به خانواده بزرگ مطالعه شریف خوش آمدید.

اینجا جایی است برای تجربه آموزشی متفاوت، مهربانی و احترام به یک‌دیگر

سعید محمدی | تندخوانی فانتومم

مطالعه شریف بزرگ‌ترین سایت آموزش آنلاین در حوزه‌های مدیریت فردی، مهارت‌های فوق ضروری تندخوانی، تقویت حافظه، آموزش زبان انگلیسی، روش مطالعه، تمرکز… از سال ۱۳۹۰ فعالیت می‌کند و افتخار همکاری با مجموعه ارزشمند جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، دانشگاه صنعتی شریف، نهاد کتابخانه‌های کل کشور، شهرداری تهران و صدها مجموعه دانشگاهی را در رزومه خو د دارد.

مطالعه شریف متعهد است که هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی کاربران (مثل ایمیل و شماره موبایل) را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند. مطالعه شریف تمام تلاش خود را می‌کند که پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی و روش‌های مدیریت داده‌ها و کاربران را محافظت و از دسترسی غیرقانونی جلوگیری کند.

شما با عضویت در مطالعه شریف علاوه بر پیوستن به بزرگ‌ترین خانواده کتاب‌خوان ایرانی، می‌توانید از دوره رایگان لذت ببرید و زودتر از دیگران از جدیدترین مقالات سایت، خبرنامه و تخفیف‌های شگفت‌انگیز مطلع شوید و هر زمان و به هر دلیلی تمایلی به دریافت درس‌های رایگان، ایمیل و خبرنامه‌های مطالعه شریف ندارید می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه هر ایمیل کلیک کنید.

مطالعه شریف بزرگ‌ترین سایت آموزش آنلاین در حوزه‌های مدیریت فردی، مهارت‌های فوق ضروری تندخوانی، تقویت حافظه، آموزش زبان انگلیسی، روش مطالعه، تمرکز… از سال ۱۳۹۰ فعالیت می‌کند و افتخار همکاری با مجموعه ارزشمند جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، دانشگاه صنعتی شریف، نهاد کتابخانه‌های کل کشور، شهرداری تهران و صدها مجموعه دانشگاهی را در رزومه خود دارد.

نظـر برخـی از اعضـای خـانواده‌ی مطالعـه شـریف

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تمام کارگاه‌های حضوری مطالعه شریف در جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برگزار می‌گردد

تیم مطالعه شریف

سعید محمدی - مطالعه شریف

سعید محمدی

موسس گروه مطالعه شریف

طراح دوره فوق پیشرفته تندخوانی فانتوم در ایران، نویسنده مجموعه کتاب‌های تندخوانی فانتوم، کتاب انسان ۲۰۲۰، دانسته‌هایت را به کار بگیر و عضو هیئت تحریریه مجله خلاقیت است.

درباره‌ی سعید محمدی بیشتر بدانید
مریم باجلان - مطالعه شریف

مریم باجلان

مدیر گروه مطالعه شریف

او در رشته روانشناسی تحصیل‌کرده و از سال ۱۳۹۱ مدیر گروه مطالعه شریف است. مریم باجلان عاشق یادگیری است. هر روز مطالعه داشته و مرتبا درکلاس های اساتیدی مانند دکتر فرهنگ، دکتر آزمندیان و محمود معظمی شرکت دارد. او به ورزش های کوه نوردی، شنا و یوگا علاقه‌مند است. همچنین معتقد است تو همانی که می اندیشی، پس زیبا بیاندیش.و به جرات می‌توان گفت او مدیری توانمند و فوق العاده باهوش است و عااااشق مطالعه شریف می‌باشد

۰۲۱-پیش از خرید هر محصول می‌توانید از مشاوره‌ی رایگان استفاده نمایید | ۶۶۰۶۴۰۰۰

به‌روزترین محصولات در حوزه‌های مدیریت فردی، مهارت‌های فوق ضروری تندخوانی، تقویت حافظه، روش مطالعه، تمرکز و …