آموزش تندخوانی ، تقویت حافظه و تمرکز حواس فوق‌ِ پیشرفته فانتوم!!!

دانلود رایگان ۲۲ درس ویدئویی آموزش تندخوانی

هر روز یک درس تندخوانی را در اینباکس خود دریافت کنید و طی ۲۲ روز سرعت مطالعه خود را ۲ برابر افزایش دهید

تاکنون بیش از ۵۰۰۰۰ نفر در دوره رایگان آموزش تندخوانی شرکت کرده اند

آموزش تندخوانی فانتوم
تکنیک های افزایش تمرکز
تکنیک های تقویت حافظه
تکنیک های کاهش استرس

تا کنون بیش از ۵۰۰۰۰ نفر با شرکت در دوره تندخوانی سرعت مطالعه خود را دو برابر کرده‌اند.

واقعا دوست دارم مهارت تندخوانی را به دست بیاورم و در دوره آموزش تندخوانی فانتوم شرکت کنم

دوره رایگان مطالعه شریف

ثبت نام رایگان در دوره تندخوانی فانتوم و تقویت حافظه

چرا دوره آموزش تند خوانی فوق پیشرفته فانتوم با تمرکز و درک مطلب و تقویت حافظه رایگان است؟

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چرا شرکت در دوره ارزشمند آموزش تندخوانی فانتوم رایگان است؟ ۱-یکی از اهداف مطالعه شریف٬ کمک فوری و سریع به دوستانی است که می خواهند مشکلات خود در زمینه عدم تمرکز، کندخوانی، بی حوصلگی، خواب آلودگی در مطالعه و فراموشی مطالب مهم حل کنند. ۲- احتمالا شنیده اید که سرعت میانگین مطالعه در ایران ۱۵۰ کلمه با سرانه ۲ دقیقه در روز است، اما سرعت میانگین در جهان ۴۰۰ کلمه با سرانه ۲۷ دقیقه است. این سرعت در امریکا ۸۰۰ و با سرانه ۸۸ دقیقه و در ژاپن ۱۲۰۰ کلمه با سرانه ۱۲۰ دقیقه در روز است. پس بهتر است به جای دست روی دست گذاشتن، برای پیشرفت خودمان، خانواده مان و کشورمان بصورت عملی گام برداریم. ۳- من این مهارت را با سختی از بهترین اساتید تندخوانی و تقویت حافظه جهان آموخته ام و شهریه حدود ۵۰۰۰ دلار برای هر دوره پرداخت کرده ام ولی دوست دارم این مهارت را با روشی آسان و دلپذیر در اختیار شما قرار دهم.

چرا دوره آموزشی تندخوانی فوق پیشرفته فانتوم با تمرکز و درک مطلب و تقویت حافظه ضروری است؟

تندخوانی یکی از مهمترین مهارت‌های یک انسان فوق‌پیشرفته و امروزی است و فقط افرادی قابلیت رقابت در دنیای فوق سریع آینده را خواهند داشت که به یک سری مهارت ها مسلط باشند. طبق آمار ۳۰% افراد در امریکا فارغ‌التحصیل تندخوانی و مهارت‌های تقویت حافظه هستند. ژاپن از دوران ابتدایی در مدارس، تندخوانی را آموزش میدهد و جز دروس اصلی مدرسه است. پس حیف است که به دلیل عدم آگاهی، از این مهارت فوق ضروری استفاده نکنیم. اگر یادتان باشد حدود ۱۰ سال قبل برای پرداخت قبض آب، برق، گاز باید به بانک مراجعه می‌کردیم و صف طولانی بانک را به سختی تحمل می‌کردیم تا موفق به پرداخت قبض شویم، اما با پیشرفت تکنولوژی و بهتر شدن زیر ساخت های اینترنت در کشور، اکثر مردم از اینترنت و یا دستگاه خودپرداز برای پرداخت قبض استفاده می‌کنند. حتی الان نمی‌شود به همان روش سنتی مراجعه به بانک، قبض را پرداخت کرد چون چند سالی هست بانک‌ها به صورت حضوری دیگرقبض ها را قبول نمی‌کنند. پس ما باید هر چه سریع‌تر با تغییرات تکنولوژی و پیشرفت علم همراه شویم وگرنه هیچ‌وقت حرفی برای گفتن نخواهیم داشت. دوره رایگان تقویت حافظه و تند خوانی فانتوم نگرش شما را به سرعت تغییرات جهان، عوض خواهد کرد.

دوره آموزشی تندخوانی فوق پیشرفته فانتوم با تمرکز و درک مطلب و تقویت حافظه مناسب چه کسانی است؟

۱-داوطلبان پرانگیزه کنکور که کمبود وقت دارند اما انبوهی از مطالب و کتاب های نخوانده دارند. ۲-مدیران جوان، باهوش و به‌روز شرکت های خصوصی مخصوصا در بخش تولید محتوا ۳-افرادی که می‌خواهند خاص و متخصص باشند و همچون الماس بین دوستان و اطرافیان بدرخشند. ۴- دانشجویان مقطع دوره دکتری٬ کارشناسی ارشد و کارشناسی ۵- داوطلبان کنکور که می خواهند بدون افزایش ساعات مطالعه روزانه٬ در کنکور سراسری قبول شوند.

چرا مطالعه شریف بهترین جا برای شرکت در دوره رایگان آموزش تندخوانی فوق پیشرفته فانتوم با تمرکز و درک مطلب و تقویت حافظه است؟

روش های قبلی تندخوانی، دیگر منقرض شده اند چون در ۲۰ سال گذشته تمام رشته ها تغییرات اساسی کرده اند. تندخوانی هم از این قاعده مستثنی نبوده و تغییرات اساسی کرده است. من ۱۸ سال است مبحث تندخوانی را دنبال میکنم٬ اولین کارگاه خود را در سال ۱۳۸۰ برگزار کردم و مرتب در کلاس ها و کارگاه های برجسته ترین اساتید دنیا شرکت می کنم و حتی دوره تربیت مدرس تندخوانی فانتوم در ایران فقط توسط مطالعه شریف برگزار میشود. با این همه تجربه می خواهم بگویم نسل جدیدی از تندخوانی شکل گرفته است و ما نیز نسل جدیدی از تندخوانی فانتوم را رونمایی کردیم. به روز بودن محتوا٬ ساده بودن٬ کاربردی بودن و انجام آسان تمرینات را ۱۰۰٪ تضمین میکنم. تجربه آموزش مستقیم و حضوری به ۱۰۰۰۰ نفر را بطور مستند دارم. این مهارت را بارها به پزشکان٬ مهندسان٬ مدیران٬ وکلا و بسیاری از دانشجویان رشته های مختلف آموزش داده ام و تقریبا آشنایی زیادی با مطالب درسی شان دارم همکاری بین المللی با بهترین استادهای دنیا در زمینه ی تقویت حافظه٬ تندخوانی٬ تمرکز٬ روش های کاهش استرس کنکور و شغل را دارم بعضی از دانشجویان حضوری و غیرحضوری مطالعه شریف٬ اقدام به آموزش تندخوانی فانتوم می کنند و البته شهریه این کلاس ها ارزان تر هم هست اما شما باید تصمیم بگیرید دوست دارید پیش کسی این مهارت را یاد بگیرید که تجربه آموزش به ۱۰۰۰۰ نفر را دارد و خودش دوره تربیت مدرس تندخوانی را برگزار میکند یا یک فردی که فقط از روی بسته غیرحضوری تندخوانی فانتوم یکسری مطالب را یاد گرفته است؟

چرا دوره تندخوانی فانتوم را بلد نباشید از دست خود به شدت عصبانی خواهید شد؟

چون ممکن است چندین میلیون تومان در کلاس های کنکور هزینه کنید و در دانشگاه و رشته ای که مورد علاقه شما نیست قبول شوید! وقتی هر روز چندین مقاله و کتاب در زمینه تخصصی ما منتشر میشود و هیچگاه فرصت نمیکنیم این مطالب را بخوانیم! وقتی موفقیت دوستانمان را می بینیم ولی خودمان در حال درجا زدن هستیم. وقتی آزمون مهم و سختی در پیش داریم اما وقت نداریم٬ حواس مان پرت می شود و یا مطالب درسی را فراموش میکنیم! وقتی سوالی در مورد تخصص شما پرسیده میشود و شما جوابش را بلد نیستید! از آخرین کتابی که خوانده اید مدت زیادی گذشته است و به زودی اطلاعات شما کهنه و بدرد نخور خواهند شد!

متاسفانه در ایران افراد کتابخوان بسیار کم هستند(طبق ۳ سال تحقیق مطالعه شریف، حدود ۲% کتابخوان در ایران داریم) البته در سطح کلان و ملی که نگاه کنیم این خبر بسیار ناگوار و دردآور است. اما همین موضوع می‌تواند فرصتی برای افراد باهوش باشد به‌طوری که با یادگیری تند خوانی فانتوم:

ازخواندن کتاب‌هایتان لذت می‌برید، در یک زمینه خاص و سرآمد میشوید و میتوانید به راحتی و با لذت مدارک بالای تحصیلی کسب کنید و در نهایت در یک شرکت بسیار خوب با درآمد بالا مشغول به کار شوید. در زمان بسیار کوتاه تبدیل به متخصص می‌شوید(درآمد متخصصین در یک زمینه حداقل ۱۰ تا ۳۵ برابر افراد معمولی درهمان صنعت است) اگر فن بیان خوبی دارید یا حداقل به تدریس علاقه دارید می‌توانید با شرکت در دوره آکادمی مدرسان (تربیت سخنران حرفه ای و مدرس تندخوانی فانتوم) درآمد چند میلیونی در ماه داشته باشید آن هم با ۳ ساعت تدریس در دو روز از هفته) به یاد داشته باشید تند خوانی یکی از آموزش‌های گران قیمت در جهان است (۵۰۰۰ دلار برای هر دوره )و تمام مدرسین حرفه‌ای این رشته درآمد بسیار بالایی دارند. اگر مصمم هستید ما تمام شرایط را برای موفقیت و پیشرفت شما در نظر گرفته‌ایم. همین الان در دوره رایگان تندخوانی و تقویت حافظه فانتوم شرکت کنید. موفقیت پایدار در زندگی و شغل یک شبه به‌دست نمی‌آید، بلکه نتیجه انتخاب‌ها، عادت‌ها، معاشرت‌ها و تصمیماتی است که دیگران به آن توجهی نمیکنند.

به این نوشته امتیاز دهید
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]