آموزش رایگان
تقویت حافظه، تندخوانی فوق‌پیشرفته فانتوم با تمرکز و درک مطلب

تقویت حافظه، تند خوانی فوق‌پیشرفته فانتوم

تا کنون بیش از ۳۰۰۰۰ نفر
با شرکت در این دوره
سرعت مطالعه خود را دو برابر کرده اند.

 

اگر درس‌های بعدی را میخواهید همین الان فرم زیر را پر کنید:

با شرکت در این دوره چه چیزهایی دریافت می کنید؟

arrow-png-picture آموزش تندخوانی فانتوم
arrow-png-picture تکنیک‌های افزایش تمرکز
arrow-png-picture تکنیک‌های تقویت حافظه
arrow-png-picture تکنیک‌های کاهش استرس

 

واقعا دوست دارم مهارت های بالا را به دست بیاورم و در دوره شرکت کنم

 

 

register_button

 

 

چرا دوره آموزش تقویت حافظه، تندخوانی فوق‌پیشرفته فانتوم با تمرکز و درک مطلب٬ رایگان است؟

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چرا شرکت در چنین دوره ارزشمندی رایگان است؟

۱-یکی از اهداف مطالعه شریف٬ کمک فوری و سریع به دوستانی است که می خواهند مشکلات خود در زمینه عدم تمرکز، کندخوانی، بی حوصلگی، خواب آلودگی در مطالعه و فراموشی مطالب مهم حل کنند.

۲- احتمالا شنیده اید که سرعت میانگین مطالعه در ایران ۱۵۰ کلمه با سرانه ۲ دقیقه در روز است، اما سرعت میانگین در جهان ۴۰۰ کلمه با سرانه ۲۷ دقیقه است. این سرعت در امریکا ۸۰۰ و با سرانه ۸۸ دقیقه و در ژاپن ۱۲۰۰ کلمه با سرانه ۱۲۰ دقیقه در روز است. پس بهتر است به جای دست روی دست گذاشتن، برای پیشرفت خودمان، خانواده مان و کشورمان بصورت عملی گام برداریم.

۳- من این مهارت را با سختی از بهترین اساتید تندخوانی و تقویت حافظه جهان آموخته ام و شهریه حدود ۵۰۰۰ دلار برای هر دوره پرداخت کرده ام ولی دوست دارم این مهارت را با روشی آسان و دلپذیر در اختیار شما قرار دهم.

 

چرا دوره آموزش رایگان تقویت حافظه، تندخوانی فوق‌پیشرفته فانتوم با تمرکز و درک مطلب ضروری است؟

تندخوانی یکی از مهمترین مهارت‌های یک انسان فوق‌پیشرفته و امروزی است و فقط افرادی قابلیت رقابت در دنیای فوق سریع آینده را خواهند داشت که به یک سری مهارت ها مسلط باشند. طبق آمار ۳۰% افراد در امریکا فارغ‌التحصیل تندخوانی و مهارت‌های تقویت حافظه هستند. ژاپن از دوران ابتدایی در مدارس، تندخوانی را آموزش میدهد و جز دروس اصلی مدرسه است.

پس حیف است که به دلیل عدم آگاهی، از این مهارت فوق ضروری استفاده نکنیم. اگر یادتان باشد حدود ۱۰ سال قبل برای پرداخت قبض آب، برق، گاز باید به بانک مراجعه می‌کردیم و صف طولانی بانک را به سختی تحمل می‌کردیم تا موفق به پرداخت قبض شویم، اما با پیشرفت تکنولوژی و بهتر شدن زیر ساخت های اینترنت در کشور، اکثر مردم از اینترنت و یا دستگاه خودپرداز برای پرداخت قبض استفاده می‌کنند. حتی الان نمی‌شود به همان روش سنتی مراجعه به بانک، قبض را پرداخت کرد چون چند سالی هست بانک‌ها به صورت حضوری دیگرقبض ها را قبول نمی‌کنند.

پس ما باید هر چه سریع‌تر با تغییرات تکنولوژی و پیشرفت علم همراه شویم وگرنه هیچ‌وقت حرفی برای گفتن نخواهیم داشت. دوره رایگان تقویت حافظه و تند خوانی فانتوم نگرش شما را به سرعت تغییرات جهان، عوض خواهد کرد.

 

بــرای شـــرکت در دوره آمـــوزش رایـگان
تقویت حافظه، تند خوانی فوق‌پیشرفته فانتوم
با تمرکز و درک مطلب می توانید در فرم زیر ثبت نام کنید:

register_button

دوره آموزش رایگان تقویت حافظه، تند خوانی فوق‌پیشرفته فانتوم با تمرکز و درک مطلب مناسب چه کسانی است؟

۱-داوطلبان پرانگیزه کنکور که کمبود وقت دارند اما انبوهی از مطالب و کتاب های نخوانده دارند.

۲-مدیران جوان، باهوش و به‌روز شرکت های خصوصی مخصوصا در بخش تولید محتوا

۳-افرادی که می‌خواهند خاص یا متخصص باشند.

۴- دانشجویان مقطع دوره دکتری٬ کارشناسی ارشد و کارشناسی

۵- داوطابان کنکور که می خواهند بدون افزایش ساعات مطالعه روزانه٬ در کنکور سراسری قبول شوند.

 

تندخوانی فانتوم یکی از ضروری‌ترین مهارت‌های یک انسان فوق‌پیشرفته و امروزی است و تنها افرادی توانایی رقابت در سال ۲۰۲۰ میلادی را دارند که امروز خود را برای شرایط کمتر از ۴ سال آینده آماده کرده باشند.

saeed_mohammadi2

متاسفانه در ایران افراد کتابخوان بسیار کم هستند(طبق ۳ سال تحقیق مطالعه شریف، حدود ۲% کتابخوان در ایران داریم) البته در سطح کلان و ملی که نگاه کنیم این خبر بسیار ناگوار و دردآور است. اما همین موضوع می‌تواند فرصتی برای افراد باهوش باشد به‌طوری که با یادگیری تند خوانی فانتوم:

tick-okازخواندن کتاب‌هایتان لذت می‌برید، در یک زمینه خاص و سرآمد میشوید و میتوانید به راحتی و با لذت مدارک بالای تحصیلی کسب کنید و در نهایت در یک شرکت بسیار خوب با درآمد بالا مشغول به کار شوید.

tick-okدر زمان بسیار کوتاه تبدیل به متخصص می‌شوید(درآمد متخصصین در یک زمینه حداقل ۱۰ تا ۳۵ برابر افراد معمولی درهمان صنعت است)

tick-okاگر فن بیان خوبی دارید یا حداقل به تدریس علاقه دارید می‌توانید با شرکت در دوره آکادمی مدرسان (تربیت سخنران حرفه ای و مدرس تندخوانی فانتوم) درآمد چند میلیونی در ماه داشته باشید آن هم با ۳ ساعت تدریس در دو روز از هفته)

tick-okبه یاد داشته باشید تند خوانی یکی از آموزش‌های گران قیمت در جهان است (۵۰۰۰ دلار برای هر دوره )و تمام مدرسین حرفه‌ای این رشته درآمد بسیار بالایی دارند.

این یک فرصت بزرگ و فوق العاده برای شماست.

اگر مصمم هستید ما تمام شرایط را برای موفقیت و پیشرفت شما در نظر گرفته‌ایم. همین الان در دوره رایگان تندخوانی و تقویت حافظه فانتوم شرکت کنید. موفقیت پایدار در زندگی و شغل یک شبه به‌دست نمی‌آید، بلکه نتیجه انتخاب‌ها، عادت‌ها، معاشرت‌ها و تصمیماتی است که دیگران به آن توجهی نمیکنند.

 

من هم واقعا دوست دارم زندگی ام را متحول کنم پس در این دوره شرکت می کنم:

 

 

چرا مطالعه شریف بهترین جا برای آموزش مهارت تقویت حافظه، تندخوانی فوق‌پیشرفته فانتوم با تمرکز و درک مطلب فانتوم است؟

tick-okروش های قبلی تندخوانی، دیگر منقرض شده اند چون در ۲۰ سال گذشته تمام رشته ها تغییرات اساسی کرده اند. تندخوانی هم از این قاعده مسنثنی نبوده است و تغییرات اساسی کرده است. من ۱۸ سال است مبحث تندخوانی را دنبال میکنم٬ اولین کارگاه خور را در سال ۱۳۸۰ برگزار کردم و مرتب در کلاس ها و کارگاه های برجسته ترین اساتید دنیا شرکت می کنم و حتی دوره تربیت مدرس تندخوانی فانتوم در ایران فقط توسط مطالعه شریف برگزار میشود. با این همه تجربه می خواهم بگویم نسل جدیدی از تندخوانی فانتوم را رونمایی کردیم.

tick-okبه روز بودن محتوا٬ ساده بودن٬ کاربردی بودن و انجام آسان تمرینات را ۱۰۰٪ تضمین میکنم.

tick-okتجربه آموزش مستقیم و حضوری به ۱۰۰۰۰ نفر را بطور مستند دارم.

tick-okاین مهارت را بارها به پزشکان٬ مهندسان٬ مدیران٬ وکلا و بسیاری از دانشجویان رشته های مختلف آموزش داده ام و تقریبا آشنایی زیادی با مطالب درسی شان دارم

tick-okهمکاری بین المللی با بهترین استادهای دنیا در زمینه ی تقویت حافظه٬ تندخوانی٬ تمرکز٬ روش های کاهش استرس کنکور و شغل

tick-okبعضی از دانشجویان حضوری و غیرحضوری مطالعه شریف٬ اقدام به آموزش تندخوانی فانتوم می کنند و البته شهریه این کلاس ها ارزان تر هم هست اما شما باید تصمیم بگیرید دوست دارید پیش کسی این مهارت را یاد بگیرید که تجربه آموزش به ۱۰۰۰۰ نفر را دارد و خودش دوره تربیت مدرس تندخوانی را برگزار میکند یا یک فردی که فقط از روی بسته غیرحضوری تندخوانی فانتوم یکسری مطالب را یاد گرفته است؟

چرا تندخوانی فانتوم را بلد نباشید از دست خود به شدت عصبانی خواهید شد؟

tick-okچون ممکن است چندین میلیون تومان در کلاس های کنکور هزینه کنید و در دانشگاه و رشته ای که مورد علاقه شما نیست قبول شوید!

tick-okوقتی هر روز چندین مقاله و کتاب در زمینه تحصصی ما منتشر میشود و هیچگاه فرصت نمیکنیم این مطالب را بخوانیم!

tick-okوقتی موفقیت دوستانمان را می بینیم ولی خودمان در حال درجا زدن هستیم.

tick-okوقتی آزمون مهم و سختی در پیش داریم اما وقت نداریم٬ حواس مان پرت می شود و یا مطالب درسی را فراموش میکنیم!

tick-okوقتی سوالی در مورد تخصص شما پرسیده میشود و شما جوابش را بلد نیستید!

tick-okاز آخرین کتابی که خوانیده اید مدت زیادی گذشته است و به زودی اطلاعات شما کهنه و بدرد نخور خواهند شد!

و…

برای ثبت نام در دوره رایگان تقویت حافظه، تند خوانی فوق‌پیشرفته فانتوم با تمرکز و درک مطلب همین الان اقدام می کنم:

در مورد سعید محمدی

saeed_mohammadi

من موسس مطالعه شریف، بنیان‌گذار و طراح تندخوانی فوق پیشرفته فانتوم در ایران ،نویسنده مجموعه کتاب‌های تند خوانی فانتوم، کتاب انسان۲۰۲۰، دانسته هایت را به کار بگیر و عضو هیئت تحریریه مجله خلاقیت هستم. متولد ۲۲ مهر ۱۳۶۱ هستم٬ در دوران دبیرستان رشته ریاضی و فیزیک خواندم٬ در دانشگاه رشته مهندسی شیمی و مهندسی نفت و MBA خوانده ام. سالیان طولانی است که دوره‌های متعددی را می‌گذرانم و حتی همین‌ الان ماهیانه چندین میلیون تومان برای آموختن مطالب جدید سرمایه‌گذاری می‌کنم .

در زندگی احساس شادی و آرامش دارم و سعی میکنم همواره لبخند بزنم. خداوند را بزرگ‌ترین پارتی جهان هستی می‌دانم.توانایی منحصربه‌فرد من٬ سرعت بالا در انجام کارها، خلاقیت و ایده‌ هایم است. معتقدم از طریق تحول درفرد فرد ایرانیان،می‌توانیم جامعه‌ای شاداب داشته باشیم . مهم‌ترین خصوصیت اخلاقی من این است که سعی میکنم فردی راست‌گو و استوار باشم .از چیزی که دفاع می‌کنم این است که آگاهی ،علم و دانش نوری است که هر جا بتابد ناآگاهی،فقر و جهل را از بین می‌برد و تنها راه خوشبختی را دانستن و اجرا کردن می‌دانم و اعتقاد دارم ما باید جامعه ای خوضبخت داشته باشیم تا در زندگی شخصی هم احساس خوشبختی کنیم.

به اعتقاد من فقط ۴% افراد جامعه خوشحال ، ثروتمند،موفق و دوست‌داشتنی هستند و به این گفته خویش عمیقاً اعتقاد دارم که حتی درشرایط کنونی می‌توان به‌راحتی از زندگی لذت برد و تا بی‌نهایت پیش رفت به‌شرط اینکه در زندگی امروز فانتوم باشیم. یادمان باشد فقط یک بار زندگی خواهیم کرد پس فرصت آموختن را از دست ندهیم.

 

پر کردن فرم زیر کمتر از یک دقیقه زمان می برد ولی اثر بسیار بزرگی در پیشرفتتان دارد

فرصت را از دست نمی دهم و در دوره شرکت می کنم:

درباره‌ی “تقویت حافظه، تندخوانی فوق‌پیشرفته فانتوم با تمرکز و درک مطلب

 1. مرتضی عزتی گفت:

  سلام آقای محمدی از شما و همکاراتون تشکر مکنم بابت مطالب مفید و ارزشمندتون.شما از افراد مفید و ارزشمند زندگیم هستین و از وقتی که با شما و سایتتون آشنا و عضو شدم ،و از مطالب و دوره های رایگان تند خوانی و تقویت حافظ و تمرکز و مقالاتتون استفاده کردم واقعا هم سرعت مطالعه و هم تمرکز و علا قه ام به مطالعه بیشتر شده .بازم ممنون و متشکر همیشه سلامت،شاد و موفق باشید منتنظر مطالب پر بارتون هستم و انشاالله فرصت و شرایط محیا شه که در کلاساتم شرکت کنم

 2. علیرضا مالکی گفت:

  سلام میخام در دوره شرکت کنم

  1. با سلام و احترام
   برای شرکت در دوره می توانید به صورت غیر حضوری اقدام کنید.نکته مهم این است که دوره غیر حضوری کاملا پیگیری می شود.لینک شرکت در دوره غیر حضوری برایتان ارسال می شود.
   http://motalesharif.com/product/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%BA%DB%8C%D8%B1-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1%DB%8C/
   با سپاس از شما

 3. سمنان گفت:

  با مطالب سایتتون حال میکنم

 4. علیرضا کاکاوند گفت:

  سلام و عرض ادب و خسته نباشید من هم این دوره ها را پیشتر از شما شرکت کرده بودم. می خواهم ببینم نسبت به برگزاری این کلاسها نسبت به موسسات تندخوانی نصرت و علی پور چه چیزهای جدیدتری ارایه می دهید؟

  1. با سلام و احترام
   این دوره ها بر اساس جدیدترین متد روز دنیا هست.متد فانتوم٬ متدی کاملا جدید است و یادگیری بسیار بالایی دارد.همچنین این دوره ها توسط کارشناسین ما پیگیری می شوند تا به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید.
   با تشکر از شما

 5. يعقوب نمازي گفت:

  سلام يادگيري روش هاي تند خواني بسيار لازم وبراي زندگي امرو ضروريست براي ثبت نام وعضويت راهنمايي مي خواستم.

 6. k.b1351@iran.ir گفت:

  اگه اینجورباشه عالیه

 7. سمیرا گفت:

  با سلام
  عالی ست و سپاس

 8. علی میرزایی گفت:

  با سلام خیلی دوست دارم این دوره را بگذرانم و تبریک می گویم به دوستانی که این دوره را گذرانده اند و با سرعت بیشتری توانسته اند به اهداف علمی شان برسند

 9. saleh گفت:

  سلام. با اینترنت پرسرعت هم دانلود نمیشه. لطفا جدادجدا بذارین

  1. با سلام و احترام
   اگر مجدد در دوره شرکت کنید٬ فایل ها به صورت مجزا برایتان ارسال می شود.
   با سپاس از لطف شما

 10. مریم پورعزیز گفت:

  استاد محمدی بزرگوار سلام
  سال 92 در کلاسهای تندخوانی که در جهاد دانشگاهی شریف برگزار کردید شرکت کردم. بعداز اون دوره به استخدام نهاد کتابخانه های عمومی کشور دراومدم. فرصت نشد مدرک این دوره رو دریافت کنم. آیا امکانش هست الان بیام و مدرکم رو بگیرم؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.
  ضمن اینکه دوره فوق العاده خوبی بود و واقعا روی سرعت مطالعه من تاثیر فوق العاده خوبی داشت.

 11. دلارام گفت:

  من در دانلود مشکل دارم هر چی روی لینکش میزنم هیچ اتفاقی نمیفته میشه منو راهنمایی کنید منم میخام این بیست و چهار فایل ویدیویی رو داشته باشم

  1. با سلام و احترام
   اگر چنانچه در دوره رایگان مجدد شرکت کنید٬ فایل ها به ترتیب برایتان ارسال می شود.
   با سپاس از شما

 12. sajad گفت:

  با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما جناب محمدی و تیم خوبتون
  دوره فانتوم بسیار دوره خوبی است و آموزش های کاربردی و مفیدی رو به همه قشری ارائه میده
  و با توجه به کوتاه بودن فایل های هر جلسه حتی افراد پر مشغله هم میتونن از اون استفاده کنند و نتیجه بگیرند
  ولی بعضی از دروس هستند که کامل نیستند مثل تمرین دوم دکتر کاواشیما که سریع از اون رد شدید
  میخواستم بدونم که اون قسمت در درس روز دیگه ای قرار داده شده یا اینکه فقط مخصوص شرکت کنندگان دوره حضوری بوده؟
  با نهایت سپاس
  و به امید موفقیت روز افزون شما و تمامی استفاده کنندگان از این دوره

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *