کمکم کرد بتونم علاقم به مطالعه رو دو چندان بکنم و با شور و هیجان بیشتری مطالعه کنم 🙂 اگه خدا بخواد و بیام تهران برای تحصیل حتما در کلاس های حضوری شما شرکت میکنم .
  بازم تشکر برای سایت خوب و فیلم های آموزشی خوبتون امیدوارم موفق و سربلند باشید .

  پاسخ
 7. فاطمه

  سلام
  از اینکه با شما آشنا شدم خیلی خوشحالم
  از بابت درس های رایگان هم ازتون مچکرم
  مثل همیشه موفق تر از دیروز خواهید بود

  پاسخ
 8. arezo

  ممنون بابت این همه مطالب مفید. مثل بقیه مطالب سایتتون از خوندنش لذت بردم و خیلی چیزها ازش یاد گرفتم. واقعادخوشحالم از اینکه با گروه مطالعه شریف و همچنین سایتتون آشنا شدم و امیدورام منم یه روزی بتونم مثل شما استاد عزیز فرد مفیدی برای وطنم باشم.همواره سربلند و پیروز باشید.

  پاسخ
 9. فرزاد

  امرسون:
  کسی که با کتاب زندگی میکنه همیشه زنده است.

  ولتر:
  هر چه کتاب بیشتری بخوانید، لذت بیشتری از زندگی میبرید.

  سقراط:
  جامعه وقتی فرزانگی و سعادت میابد که مطالعه کار روزانه اش باشد.

  تقدیم به استاد خوبم دکتر سعید محمدی و تیم فوق العاده مطالعه شریف

  پاسخ
 10. ساناز

  آقای محمدی واقعا از آموزش های رایگانی که برامون قرار دادید ازتون ممنونم.
  افتخار میکنم عضو گروه مطالعه شریف هستم.
  درود بر شما
  براتون آرزوهای بزرگی دارم.

  پاسخ
 11. زهرا

  استاد محمدي
  كلاس شما بهترين، كلاس زندگيم بوده
  چون الان عادت كردم به كتابخواني
  احساس ميكنم دنياي جديدي پيدا كردم
  خيلي خيلي تجربه لذت بخشي هست

  خدا رو شكر كه با مطالعه شريف آشنا شدم

  پاسخ
  1. مریم باجلان

   دوست خوب مطالعه شریف زهرای عزیز
   ما هم خدا را شاکریم که شما را جزء دوستانمان داریم. و امیدواریم زندگیت پر باشد از تجربیات خوب و لذت بخش.

   همواره شاد باشید
   کارشناس آموزش مطالعه شریف
   مریم باجلان

   پاسخ
 12. Mahdi

  سلام کلا میگم این موسسات آموزشی کنکور و… همش حرفه الکی پولتو خرج میکنی آخرش هم هیچی!!!
  آدم خودش بخونه تنهای تنها….

  پاسخ
  1. مریم باجلان

   جناب آقای مهدی عزیز سلام
   شما خودتون بخونید تنهای تنها .
   ما هم برایتان آرزوی موفقیت و پیروزی داریم.

   با تشکر
   کارشناس آموزش مطالعه شریف
   مریم باجلان

   پاسخ
 13. علی

  کتاب انسان 2020 فوق العاده بود.
  از آقای سعید محمدی تشکر ویژه میکنم
  چون بخش اول کتاب رو آقای محمدی عالی نوشته بودن

  پاسخ
 14. khorshid

  باسلام خدمت تمامی شما بزرگواران. عرض تشکر بسیار دارم بابت گروه خوبتون. بسیار خوشحالم که با تلاش هرچه بیشتر درصدد ارتقا فرهنگ مطالعه هستید و بسیار خوشحالتر ازاینکه عضوی از جامعه خوب و پر انرژی شما هستم. از خداوند برای این تیم پرتلاش و دلسوز آرزوی موفقیت خواستارم. منتظر پیام های مفیدتون در سایت هستم. موید باشید

  پاسخ
 15. زهرا شیواپور

  سلام. من تو این دوره شرکت کرده بودم، اما فقط دو فایل اولش برام فرستاده شد. امکانش هست یک بار دیگه کل دوره ارو برام بفرستین؟

  پاسخ
 16. سارا

  سلام
  خیلی ممنونم بخاطر ویدیو های رایگانی ک میفرستید.
  خیلی دوست دارم اموزش تندخوانی رو بخرم اما هزینه اش برای من خیلی زیاده.ای کاش واس دانشجوها یکم تخفیف میذاشتین.البته جسارت نباشه تندخوانی مهارت بزرگی و کار شما بسیار ارزشمنده که همچین مهارتی رو آموزش میدید.

  پاسخ
 17. sogand

  به خاطر تمام تلاشتون در جهت رشد فرهنگ کتاب خوانی ازتون واقعا سپاسگزارم من واقعا علاقه زیادی به کتاب های روانشناسی دارم کتابای زیادی رو هم مطالعه کردم ولی چون نمیتونستم سریع بخونم اونقدر ها که علاقه داشتم نمیتونستم سریع باشم اتفاقا کتاب های زیادی هم هنوز دارم که نخونده موندن واقعا دارم سعی خودمو برای تند خوان شدن میکنم به خاطر کلیپایی که رایگان در اختیارمون میذارین ازتون ممنونم اگه احیانا کتاب ترجمه شده ای در زمینه تند خوانی وجود داشته باشه ممنون میشم که به من معرفی کنین .

  پاسخ
  1. مریم باجلان

   دوست خوب مطالعه شریف سوگند عزیز
   از این همه ابراز لطفی که به ما دارید از شما ممنون هستیم.
   و آفرین به شما که این قدر به مطالعه علاقه‌مندید.
   به زودی کتاب جدید آقای محمدی روی سایت قرار خواهد گرفت. ولی تا آن زمان می‌توانید کتاب تندخوانی تونی بوزان را مطالعه بفرمایید.

   همواره موفق باشید
   کارشناس آموزش مطالعه شریف
   مریم باجلان

   پاسخ
 18. پريسا

  وقتی که راه نمی روی
  نمی دوی
  زمین هم نمی خوری
  و این”زمین نخوردن” محصول سکون است نه مهارت!
  وقتی که تصمیمی نمی گیری
  کاری نمی کنی
  اشتباه هم نمی کنی
  و این “اشتباه نکردن” محصول انفعال است نه انتخاب!
  خوب بودن به این معنی نیست که درهای تجربه را بر خود ببندی و فقط پرهیز کنی،
  خوب بودن در انتخابهای ماست که معنا پیدا میکند و شکل می گیرد…!

  خوشحالم مطالعه شريف رو امتحان كردم.

  پاسخ
 19. محمدرضا رضائی

  من روزنامه‌نگار و نویسنده هستم. یادگیری مهارت تندخوانی به من کمک کرد تا منابعی که با آنها سروکار دارم را با سرعت و دقت بالاتری مطالعه کنم و در افزایش سطح کاری من رسانه‌ها بسیار موثر بود. تقریبا به همه همکاران و دوستانم استفاده از آموزش‌های تندخوانی آقای محمدی را پیشنهاد کرده‌ام.
  همیشه پرتلاش باشید

  پاسخ
 20. kumiko

  سلام.متاسفانه روی “ثبت نام رایگان” که کلیک می کنم صفحه ای باز نمی شه. اگر ممکنه مشکل رو بر طرف کنید.
  ممنون

  پاسخ
  1. مطالعه شریف

   دوست خوب مطالعه شریف سلام
   با ثبت نام در دوره رایگان آموزش تندخوانی، روزانه درس ها به ایمیل شما ارسال می شود و با کلیک بر روی آنها می توانید دروس را دانلود نمایید.
   همچنین مرورگر خود را آپدیت نمایید و یا از مرورگر google chrome استفاده کنید.

   پاسخ
 21. ارمان

  سلامم
  اول خواستم از اموزش های خوبتون تشکر کنم و بعد یه سوال داشتم ازتون. این ویدیو اول رایگان شما فکر کنم کامل نیست چون مبحث حافظه ی بلندمدت در حین توضیح تمام شد یعنی ما بقیش ضبط نشده ظاهرا.
  ممنون میشم پاسخ بدبد.

  پاسخ
 22. namdar

  سلام
  من ۲۴تا فایل ویدویی رو مشاهده کردم خیلی خوب بودن…
  ولی خب برا شرکت تو این دوره هزینه اش برا ماها بالاست
  باید چیکارکنیم.کلا باید بیخیال این مدل مطالعه بشیم

  پاسخ
  1. سعید محمدی

   با سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز
   از اینکه این دوره مورد رضایت شما بوده بسیار خوشحالیم.
   شما با یادگیری مهارت تندخوانی فانتوم قطعا برای زندگی آینده خود سرمایه گذاری خواهید کرد
   منتظر حضور شما در دوره‌ها هستیم

   پاسخ
 23. motahar

  با سلام .
  من حدود مهر ماه بود یه سری فایل تند خوانی جدید که روش ستاره ای هم در درون ویدئو ها اموزش رایگان میداید رو تا جلسه سه دنبال میکردم و انجام می دادم ولی یه گرفتاری بد دچار شدم و بستری بودم الان اومدم بقیه رو دانلود کنم ولی کل سیستمون عوض شده حتی ویدئو ها من باید چیکار کنم ؟؟ بقیه تند خوانی رو پیدا کنم؟

  پاسخ
  1. مطالعه شریف

   با سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز
   خوشحالیم که سلامتی خود را بدست آورده اید.
   لطفا بار دیگر در دوره رایگان آموزش تندخوانی فانتوم در سایت مطالعه شریف عضو شوید.با عضویت در دوره رایگان، هر روز یک درس برای شما ایمیل خواهد شد.

   پاسخ
 24. محمد

  سلام خدمت استاد محمدی عزیز از تلاش های بی نظیر شما برای یافتن راه های جهت عدم اطلاف وقت وبازدهی بیشتر مطالعه ممنونم ویدیو های شما رو دنبال میکنم امیدوارم همیشه پیروز وسربلند باشید

  پاسخ
  1. سعید محمدی

   با سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز
   ممنون از اینکه همیشه به فکر رشد و اعتلای مهارتهای فردی خود هستید.گروه مطالعه شریف برای شما آرزوی موفقیت می کند.
   با سپاس از شما

   پاسخ
 25. F:kh

  سلام
  من دانشجوی رشته شیمی کاربردی هستم دانشگاه پیام نور
  کل واحدامو سرسری پاس کردم
  ینی الان عملا از رشته م هیچی بارم نیست
  واسه ارشد رشتمم بعد دوسال همینجوری الکی ثبت نام کردم و قبول شدم تکمیل ظرفیت ی شهر پرت:/
  الان دوس دارم ی جوری پایم قوی شه تا قبل شروع ترم که بهمن ماه هستش
  دوس دارم انقد قوی بشم که پژوهشگربرتر ،مقاله زیاد بدم…..دوس دارم تمام این سالای زندگیم که کم کاری کردمو جبران کنم
  انقد مطالعه نداشتمو درس نخون بودم که الان اصلا نمیدونم چجوری درس میخونن چجور مطالعه میکنن چجوری حتا چیز حفظ میکنن
  استعدادمم خوبه ها ولی مغزم آکبنده
  کمکم کنین:(

  پاسخ
  1. سعید محمدی

   با سلام و احترام
   خیلی ممنون از اینکه به هر حال به فکر رشد و بهبود فردی هستید.برداشتن اولین قدم در راه موفقیت برابر با موفقیت در آن راه است.امیدواریم که مسرانه این راه را ادامه دهید.یکی از کارهایی که می توانید انجام دهید این است که در دوره های رایگان ما ثبت نام کنید.تعداد این درس ها ۲۴ ویدئو است که پس از ثبت نام برای شماارسال می شود.با اجرای تمارین سرعت درک مطلب و مطالعه شما حداقل دو برابر می شود.
   برای بحث های تکمیلی می توانید دوره غیرحضوری تندخوانی را تهیه نمایید.مهمترین کار، تمرین کردن است.
   با سپاس از شما

   پاسخ
 26. F:kh

  چجوری تو دوره هاتون ثبت نام کنم؟
  ایمیلمو گذاشتم میشه ویدئوهارو بفرستین ایمیلمツ
  اگرم نمیشه که بگین چجوری و کجا ثبت نام کنم
  مرسی

  پاسخ
  1. گروه تولید محتوای مطالعه شریف

   با سلام و احترام
   از اینکه همراه مطالعه شریف شدید بسیار سپاسگذاریم.با مراجعه به لینک زیر و ثبت نام در دوره رایگان تندخوانی فایل ها به صورت اتوماتیک برایتان ارسال می شود.
   http://motalesharif.com/%D8%AA%D9%86%D8%AF-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%88%D9%85/
   با سپاس فراوان

   پاسخ
  1. گروه تولید محتوای مطالعه شریف

   با سلام و احترام
   با ثبت نام در دوره رایگان تندخوانی و تقویت حافظه دوره بلافاصله برایتان ارسال می گردد.و به ترتیب درسها برایتان ارسال می گردد که باعث شود درس های قبلی را تمرین نمایید.
   با سپاس از شما

   پاسخ
 27. نجمه توكليان

  سلام
  ممنون بابت سخاوتیکه برای به اشتراک گذاشتن معلوماتتون دارید
  من مشکلی در مورد جلسه ششم داشتم تمرین دکتر کا واشیما
  بنظرم توضیحات کامل نبود و روش دوم اصلا گفته نشد
  باید چیکار کنم

  پاسخ
 28. meysam

  سلام به همگی سوالی که داشتم درمورد این بود که من به طور معمولی خیلی دیرتر درسا رو حفظ میشم ونمیتون دقیقا تمرکز داشته باشم حالا میخواستم ببینم من هم میتونم بااین شرایط یک تند خوان بشم یانه ممنوم یاعلی

  پاسخ
 29. محمدعلی چشمه مهتاب

  سلام به آقای محمدی
  یه سوال کلی دارم. من اسم و فامیلم ، موبایلم و ایمیلم رو چند بار به شما دادم. فکر میکنید که من موفق شدم؟ و اگر موفق شدم به من بگید.
  در مورد دوم ؛ میخوام به سمینار شما بیام. چند نفر دیگر مونده تا منم بتونم جزو ۱۲۰۰ نفر باشم که با این افراد در سمینار باشم؟

  پاسخ
  1. مدیر اجرایی مطالعه شریف

   دوست خوب مطالعه شریف
   جناب آقای چشمه مهتاب
   سلام وقت بخیر
   ثبت نام سمینار روزهای پایانی را می گذراند و ظرفیت در حال تکمیل شدن است . در صورتی که تمایل دارید حضور داشته باشید لطفاً مراحل ثبت نام را طی کنید.

   به امید دیدار
   مدیر اجرایی تیم مططالعه شریف
   مریم باجلان

   پاسخ
 30. الهام براتی

  سلام من کارشناسی ارشد جغرافیا شهری برای شرکت در دوره دکترا امسال تند خوانی خیلی کمکم میکند ممنون از اموزش رایگان تند خوانی باتشکر

  پاسخ
  1. مدیر اجرایی مطالعه شریف

   دوست خوب مطالعه شریف
   سرکار خانم براتی عزیز
   امیدواریم که در همه مراحل زندگی موفق باشید. دوره پیشرفته تندخوانی هم قطعا تاثیر بسزایی در روند مطالعه شما خواهد شد.

   پیروز باشید
   مدیر اجرایی مطالعه شریف
   مریم باجلان

   پاسخ
 31. اردیبهشت

  متد تندخوانی فانتوم یکی از بهترین متدهایی هست که در این زمینه خواندم و یاد گرفتم.
  به همه ی دوستان توصیه می کنم در دوره ی غیر حضوری تندخوانی هم شرکت کنند.
  با تشکر از مجموعه ی مطالعه شریف

  پاسخ
 32. حسین

  بنام خدا
  دنبال راهی بودم برای یادگیری تندخوانی
  دوستی میگفت اگر چیزی را واقعا بخواهی و در آن فرکانس قرار بگیری شرایط فراهم شده و به خواستت میرسی و حتی بیشتر از آن
  و امروز تندخوانی راهی شد تا با استاد محمدی آشنا بشم.و چیزهای بیشتری بدست بیاورم
  خداوندا سپاسگزارم
  استاد از وجودتون و از قلب بزرگتون سپاسگزارم

  پاسخ
  1. مطالعه شریف

   با سلام و احترام
   امیدواریم مطالب برای شما مفید و کاربردی باشد و تکنیک های تندخوانی را در مطالعات خود بکار ببرید.

   موفق باشید

   پاسخ
 33. ایمان امینی نژاد

  با سلام و احترام
  از اینکه دوره رایگان تندخوانی را برگزار کردید کمال تشکر و سپاس را دارم. این عمل مصداق زیبایی از زکات علم بود. امیدوارم در تمامی مراحل موفق و سربلند باشید

  پاسخ
  1. مطالعه شریف

   با سلام و احترام
   از اینکه مطالب برای شما مفید بوده است بسیار خوشحالیم و برای شما آرزوی موفقیت می کنیم.

   پاسخ
 34. مریم غفوری

  سلام وتشکربسیار
  تقریباتمام برنامه هاتونو نگاه کردم ومخصوصابرنامه بسیارکاربردی خط بردن رو
  سپاس فراوان و خداقوت

  پاسخ
 35. میترا زمانی

  باسلام خدمت استاد بزرگوار.بسیار خدارا شاکرم که با موسسه شما آشنا شدم.بنده تقریبا یکسال ونیم پیش با برنامه تندخوانی رایگان شما موفق شدم دروسم را با بهترین شکل پاس کنم وبرام عالی بود.اما کافی نبود(چون سه ترم قبلش مشروط شده بودم وهمون ترم همه درسهامو پاس کردم).
  امسال دوباره دردوره تندخوانی رایگان شما ثبت نام کردم وچقدر جدیدتر وبا کیفیت ترازقبل هست خدا قوتتون بده

  پاسخ
 36. افسانه

  سلام خسته نباشید میخواهم رتبه یک کنکور شوم ولی میخواهم شما به من کمک کنید که سریع کتاب هامو جمع بندی کنم

  پاسخ
  1. مطالعه شریف

   با سلام و احترام خدمت شما
   وقتتون بخیر
   با تکنیکهایی که در این دوره فرا می گیرید می توانید سرعت مطالعه خود را افزایش دهید.

   با سپاس

   پاسخ
 37. hldvugd

  با سلام و احترام.من در این دوره رایگان شرکت کردم ولی فقط فایل اول و دوم اومده و بعد گذشت یک هفته فایلی رو دریافت نکردم.اونم ناقصه.نمی فرستین دیگه؟

  پاسخ
  1. مطالعه شریف

   با سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز
   لطفا مرورگر خود را آپدیت نمایید.
   همچنین در صورت عدم دریافت دروس، پوشه اسپم ایمیل خود را بررسی نمایید.ممکن است این فایلها به آن قسمت منتقل شده باشد.

   با سپاس

   پاسخ
 38. ماه منیر صادقی ارجمند

  با سلام و احترام
  و تشکر از شما من فایل اول را دانلود کردم ولی می بایست منتظر بمانم تا ۲۳ فایل دیگر را فردا و روزهای دیگر دانلو کنم. می خواستم بپرسم اگر ۲۴ فایل را یک جا بخواهیم دانلود کنیم چه کار باید بکنیم.

  پاسخ
  1. مطالعه شریف

   با سلام و وقت بخیر
   فایل های دوره آموزش رایگان تندخوانی و تقویت حافظه به صورت سیستمی ارسال می شود و امکان ارسال آنها بصورت یکجا وجود ندارد.
   با ثبت نام در دوره رایگان هر روز یک درس برای شما ایمیل خواهد شد.

   با سپاس

   پاسخ
 39. محمدرضا پدرام

  سلام . تند خوانی فانتوم با تندخوانی ویرا چه تفاوتی داره . ممنون میشم راهنمایی کنید. و این که چقدر طول میکشه که سرعت مطالعه دو برابر بشه

  پاسخ
  1. مطالعه شریف

   با سلام و احترام خدمت شما
   وقتتون بخیر
   تندخوانی یک مهارت است و شما با یادگیری تکنیک های آن می توانید سرعت مطالعه خود را افزایش دهید.
   اینکه چه مدتی طول می کشد تا شما بتوانید با سرعت دوبرابر سرعت مطالعه کنونی خود، مطالعه داشته باشید بستگی به میزان تمریناتی که انجام می دهید دارد.
   اما معمولا یک ماه و نیم تا دو ماه زمان لازم است تا شما کل تکنیک های تندخوانی و تقویت حافظه را فرا بگیرید و در طول این مدت سرعت مطالعه شما باید حداقل ۳ تا ۴ برابر افزایش پیدا کند.

   با سپاس

   پاسخ
 40. بنده ای

  سلام من میخواستم فیلم ها را زود تر دریافت کنم لطفا راهنمایی کنید اگر کسی از دوستان میتونه راهنمایی منه لطفا در نظرات پاسخ بدید.

  پاسخ
  1. مطالعه شریف

   با سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز
   با ثبت نام در دوره رایگان آموزش تندخوانی و تقویت حافظه هر روز یک درس به صورت سیستمی برای شما ایمیل خواهد شد و امکان ارسال فایل ها بصورت یکجا وجود ندارد.
   شما می توانید تکنیک هایی را که هر روز فرا می گیرید، تمرین نمایید تا از آنها بطور کاربردی در مطالعات خود استفاده کنید.

   با سپاس

   پاسخ
 41. محمد

  سلام و متشکر بابت فایلهای ویدیویی ، یه سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدین

  میخواستم بدونم با توجه ب گزیده بودن و طول مدت کم فیلمها ، آیا همینا برای رسیدن به سرعت ۸۰ صفحه در ساعت کافی میتونه باشه ؟

  اگه نه ، چجوری میتونیم بصورت غیرحضوری تندخوانی رو فول یاد بگیریم؟؟؟؟

  پاسخ
 42. وحید مردانی

  استاد عزیز ضمن تشکر از زحمات شما
  من متاسفانه زدم کل ایمیل هایی که تا حالا بهم اومده بود رو پاک کردم و درواقع تمامی ویدئو های ارسالی شما هم پرید . میشه لطا بفرمایید چطوری بازم به همشون دسترسی پیدا کنم ؟
  آیا باید دوباره رجیستر کنم ؟
  پیشاپیش ممنون از پاسختون

  پاسخ
 43. سیداحمد ابوقداره

  سلام و عرض ادب خدمت اساتید و همکاران مطالعه شریف

  بنده بسیار تلاش کردم تا از ایمیل ارسالی شما دانلود را انجام بدم ولی نمیشه…
  از گوگل کروم هم استفاده کردم

  راهکار شما چیه؟

  پاسخ
  1. مدیر اجرایی مطالعه شریف

   دوست خوب مطالعه شریف
   سلام وقت شما بخیر
   لطفاً پرسش خود را در قسمت پرسش از سعید محمدی مطرح بفرمایید تا بخش پشتیبانی به صورت کامل بررسی کنند.

   با تشکر از شما
   مریم باجلان

   پاسخ
 44. سعید

  سلام
  من کنکور سراسری دارم و شدیدا با روش مطالعه خودم مشکل دارم و سردرگمم . پس از جست و جو های زیاد با سایت شما آشنا شدم.
  سوالم اینه این فایل های رایگانی که به ایمیل میفرستید کامل نیاز یه کنکوری رو بر طرف میکنه؟

  پاسخ
  1. پشتیبان شماره۱ تست

   سلام دوست عزیز مطالعه شریف

   فایل های رایگان تنها بخشی از کل دوره تندخوانی است و برای یادگیری دروس کامل میتوانید از بسته های حضوری یا غیرحضوری استفاده کنید.

   موفق و پیروز باشید

   پاسخ
 45. سعید

  سلام
  یه سوال مشاوره ای
  به نظر خودتون من که کنکوری رشته ریاضی و فیزیک هستم با یادگیری این ۲۴ فایل ویدیویی میتونم تند خوان نسبتا خوبی بشم و از سایر داوطلبا پیشی بگیرم یا اینکه نه برای موفقیت قطعی باید پکیج طلایی رو بخرم؟
  کلاس های استاد محمدی واقعا عالی هستن خیلی دوس داشتم تو کلاس هایحضوریشون شرکت کنم ولی حیف شهرستان هستم.
  اگه این ۲۴ فایل ویدیویی بتونه منو تا کنکور یاری کنه خیلی عالی میشه چون اگه تهران قبول شم بدون شک در کلاسهای حضوری استاد سعید محمدی شرکت خواهم کرد.

  پاسخ
  1. پشتیبان شماره۱ تست

   سلام دوست عزیز مطالعه شریف

   فایل های رایگان تنها بخشی از کل دوره تندخوانی است و برای یادگیری دروس کامل میتوانید از بسته های حضوری یا غیرحضوری استفاده کنید.

   موفق و پیروز باشید

   پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت نام آسان و رایگان در سایت
برای عضویت در سایت آدرس ایمیل خود را وارد نمایید

۳۰۰۰ تومان اعتبار دریافت کنید
ايميل شما نزد مطالعه شريف محفوظ است.
پیشنهاد آخر!
کاربر عزیز سلام
از اینکه از سایت ما بازدید کردید خیلی متشکریم.
شما در دوره رایگان تندخوانی و تقویت حافظه ثبت نام نکرده اید. این دوره شامل ۲۴ فایل ویدئو با کیفیت عالی می باشد.
اگر دوست دارید میتوانید همین الان در این دوره ثبت نام کنید!

ايميل شما نزد مطالعه شريف محفوظ است.
برای دانلود فایل های آموزشی ابتدا باید در سایت ثبت نام کرده باشید.
برای اینکار کافیه که فقط آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.
بعد از اینکه روی دکمه ثبت نام کلیک کردید ما برای شما یک ایمیل ارسال میکنیم که باید آن را تایید کنید.

ايميل شما نزد مطالعه شريف محفوظ است.
پیشنهاد آخر!
کاربر عزیز سلام
از اینکه از سایت ما بازدید کردید خیلی متشکریم.
شما در دوره رایگان تندخوانی و تقویت حافظه ثبت نام نکرده اید. این دوره شامل ۲۴ فایل ویدئو با کیفیت عالی می باشد.
اگر دوست دارید میتوانید همین الان در این دوره ثبت نام کنید!
ايميل شما نزد مطالعه شريف محفوظ است.

ايميل تان را وارد كنيد و از يادگيري سريع لذت ببريد!
١-٣٠٠٠ تومام اعتبار بگيريد.
٢-ويديوهاي آموزشي رايگان را دانلود كنيد.
٣-اولين نفر از پيشنهاد شگفت انگيز ويژه اعضا مطلع شويد.
ایمیل شما نزد مطالعه شریف محفوظ است.

دانلود فايل هاي آموزشي رايگان در مطالعه شريف بسيار آسان است.
در كمتر از يك دقيقه ايميل خود را وارد كنيد و از آموزش سریع لذت ببريد.

خواهش ميكنم اين پيشنهاد را از دست ندهيد:
چون

صدها مطلب آموزشي با متد فانتوم وجود دارد
امكان لغو عضويت براي شما وجود دارد
شايد منجر به يك تغيير و پيشرفت براي ما و شما باشد

ايميل شما نزد مطالعه شريف محفوظ است.
١٠٠٪‏
رايگان و بدون ريسك است.
ايميل تان را وارد كنيد و از يادگيري سريع لذت ببريد!
١- ٣٠٠٠ تومان اعتبار بگيريد.
٢- ويديوهاي آموزشي رايگان را دانلود كنيد.
٣- اولين نفر از پيشنهاد شگفت انگيز ويژه اعضا مطلع شويد.

ايميل شما نزد مطالعه شريف محفوظ است.
برای ورود به حساب کاربری آدرس ایمیل به همراه کلمه عبور خود را وارد و سپس روی دکمه ورود کلیک کنید.
برای ثبت نام در سایت کافیست که آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

بعد از ثبت نام ما برای شما یک ایمیل ارسال میکنیم که باید آن را تایید کنید.
بعد از آن ما برای شما یک ایمیل ارسال میکنیم که به وسیله آن می توانید رمز عبور جدیدی برای خود تعیین کنید
برای دریافت رمز عبور جدید ابتدا آدرس ایمیل خود را وارد کنید و روی بازیابی پسورد کلیک کنید.

ارسال گزارش مشکل سایت
CAPTCHA
لطفا صبر کنید
برای ثبت نام در این دوره شما باید در عضو سایت باشید . اگرقبلا عضو شده اید همین الان وارد حساب کاربری خود شوید.
دانلود رایگان کتاب
برای دانلود کتاب مورد نظر روی آن کلیک کنید
برای دانلود ۵۹ صفحه از کتاب انسان ۲۰۲۰ آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
ايميل شما نزد مطالعه شريف محفوظ است.
برای دانلود ۴۰ صفحه از کتاب دانسته هایت را بکار بگیر آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
ايميل شما نزد مطالعه شريف محفوظ است.
می خواهم در مورد
اطلاعات بیشتری کسب کنم
درخواست تماس با من
لطفا صبر کنید
گزارش مشکلات سایت جدید
CAPTCHA
لطفا صبر کنید
PHZpZGVvIGlkPSJleGFtcGxlX3ZpZGVvX2lkXzY5MTI3MTA1MF9odG1sNV9hcGkiIGNsYXNzPSJ2anMtdGVjaCIgcG9zdGVyPSJodHRwOi8vbW90YWxlc2hhcmlmLmNvbS93cC1jb250ZW50L3VwbG9hZHMvMjAxNi8wNi9tb3RhbGVzaGFyaWZfdmlkZW8uanBnIiBwcmVsb2FkPSJhdXRvIiBkYXRhLXNldHVwPSJbXSI+DQoJCTxzb3VyY2Ugc3JjPSJodHRwOi8vZGwubW90YWxlc2hhcmlmLmNvbS92aWRlby8xMi1jb3Vyc2UvYXZjX25ld3MlMjBkaWFncmFtLm1wNCIgdHlwZT0idmlkZW8vbXA0Ij4NCgkJDQoJCQ0KCTwvdmlkZW8+
درس بیست و یکم
PHZpZGVvIGlkPSJleGFtcGxlX3ZpZGVvX2lkXzcxOTUwMjg5Nl9odG1sNV9hcGkiIGNsYXNzPSJ2anMtdGVjaCIgcG9zdGVyPSJodHRwOi8vbW90YWxlc2hhcmlmLmNvbS93cC1jb250ZW50L3VwbG9hZHMvMjAxNi8wNi9tb3RhbGVzaGFyaWZfdmlkZW8uanBnIiBwcmVsb2FkPSJhdXRvIiBkYXRhLXNldHVwPSJbXSI+DQoJCTxzb3VyY2Ugc3JjPSJodHRwOi8vZGwubW90YWxlc2hhcmlmLmNvbS92aWRlby8xMi1jb3Vyc2UvYXZjX2RhcmUlMjBtYXJnLm1wNCIgdHlwZT0idmlkZW8vbXA0Ij4NCgkJDQoJCQ0KCTwvdmlkZW8+
درس بیستم
PHZpZGVvIGlkPSJleGFtcGxlX3ZpZGVvX2lkXzk4NDA4NDQ4MF9odG1sNV9hcGkiIGNsYXNzPSJ2anMtdGVjaCIgcG9zdGVyPSJodHRwOi8vbW90YWxlc2hhcmlmLmNvbS93cC1jb250ZW50L3VwbG9hZHMvMjAxNi8wNi9tb3RhbGVzaGFyaWZfdmlkZW8uanBnIiBwcmVsb2FkPSJhdXRvIiBkYXRhLXNldHVwPSJbXSI+DQoJCTxzb3VyY2Ugc3JjPSJodHRwOi8vZGwubW90YWxlc2hhcmlmLmNvbS92aWRlby8xMi1jb3Vyc2UvYXZjX3N0b3JlLm1wNCIgdHlwZT0idmlkZW8vbXA0Ij4NCgkJDQoJCQ0KCTwvdmlkZW8+
درس نوزدهم
PHZpZGVvIGlkPSJleGFtcGxlX3ZpZGVvX2lkXzE5MzI5NzcxNDdfaHRtbDVfYXBpIiBjbGFzcz0idmpzLXRlY2giIHBvc3Rlcj0iaHR0cDovL21vdGFsZXNoYXJpZi5jb20vd3AtY29udGVudC91cGxvYWRzLzIwMTYvMDYvbW90YWxlc2hhcmlmX3ZpZGVvLmpwZyIgcHJlbG9hZD0iYXV0byIgZGF0YS1zZXR1cD0iW10iPg0KCQk8c291cmNlIHNyYz0iaHR0cDovL2RsLm1vdGFsZXNoYXJpZi5jb20vdmlkZW8vMTItY291cnNlL2F2Y190YW1yaW4lMjBraGF0JTIwYiUyMGtoYXQubXA0IiB0eXBlPSJ2aWRlby9tcDQiPg0KCQkNCgkJDQoJPC92aWRlbz4=
درس هجدهم
PHZpZGVvIGlkPSJleGFtcGxlX3ZpZGVvX2lkXzM5NjQyMDc1MF9odG1sNV9hcGkiIGNsYXNzPSJ2anMtdGVjaCIgcG9zdGVyPSJodHRwOi8vbW90YWxlc2hhcmlmLmNvbS93cC1jb250ZW50L3VwbG9hZHMvMjAxNi8wNi9tb3RhbGVzaGFyaWZfdmlkZW8uanBnIiBwcmVsb2FkPSJhdXRvIiBkYXRhLXNldHVwPSJbXSI+DQoJCTxzb3VyY2Ugc3JjPSJodHRwOi8vZGwubW90YWxlc2hhcmlmLmNvbS92aWRlby8xMi1jb3Vyc2UvYXZjX2Rhc3RhbiUyMHRhbGFzaCUyMG1hbi5tcDQiIHR5cGU9InZpZGVvL21wNCI+DQoJCQ0KCQkNCgk8L3ZpZGVvPg==
درس هفدهم
PHZpZGVvIGlkPSJleGFtcGxlX3ZpZGVvX2lkXzY0MzY5NzgwMF9odG1sNV9hcGkiIGNsYXNzPSJ2anMtdGVjaCIgcG9zdGVyPSJodHRwOi8vbW90YWxlc2hhcmlmLmNvbS93cC1jb250ZW50L3VwbG9hZHMvMjAxNi8wNi9tb3RhbGVzaGFyaWZfdmlkZW8uanBnIiBwcmVsb2FkPSJhdXRvIiBkYXRhLXNldHVwPSJbXSI+DQoJCTxzb3VyY2Ugc3JjPSJodHRwOi8vZGwubW90YWxlc2hhcmlmLmNvbS92aWRlby8xMi1jb3Vyc2UvYXZjX2pveiUyMGIlMjBqb3oubXA0IiB0eXBlPSJ2aWRlby9tcDQiPg0KCQkNCgkJDQoJPC92aWRlbz4=
درس شانزدهم
PHZpZGVvIGlkPSJleGFtcGxlX3ZpZGVvX2lkXzE1ODM1MDYxMjVfaHRtbDVfYXBpIiBjbGFzcz0idmpzLXRlY2giIHBvc3Rlcj0iaHR0cDovL21vdGFsZXNoYXJpZi5jb20vd3AtY29udGVudC91cGxvYWRzLzIwMTYvMDYvbW90YWxlc2hhcmlmX3ZpZGVvLmpwZyIgcHJlbG9hZD0iYXV0byIgZGF0YS1zZXR1cD0iW10iPg0KCQk8c291cmNlIHNyYz0iaHR0cDovL2RsLm1vdGFsZXNoYXJpZi5jb20vZmMtYmVzdC9EVkQzXzgubXA0IiB0eXBlPSJ2aWRlby9tcDQiPg0KCQkNCgkJDQoJPC92aWRlbz4=
درس پانزدهم
PHZpZGVvIGlkPSJleGFtcGxlX3ZpZGVvX2lkXzc2NzIwNjQ2MF9odG1sNV9hcGkiIGNsYXNzPSJ2anMtdGVjaCIgcG9zdGVyPSJodHRwOi8vbW90YWxlc2hhcmlmLmNvbS93cC1jb250ZW50L3VwbG9hZHMvMjAxNi8wNi9tb3RhbGVzaGFyaWZfdmlkZW8uanBnIiBwcmVsb2FkPSJhdXRvIiBkYXRhLXNldHVwPSJbXSI+DQoJCTxzb3VyY2Ugc3JjPSJodHRwOi8vZGwubW90YWxlc2hhcmlmLmNvbS9mYy1iZXN0L0RWRDNfNy5uZXcubXA0IiB0eXBlPSJ2aWRlby9tcDQiPg0KCQkNCgkJDQoJPC92aWRlbz4=
درس چهاردهم
PHZpZGVvIGlkPSJleGFtcGxlX3ZpZGVvX2lkXzEwNDUwNjMwNjBfaHRtbDVfYXBpIiBjbGFzcz0idmpzLXRlY2giIHBvc3Rlcj0iaHR0cDovL21vdGFsZXNoYXJpZi5jb20vd3AtY29udGVudC91cGxvYWRzLzIwMTYvMDYvbW90YWxlc2hhcmlmX3ZpZGVvLmpwZyIgcHJlbG9hZD0iYXV0byIgZGF0YS1zZXR1cD0iW10iPg0KCQk8c291cmNlIHNyYz0iaHR0cDovL2RsLm1vdGFsZXNoYXJpZi5jb20vZmMtYmVzdC9EVkQzXzYubXA0IiB0eXBlPSJ2aWRlby9tcDQiPg0KCQkNCgkJDQoJPC92aWRlbz4=
درس سیزدهم
PHZpZGVvIGlkPSJleGFtcGxlX3ZpZGVvX2lkXzE0MzEzODQ4Ml9odG1sNV9hcGkiIGNsYXNzPSJ2anMtdGVjaCIgcG9zdGVyPSJodHRwOi8vbW90YWxlc2hhcmlmLmNvbS93cC1jb250ZW50L3VwbG9hZHMvMjAxNi8wNi9tb3RhbGVzaGFyaWZfdmlkZW8uanBnIiBwcmVsb2FkPSJhdXRvIiBkYXRhLXNldHVwPSJbXSI+DQoJCTxzb3VyY2Ugc3JjPSJodHRwOi8vZGwubW90YWxlc2hhcmlmLmNvbS9mYy1iZXN0L0RWRDNfNS5tcDQiIHR5cGU9InZpZGVvL21wNCI+DQoJCQ0KCQkNCgk8L3ZpZGVvPg==
درس دوازدهم
PHZpZGVvIGlkPSJleGFtcGxlX3ZpZGVvX2lkXzkzMTAxNzY2X2h0bWw1X2FwaSIgY2xhc3M9InZqcy10ZWNoIiBwb3N0ZXI9Imh0dHA6Ly9tb3RhbGVzaGFyaWYuY29tL3dwLWNvbnRlbnQvdXBsb2Fkcy8yMDE2LzA2L21vdGFsZXNoYXJpZl92aWRlby5qcGciIHByZWxvYWQ9ImF1dG8iIGRhdGEtc2V0dXA9IltdIj4NCgkJPHNvdXJjZSBzcmM9Imh0dHA6Ly9kbC5tb3RhbGVzaGFyaWYuY29tL2ZjLWJlc3QvRFZEM180Lm1wNCIgdHlwZT0idmlkZW8vbXA0Ij4NCgkJDQoJCQ0KCTwvdmlkZW8+
درس یازدهم
PHZpZGVvIGlkPSJleGFtcGxlX3ZpZGVvX2lkXzE0ODQ3OTIwNzNfaHRtbDVfYXBpIiBjbGFzcz0idmpzLXRlY2giIHBvc3Rlcj0iaHR0cDovL21vdGFsZXNoYXJpZi5jb20vd3AtY29udGVudC91cGxvYWRzLzIwMTYvMDYvbW90YWxlc2hhcmlmX3ZpZGVvLmpwZyIgcHJlbG9hZD0iYXV0byIgZGF0YS1zZXR1cD0iW10iPg0KCQk8c291cmNlIHNyYz0iaHR0cDovL2RsLm1vdGFsZXNoYXJpZi5jb20vdmlkZW8vMTItY291cnNlL2F2Y190YWdoaXIlMjBuZWdhcmVzaC5tcDQiIHR5cGU9InZpZGVvL21wNCI+DQoJCQ0KCQkNCgk8L3ZpZGVvPg==
درس دهم
PHZpZGVvIGlkPSJleGFtcGxlX3ZpZGVvX2lkXzE5NzE1Nzg5MjBfaHRtbDVfYXBpIiBjbGFzcz0idmpzLXRlY2giIHBvc3Rlcj0iaHR0cDovL21vdGFsZXNoYXJpZi5jb20vd3AtY29udGVudC91cGxvYWRzLzIwMTYvMDYvbW90YWxlc2hhcmlmX3ZpZGVvLmpwZyIgcHJlbG9hZD0iYXV0byIgZGF0YS1zZXR1cD0iW10iPg0KCQk8c291cmNlIHNyYz0iaHR0cDovL2RsLm1vdGFsZXNoYXJpZi5jb20vdmlkZW8vMTItY291cnNlL2F2Y19zZWN0aW9uJTIwc2lsdmVyLm1wNCIgdHlwZT0idmlkZW8vbXA0Ij4NCgkJDQoJCQ0KCTwvdmlkZW8+
درس نهم
PHZpZGVvIGlkPSJleGFtcGxlX3ZpZGVvX2lkXzE5MTk5NjUwMV9odG1sNV9hcGkiIGNsYXNzPSJ2anMtdGVjaCIgcG9zdGVyPSJodHRwOi8vbW90YWxlc2hhcmlmLmNvbS93cC1jb250ZW50L3VwbG9hZHMvMjAxNi8wNi9tb3RhbGVzaGFyaWZfdmlkZW8uanBnIiBwcmVsb2FkPSJhdXRvIiBkYXRhLXNldHVwPSJbXSI+DQoJCTxzb3VyY2Ugc3JjPSJodHRwOi8vZGwubW90YWxlc2hhcmlmLmNvbS9mcmVlLW9rZXkvRFZEM18zLm1wNCIgdHlwZT0idmlkZW8vbXA0Ij4NCgkJDQoJCQ0KCTwvdmlkZW8+
درس هشتم
PHZpZGVvIGlkPSJleGFtcGxlX3ZpZGVvX2lkXzMyODI3NjA4MV9odG1sNV9hcGkiIGNsYXNzPSJ2anMtdGVjaCIgcG9zdGVyPSJodHRwOi8vbW90YWxlc2hhcmlmLmNvbS93cC1jb250ZW50L3VwbG9hZHMvMjAxNi8wNi9tb3RhbGVzaGFyaWZfdmlkZW8uanBnIiBwcmVsb2FkPSJhdXRvIiBkYXRhLXNldHVwPSJbXSI+DQoJCTxzb3VyY2Ugc3JjPSJodHRwOi8vZGwubW90YWxlc2hhcmlmLmNvbS9mYy1iZXN0L0RWRDNfMS5tcDQiIHR5cGU9InZpZGVvL21wNCI+DQoJCQ0KCQkNCgk8L3ZpZGVvPg==
درس هفتم
PHZpZGVvIGlkPSJleGFtcGxlX3ZpZGVvX2lkXzUyMzQ5NTQ4OF9odG1sNV9hcGkiIGNsYXNzPSJ2anMtdGVjaCIgcG9zdGVyPSJodHRwOi8vbW90YWxlc2hhcmlmLmNvbS93cC1jb250ZW50L3VwbG9hZHMvMjAxNi8wNi9tb3RhbGVzaGFyaWZfdmlkZW8uanBnIiBwcmVsb2FkPSJhdXRvIiBkYXRhLXNldHVwPSJbXSI+DQoJCTxzb3VyY2Ugc3JjPSJodHRwOi8vZGwubW90YWxlc2hhcmlmLmNvbS9mYy1iZXN0L0RWRDJfNC5tcDQiIHR5cGU9InZpZGVvL21wNCI+DQoJCQ0KCQkNCgk8L3ZpZGVvPg==
درس ششم
PHZpZGVvIGlkPSJleGFtcGxlX3ZpZGVvX2lkXzcyMzAwNTUxNl9odG1sNV9hcGkiIGNsYXNzPSJ2anMtdGVjaCIgcG9zdGVyPSJodHRwOi8vbW90YWxlc2hhcmlmLmNvbS93cC1jb250ZW50L3VwbG9hZHMvMjAxNi8wNi9tb3RhbGVzaGFyaWZfdmlkZW8uanBnIiBwcmVsb2FkPSJhdXRvIiBkYXRhLXNldHVwPSJbXSI+DQoJCTxzb3VyY2Ugc3JjPSJodHRwOi8vZGwubW90YWxlc2hhcmlmLmNvbS9mYy1iZXN0L0RWRDJfMy5uZXcubXA0IiB0eXBlPSJ2aWRlby9tcDQiPg0KCQkNCgkJDQoJPC92aWRlbz4=
درس پنجم
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
درس چهارم
درس سوم:مکانیزم مغز انسان
PHZpZGVvIGNsYXNzPSJ3cC12aWRlby1zaG9ydGNvZGUiIGlkPSJ2aWRlby0xMDU1MjEtMSIgd2lkdGg9IjY0MCIgaGVpZ2h0PSIzNjAiIHByZWxvYWQ9Im1ldGFkYXRhIiBjb250cm9scz0iY29udHJvbHMiPjxzb3VyY2UgdHlwZT0idmlkZW8vbXA0IiBzcmM9Imh0dHA6Ly9kbC5tb3RhbGVzaGFyaWYuY29tL2ZyZWUtc3BlZWRyZWFkaW5nL2F2Y18yLXNvcmF0JTIwc2FuamVzaC5tcDQ/Xz0xIj48L3ZpZGVvPg==
درس دوم:سنجش سرعت مطالعه
PHZpZGVvIGNsYXNzPSJ3cC12aWRlby1zaG9ydGNvZGUiIGlkPSJ2aWRlby0xMDU1MjEtMSIgd2lkdGg9IjY0MCIgaGVpZ2h0PSIzNjAiIHByZWxvYWQ9Im1ldGFkYXRhIiBjb250cm9scz0iY29udHJvbHMiPjxzb3VyY2UgdHlwZT0idmlkZW8vbXA0IiBzcmM9Imh0dHA6Ly9kbC5tb3RhbGVzaGFyaWYuY29tL2ZjLWJlc3QvRFZEM18yXzEubXA0P189MSI+PGEgaHJlZj0iaHR0cDovL2RsLm1vdGFsZXNoYXJpZi5jb20vZmMtYmVzdC9EVkQzXzJfMS5tcDQiPmh0dHA6Ly9kbC5tb3RhbGVzaGFyaWYuY29tL2ZjLWJlc3QvRFZEM18yXzEubXA0PC9hPjwvdmlkZW8+
درس اول:پل هوایی,شبیه ساز هسته مغز
PHZpZGVvIGlkPSJleGFtcGxlX3ZpZGVvX2lkXzcxNzI5MDExM19odG1sNV9hcGkiIGNsYXNzPSJ2anMtdGVjaCIgcG9zdGVyPSJodHRwOi8vbW90YWxlc2hhcmlmLmNvbS93cC1jb250ZW50L3VwbG9hZHMvMjAxNi8wNi9tb3RhbGVzaGFyaWZfdmlkZW8uanBnIiBwcmVsb2FkPSJhdXRvIiBkYXRhLXNldHVwPSJbXSI+DQoJCTxzb3VyY2Ugc3JjPSJodHRwOi8vZGwubW90YWxlc2hhcmlmLmNvbS92aWRlby8xMi1jb3Vyc2UvYXZjX3RhZ2hpciUyMG5lZ2FyZXNoLm1wNCIgdHlwZT0idmlkZW8vbXA0Ij4NCgkJDQoJCQ0KCTwvdmlkZW8+
درس بیست و سوم
PHZpZGVvIGlkPSJleGFtcGxlX3ZpZGVvX2lkXzU1NDE3NDc4X2h0bWw1X2FwaSIgY2xhc3M9InZqcy10ZWNoIiBwb3N0ZXI9Imh0dHA6Ly9tb3RhbGVzaGFyaWYuY29tL3dwLWNvbnRlbnQvdXBsb2Fkcy8yMDE2LzA2L21vdGFsZXNoYXJpZl92aWRlby5qcGciIHByZWxvYWQ9ImF1dG8iIGRhdGEtc2V0dXA9IltdIj4NCgkJPHNvdXJjZSBzcmM9Imh0dHA6Ly9kbC5tb3RhbGVzaGFyaWYuY29tL3ZpZGVvLzEyLWNvdXJzZS9hdmNfdGFnaGlyJTIwbmVnYXJlc2gubXA0IiB0eXBlPSJ2aWRlby9tcDQiPg0KCQkNCgkJDQoJPC92aWRlbz4=
درس بیست و دوم
دانلود 24 فیلم آموزشی رایگان
برای دانلود 24 فیلم آموزشی رایگان با موضوع آموزش تندخوانی و تقویت حافظه، اطلاعات زیر را وارد کنید:
ایمیل شما نزد مطالعه شریف محفوظ میماند.
دانلود 24 فیلم آموزشی رایگان
برای دانلود 24 فیلم آموزشی رایگان با موضوع آموزش تندخوانی و تقویت حافظه، اطلاعات زیر را وارد کنید:
ایمیل شما نزد مطالعه شریف محفوظ میماند.
رویاها با شک از بین می‌روند، نه با شکست !
شاید یک ایده زندگی تان را دچار تحول کند. با تکمیل فرم زیر ایده‌هایی متحول‌کننده دریافت کنید:
ایمیل شما نزد مطالعه شریف محفوظ میماند.
کد تخفیف 70 هزار تومانی
برای دریافت کد تخفیف 70 هزار تومانی
کافی است ایمیل خود را وارد کنید
تا کد تخفیف برایتان ایمیل شود.
خیلی وقت‌ها یک ایده کوچک زندگی ما را متحول میکند.
گاهی اوقات چیزی که فکرش را نمیکنیم، تاثیر بسیار بزرگی در
زندگی ما میگذارد. ولی ما از کنارش همینطور عبور میکنیم.
آیا این بار هم به راحتی عبور میکنید؟
دانلود 24 فیلم آموزشی رایگان
برای دانلود 24 فیلم آموزشی رایگان با موضوع آموزش تندخوانی و تقویت حافظه، اطلاعات زیر را وارد کنید:
ایمیل شما نزد مطالعه شریف محفوظ میماند.
دانلود 24 فیلم آموزشی رایگان
برای دانلود 24 فیلم آموزشی رایگان با موضوع آموزش تندخوانی و تقویت حافظه، اطلاعات زیر را وارد کنید:
ایمیل شما نزد مطالعه شریف محفوظ میماند.
دانلود 24 فیلم آموزشی رایگان
برای دانلود 24 فیلم آموزشی رایگان با موضوع آموزش تندخوانی و تقویت حافظه، اطلاعات زیر را وارد کنید:
ایمیل شما نزد مطالعه شریف محفوظ میماند.