کمپین کتابخوانی

سلام دوست خوبم

به وب‌سایت تخصصی مطالعه شریف خوش‌آمدید. در سایت مطالعه شریف به دوره ویدئویی و رایگان جدیدترین تکنیک‌های تقویت حافظه (Memory Improvement ) و تندخوانی فانتوم (Speed Reading) و مهارت مطالعه و کتابخوانی (study skills) دسترسی خواهید داشت.

صدها مقاله در مورد کاهش استرس، کنترل اضطراب، تمرکز حواس، روش‌های علمی تقویت حافظه، جدیدترین تکنیک تندخوانی در جهان، ثروت، موفقیت،بهبود فردی و مدیریت کسب‌وکار وجود دارد.

به شما این اطمینان را می‌دهیم مطالبی که در سایت مطالعه شریف وجود دارد شمارا شگفت‌زده خواهد کرد.

شما با یادگیری جدیدترین تکنیک‌های تقویت حافظه و تند خوانی در مدت‌زمان بسیار کوتاه به یک متخصص باهوش تبدیل می‌شوید که می‌توانید درآمد خود را افزایش دهید.

تصور کنید تکنیک‌های تقویت حافظه و تند خوانی چقدر می‌تواند زندگی شمارا دچار تحول نماید.

هدیه-مطالعه شریف

هدیه‌ایی ردنشدنی که می‌تواند زندگی شما را دچار تحول اساسی کند!

SABT

 

 

 

عضویت رایگان در دوره ویدیویی و آنلاین:

تقویت حافظه

تندخوانی فانتوم

تقویت هوش

کاهش استرس

ویژه داوطلبان باهوش کنکور

 

 

 

 

 

SABT

 

انتخاب‌های ما می‌توانند بهترین دوست یا بدترین دشمن‌مان باشد.می‌توانند ما را به اهداف‌مان برسانند یا این که ما را به یک جای بسیار دور برسانند. در این باره لطفا فکر کنید. هر چیزی که در زندگی شماست، به این دلیل است که قبلا در مورد چیزی، یک انتخاب کرده‌اید.

انتخاب‌ها ریشه هر کدام از دستاوردهای شماست. هر تصمیمی، هر چند کوچک و بی‌اهمیت،مسیر زندگی‌تان را عوض می‌کند. این که به دانشگاه بروید یا نه و حتی اینکه یک دانشگاه خوب قبول شوید یا یک دانشگاه معمولی،با چه کسی ازدواج کنید، یک تماس کاری دیگر بگیرید یا کارتان را تمام کنید،همه‌‌ی این‌ تصمیم‌ها مسیر زندگی شما را عوض می‌کنند.

 

مطالعه شریف

SABT

 

 

 

اگر کتاب خواندن و مطالعه کردن را یک تصمیم و عادت درست می‌دانید ما می‌توانیم به شما بسیار کمک کنیم تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، جدیدترین روش‌های مطالعه صحیح، جدیدترین تکنیک تقویت حافظه، تند خوانی فانتوم و تمرکز حواس را بیاموزید.

لطفا بقیه مطالب را به دقت بخوانید و اولین گام را همین امروز بردارید.

هنگام مطالعه خوابتان می‌گیرد؟

هنگام مطالعه در فکر فرومی‌روید و بعد از گذشت چندین دقیقه خسته می‌شوید و کتاب را کنار می‌گذارید؟

احساس می‌کنید مطالب خوانده‌شده را فراموش کرده‌اید؟

دیگر به حافظه خود اطمینان ندارید؟

 

books-generic_1468008c

اگر همیشه از حجم زیاد مطالب و کمبود وقت رنج می‌برید و کتاب‌هایی دارید که آرزو داشته اید بخوانید ولی هیچگاه این فرصت را به دست نیاورده‌اید،شما نیاز به یک تحول سریع در روش مطالعه خود دارید.

SABT

 

 

همگی ما به تفریح،مسافرت و میهمانی نیاز داریم ولی به دلیل سرعت پایین مطالعه و ضعف حافظه  و حتی آشنا نبودن به روش صحیح و موثر مطالعه مجبور هستیم درس‌هایمان را چندین بار بخوانیم و شاید نمره قبولی هم به سختی بگیریم و حتی چند روز بعد تقریبا بسیاری از مطالب را فراموش کرده ایم!!

اگر حتی یکی از پاسخ‌های شما بله است قطعا دوره تندخوانی فانتوم به شما کمک شایانی خواهد کرد و این دوره یک عمر برایتان باقی خواهد ماند.شما با مهارت تند خوانی فانتوم، همواره از دیگران برتر هستید و احساس غرور دارید.

SABT

 

 

تذکر مهم:

ولی اگر در هفت روز اخیر حتی ۴ صفحه مطلب برای خواندن نداشته اید لطفا در دوره تندخوانی فانتوم شرکت نکنید زیرا برایتان مفید نخواهد بود.

دوره ای که از شما یک متخصص باهوش می‌سازد که خواهید توانست به سرعت درآمدتان را افزایش دهید.

 

 

تندخوانی چیست؟از زبان سعید محمدی بشنویم:

 

 

 

 

تند خوانی چیست و چرا باید تند خوانی را بیاموزیم ؟

تند خوانی یکی از مهمترین مهارت‌های یک انسان فوق‌پیشرفته و امروزی است و فقط افرادی قابلیت رقابت در دنیای فوق سریع آینده را خواهند داشت که به یک سری مهارت ها مسلط باشند. طبق آمار ۳۰% افراد در امریکا فارغ‌التحصیل تند خوانی و مهارت‌های تقویت حافظه هستند. ژاپن از دوران ابتدایی در مدارس، تند خوانی را می‌آموزد. پس حیف است که به دلیل عدم آگاهی، از این مهارت فوق ضروری استفاده نکنیم. اگر یادتان باشد حدود ۱۰ سال قبل برای پرداخت قبض آب، برق، گاز باید به بانک مراجعه می‌کردیم و صف طولانی بانک را به سختی تحمل می‌کردیم تا موفق به پرداخت قبض شویم، اما با پیشرفت تکنولوژی و بهتر شدن زیر ساخت های اینترنت در کشور، اکثر مردم از اینترنت و یا دستگاه خودپرداز برای پرداخت قبض استفاده می‌کنند. حتی الان نمی‌شود به همان روش سنتی مراجعه به بانک قبض را پرداخت کرد چون چند سالی هست بانک‌ها به صورت حضوری دیگرقبض ها را قبول نمی‌کنند.پس ما باید هر چه سریع‌تر با تغییرات تکنولوژی و پیشرفت علم همراه شویم وگرنه هیچ‌وقت حرفی برای گفتن نخواهیم داشت. دوره رایگان تقویت حافظه و تند خوانی فانتوم نگرش شما را به سرعت تغییرات جهان، عوض خواهد کرد.

SABT

 

 

تفاوت تندخوانی و تندخوانی فانتوم در چیست؟

پاسخ از سعید محمدی (بنیانگذار تند خوانی فانتوم در ایران)

تندخوانی علمی است که حداقل صدسال است در دنیا وجود دارد و ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ نفر فقط در آمریکا این مهارت را بلد هستند. کشورهای پیشرفته اروپایی (مانند آلمان، بلژیک، هلند)  و ژاپن در این مباحث جزء کشورهای پیشرو هستند و این آموزش‌ها را از دوران مدرسه شروع می‌کنند.تندخوانی در ایران بیست سال پیش توسط مهندس نصرت (به عنوان تند خوانی نصرت) وارد ایران شد و حتی تا الآن در تمام دوره‌های تندخوانی تدریس می‌شود. با توجه به علاقه شخصی خودم، مباحث تندخوانی را در ایران حدود ۲۰ سال پیش، هنگامی که دوم راهنمایی بودم در موسسه تند خوانی نصرت و علیپور گذراندم و سپس زیر نظراساتید درجه‌یک جهانی مثل DOMINIQUE O ُ  BRIAN-مرد حافظه جهان و ۸ دوره قهرمان مسابقات جهانی حافظه

دومینیک ا.براین(قهرمان افسانه ای حافظه) و سعید محمدی

DAVID THOMAS- مرد حافظه جهان

سعید محمدی با مرد حافظه جهان

DR.BORIS NIKOLAI- فوق دکترای عصب شناسی و طراح جدیدترین تست های استاندارد مهارت های ذهنی در دانشگاه آلمان

بروس

KEVIN HORSELY – مدرس دوره کنترل استرس و تاثیر استرس بر حافظه و … گذرانده‌ام.

درنهایت در سال ۱۳۸۸ تندخوانی فانتوم را پایه‌ریزی و وارد ایران کردم، تا همین الآن همواره دنبال بهترین و جدیدترین نکات بوده‌ام، باور دارم این مطالب را در هیچ کجای ایران نخواهید یافت چون ۲۰ سال ازعمرم را درراه نحوه آموزش سریع به افراد صرف کرده‌ام. فانتوم پسوندی است که من برای آموزش‌های فوق پیشرفته خود انتخاب کرده‌ام زیرا از بهترین اساتید، جدیدترین روش‌های آموزشی را آموخته‌ام و مطمئن هستم تجربه جدیدی از آموزش خواهیم داشت.

البته تندخوانی فانتوم مهارتی است که در دنیا حدود شش ماه تا یک سال وقت می‌گذارند تا بیاموزند ولی من تمام تلاش خود را انجام می‌دهم که از طریق روش Accelerated learning یا آموزش شتابنده در ۸ هفته این مهارت را به شما بیاموزم.بسیار واضح است که با تمرین بیشتر هر روز پیشرفت خواهید کرد.(دقیقا مشابه مهارت رانندگی که هر چقدر بیشتر رانندگی کنید،ماهر تر خواهید شد ) اگر باهوش باشید و فن بیان خوبی داشته باشید می‌توانید از طریق شرکت در دوره صفرتا صد تند خوانی فانتوم از طریق تدریس، شروع به کسب درآمد چند میلیونی در ماه کنید.  این‌یک فرصت بزرگ برای تغییر و پیشرفت  شما می‌تواند باشد.


 

 

آموزش تند خوانی فانتوم-دانشگاه شریف

SABT

 

 

            ذهنی خلاق داشته باشید.

            مطالب درسی خود را سریع بخوانید.

            با حافظه ای خارق العاده مطالب خوانده شده را بیاد بیاورید.

            و در نهایت تمرکز خود را تا سطح فوق العاده ای بالا ببرید.

سرفصل آموزش های رایگان:

درس اول:داستان تلاش من(سعید محمدی)

درس دوم:سرعت سنجش مطالعه

درس سوم:دره مرگ

درس چهارم:جدیدترین نمودار فراموشی در انسان و زمان موثر مرور

درس‌های مکمل:

منطقه خاکستری

مکانیسم تندخوان شدن

داستان زندگی دانشجوی پزشکی

 

این یک فرصت بزرگ است چون در هر زمینه‌ علمی که فعالیت می‌کنید یا اگر کنکور مهمی در پیش دارید ۱۰۰% مطالب زیادی برای خواندن دارید و اگر همین الان نمی‌توانید تمام مقاله‌ها و کتاب‌های مورد نیازتان را بخوانید به شما قول می‌دهم سرعت رشد علم به زودی ۴۴ برابر امروز خواهد شد.

 

 


 

مدرس این دوره(تقویت حافظه و تندخوانی فانتوم)  کیست:

 

 مدیر گروه مطالعه شریف،بنیان‌گذار آموزش‌های فوق پیشرفته فانتوم در ایران ،نویسنده مجموعه کتاب‌های تند خوانی فانتوم، کتاب انسان ۲۰۲۰،افزایش عملکرد فردی به روش تیم آرژانتین و عضو هیئت تحریریه مجله خلاقیت است.سعیدمحمدی متولد مهر ۱۳۶۱ است. سالیان طولانی است که دوره‌های متعددی را می‌گذراند حتی همین‌الان ماهیانه چندین میلیون تومان برای آموختن مطالب جدید سرمایه‌گذاری می‌کند .

سعید محمدی مدرس دوره فوق پیشرفته عملکرد فانتوم، در زندگی احساس شادی و آرامش دارد .همواره لبخند میزند و خداوند را بزرگ‌ترین پارتی جهان هستی می‌داند.توانایی منحصربه‌فرد سعید محمدی سرعت بالا در انجام کارها، خلاقیت و ذهن پر از ایده‌هایش است. او معتقد است از طریق تحول درفرد فرد ایرانیان،می‌توانیم جامعه‌ای شاداب داشته باشیم . مهم‌ترین خصوصیت اخلاقی سعید محمدی این است که فردی راست‌گو و استوار است .از چیزی که دفاع می‌کند این است که آگاهی ،علم و دانش نوری است که هر جا بتابد ناآگاهی،فقر و جهل را از بین می‌برد و تنها راه خوشبختی را دانستن و اجرا کردن می‌داند . به اعتقاد سعید محمدی فقط ۴% افراد جامعه خوشحال ، ثروتمند،موفق و دوست‌داشتنی هستند و به این گفته خویش عمیقاً اعتقاد دارد که حتی درشرایط کنونی می‌توان به‌راحتی از زندگی لذت برد و تا بی‌نهایت پیش رفت به‌شرط اینکه در زندگی امروز فانتوم باشیم.زیرا فقط یک بار زندگی خواهیم کرد.سعید محمدی معتقد است تمامی افرادی که مهارت فانتوم را کسب نکنند تا سه سال دیگر حتماً از شغل خود اخراج خواهند شد و یا اگر مدیرباشند شرکت‌شان ورشکست خواهد شد.

مخاطب سایت مطالعه شریف چه کسانی هستند؟

 

کلرگاه شادی، موفقیت و ثروت فانتوم

افراد خاص و کتابخوان، داوطلبان پرانگیزه کنکور،مدیران باهوش و به‌روز و افرادی که می‌خواهند متخصص شوند.

 

تند خوانی فانتوم یکی از ضروری‌ترین مهارت‌های یک انسان فوق‌پیشرفته و امروزی است و تنها افرادی توانایی رقابت در سال ۲۰۲۰ میلادی را دارند که امروز خود را برای شرایط کمتر از پنج سال آینده آماده کرده باشند. متاسفانه در ایران افراد کتابخوان بسیار کم هستند(طبق ۳ سال تحقیق مطالعه شریف،حدود ۲% کتابخوان در ایران داریم) البته در سطح کلان و ملی که نگاه کنیم این خبر بسیار ناگوار و دردآور است. اما همین موضوع می‌تواند فرصتی برای افراد باهوش باشد به‌طوری که با یادگیری تند خوانی فانتوم ازخواندن کتاب‌هایتان لذت می‌برید،در زمان بسیار کوتاه تبدیل به متخصص می‌شوید(درآمد متخصصین در یک زمینه حداقل ۱۰ تا ۳۵ برابر افراد معمولی درهمان صنعت است)، اگر فن بیان خوبی دارید یا حداقل به تدریس علاقه دارید می‌توانید با ششرکت در دوره صفرتا صد تندخوانی فانتوم(تربیت مدرس تند خوانی) درآمد میلیونی در ماه داشته باشید آن هم با ۳ ساعت تدریس در دو روز) به یاد داشته باشید تند خوانی یکی از آموزش‌های گران قیمت در جهان است (۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار برای هر دوره )و تمام مدرسین حرفه‌ای این رشته درآمد بسیار بالایی دارند.این یک فرصت بزرگ برای شماست.

اگر مصمم هستید ما تمام شرایط را برای موفقیت و پیشرفت شما در نظر گرفته‌ایم.همین الان در دوره رایگان تندخوانی و تقویت حافظه فانتوم شرکت کنید.موفقیت پایدار در زندگی و شغل یک شبه به‌دست نمی‌آید، بلکه نتیجه انتخاب‌ها، عادت‌ها، معاشرت‌ها و تصمیماتی است که دیگران به آن توجهی نمیکنند.

اگر مصمم هستید همین الان اولین گام را بردارید.

در صورت شرکت نکردن در دوره رایگان مطالعه شریف، مطالب بسیار ارزشمندی را از دست خواهید داد. شاید این یک فرصت بسیار عالی و بزرگ برای رشد مهارت‌های شما باشد. خواهشمندم در صورت امکان این فرصت را از دست ندهید.

مطالعه شریف خود را موظف به حفظ اطلاعات شما کاربران میداند

 

SABT

 

 

 

 

 

 

 

نظر شرکت کنندگان:

  مشتریان مطالعه شریفمشتریان مطالعه شریفمشتریان مطالعه شریفمشتریان مطالعه شریفمشتریان مطالعه شریفمشتریان مطالعه شریف
 • تندخوانی فانتوم یک کلاس یا یک درس مثل صدها کلاسی که رفته ایم نیست.
  علاوه بر اینکه محتوای کلاس عالی و کاربردی بود،برای من یک تغییر نگرش اساسی به زندگی بود.
  زندگی خوب الانم رو واقعا مدیون مطالعه شریف هستم چون نگاه جدیدی رو برای من بوجود آورد.
  الان که ترم شش کارشناسی هستم به یاد روزی می افتم که هنوز دیپلم نگرفته بودم و غول کنکور چقدر برام بزرگ به نظر میرسید.
  قبولی توی کنکور و درس خواندن توی دانشگاه تهران حداقل دستاورد من از کلاس تندخوانی بود.
  فقط میتونم توی یه جمله بگم مطالعه شریف واقعا دوستت دارم.
  مریم افشار
  دانشجوی روان شناسی صنعتی
 • به جرات میتونم بگم، تاثیرگذارترین کلاسی بوده ک تا الان رفتم، و واقعا تاسف میخورم که چرا خیلی زودتر در این دوره ها شرکت نکردم.چون بنظرم حضور تو کلاس های آقای محمدی علاوه بر یادگیری روش صحیح مطالعه و تندخوانی(که برای من بسیار مفید بوده)دیدگاه آدم رو نسبت به زندگی،آینده و رسیدن به اهداف تغییر میده.واقعا از مطالعه شریف ممنونم.
  آرزو مقدم
 • آشنایی بنده با دوره تند خوانی فانتوم ( مطالعه شریف ) بواسطه توصیه برایان
  تریسی در کتاب مدیریت زمان بود .
  گذراندن کامل دوره تندخوانی و افزایش راندمان کلاس آقای مهندس سعید محمدی ،
  جزء مفیدترین و کاربردی ترین دوره هایی بود که درش شرکت کردم و موجب شکوفایی
  بسیاری در محیط کار و پیش برد اهداف تحصیلم در دانشگاه شد .
  بنظر بنده وجه تمایز تیم مطالعه شریف با سایر مجموعه هایی که چنین دوره هایی
  را برگذار می کنند اینطور بیان میشود که ، نگاه تیم مطالعه شریف به متقاضیان
  کسب مهارت نگاهی غیر تجاریست و بعد معنوی آن بیش از بعد مادی مورد توجه قرار
  می گیرد البته نمی توان از به روز و متفاوت بودن مباحث مورد تدریس گذشت.
  یکی از توصیه هایی که به اساتید تحصیلات تکمیلی ام دارم جهت حتما موفق شدن ،
  تشویق دانشجویان به گذراندن دوره تندخوانی فانتوم است .
  درآخر بسیارخوشحالم که با مجموعه مطالعه شریف آشنا شدم و اینکه فرصت داشتم
  مقطعی موثر در کنار استاد سعید محمدی باشم باعث افتخار بنده است .
  حتم دارم موفقیت و پیروزی برایتان همیشگیست .
  محمود عسلی
 • من هر بار که از یزد برای کلاس تندخوانی فانتوم به تهران سفر می‌کردم
  کلی از کارای شرکت روی هم تلنبار میشد
  و من از بابت این موضوع خیلی تاراحت بودم
  ولی مطالعه شریف یه جهش بزرگ توی زندگی من بود و صد برابر اون زمان‌هایی که توی مسیر یزد-تهران بودم جبران شد
  ایمان خردمند
  مدیر یک شرکت بزرگ نرم‌افزاری
 • من با تندخوانی فانتوم همین امسال تونستم رتبه ۱ کنکور دکترا بشم البته رتبه ۱ شدن کار خیلی سختی بود ولی با دوبار شرکت کردن توی دوره تندخوانی فانتوم و انجام تمام تمریناتم، توکل بخدا و مطالعه صحیح تونستم این موفقیت بزرگ رو بدست بیارم مطالعه شریف الان برای من یه دوست خوب و صمیمی حساب میشه
  آقای دکتران
  رتبه ۱ کنکور دکترا
 • مطالعه شریف با تندخوانی فانتوم به من کمک کرد خودم رو با سرعت رشد جهان هماهنگ کنم
  از حجم زیاد مطالب و کتاب‌های نخونده خودم خسته شده بودم
  تا اینکه با استاد سعید محمدی و مطالعه شریف آشنا شدم
  و بعد با کلاس عملکرد فانتوم به من یاد داد چطور در دو سال به اندازه هفت سال پول در بیاورم
  مسعود محمدی
  مشاور ارشد بازاریابی و مدیر سایت آی بازاریابی


 

لطفا به جدیدترین مقالات تقویت حافظه و تند خوانی فوق‌پیشرفته فانتوم نگاهی بیندازیذ.

می‌خواهم مقاله تقویت حافظه و تندخوانی را بخوانم

 

 

 

 

نحوه لغو عضویت چگونه است؟

در صورتی که شما تمایلی برای ادامه این دوره ندارید برای لغو عضویت کافی است وارد یکی از ایمیل های دوره شوید و با کلیک روی گزینه

” اگر نمی خواهید این دوره را ادامه روی متن کلیک کنیدUnsubscribe.”  تا عضویت شما لغو شود.

طبق شکل زیر:

Untitledاطلاعات تماس:

دفتر مرکزی:تهران-خیابان ولی عصر-بالاتر از تقاطع نیایش-خیابان رحیمی-پلاک ۲۹-طبقه دوم-واحد ۳ تلفن:۹۸۲۱۲۶۲۱۴۷۰۳+ ۹۸۲۱۲۶۲۳۱۳۷۶+

تلفن:۹۸۲۱۶۶۰۶۴۰۰۰+ ۹۸۲۱۶۶۰۶۵۴۱۰+

سامانه پیامکی: ۰۲۱۶۶۰۶۴۰۰۰

ایمیل:info@motalesharif.com

 

 google youtube instagramمطالعه شریف


عضویت

ثبت نام در دوره تقویت حافظه و تندخوانی فانتوم

عضویت

ثبت نام در دوره تقویت حافظه و تندخوانی فانتوم

عضویت

ثبت نام در دوره تقویت حافظه و تندخوانی فانتوم

عضویت

ثبت نام در دوره تقویت حافظه و تندخوانی فانتوم

عضویت

ثبت نام در دوره تقویت حافظه و تندخوانی فانتوم

عضویت

ثبت نام در دوره تقویت حافظه و تندخوانی فانتوم

عضویت

ثبت نام در دوره تقویت حافظه و تندخوانی فانتوم

عضویت

ثبت نام در دوره تقویت حافظه و تندخوانی فانتوم