آموزش تندخوانی ، تقویت حافظه و تمرکز حواس فوق‌ِ پیشرفته فانتوم!!!

دانلود رایگان ۲۲ درس ویدئویی آموزش تندخوانی

هر روز یک درس تندخوانی را در اینباکس خود دریافت کنید و طی ۲۲ روز سرعت مطالعه خود را ۲ برابر افزایش دهید
تاکنون بیش از ۵۰۰۰۰ نفر در دوره رایگان آموزش تندخوانی شرکت کرده اند

با شرکت در دوره رایگان تندخوانی چه چیزهایی دریافت می کنید؟

آموزش تندخوانی فانتوم

تکنیک‌های افزایش تمرکز

تکنیک‌های تقویت حافظه

تکنیک‌های کاهش استرس

تا کنون بیش از ۵۰۰۰۰ نفر با شرکت در دوره تندخوانی سرعت مطالعه خود را دو برابر کرده‌اند.

واقعا دوست دارم مهارت تندخوانی را به دست بیاورم و در دوره آموزش تندخوانی فانتوم شرکت کنم

 

چرا دوره آموزش تندخوانی فوق پیشرفته فانتوم با تمرکز و درک مطلب و تقویت حافظه رایگان است؟

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چرا شرکت در دوره ارزشمند آموزش تندخوانی فانتوم رایگان است؟ ۱-یکی از اهداف مطالعه شریف٬ کمک فوری و سریع به دوستانی است که می خواهند مشکلات خود در زمینه عدم تمرکز، کندخوانی، بی حوصلگی، خواب آلودگی در مطالعه و فراموشی مطالب مهم حل کنند. ۲- احتمالا شنیده اید که سرعت میانگین مطالعه در ایران ۱۵۰ کلمه با سرانه ۲ دقیقه در روز است، اما سرعت میانگین در جهان ۴۰۰ کلمه با سرانه ۲۷ دقیقه است. این سرعت در امریکا ۸۰۰ و با سرانه ۸۸ دقیقه و در ژاپن ۱۲۰۰ کلمه با سرانه ۱۲۰ دقیقه در روز است. پس بهتر است به جای دست روی دست گذاشتن، برای پیشرفت خودمان، خانواده مان و کشورمان بصورت عملی گام برداریم. ۳- من این مهارت را با سختی از بهترین اساتید تندخوانی و تقویت حافظه جهان آموخته ام و شهریه حدود ۵۰۰۰ دلار برای هر دوره پرداخت کرده ام ولی دوست دارم این مهارت را با روشی آسان و دلپذیر در اختیار شما قرار دهم.

به این نوشته امتیاز دهید

[تعداد: 45   میانگین: 4.3/5]

چرا دوره رایگان آموزش تندخوانی فوق پیشرفته فانتوم با تمرکز و درک مطلب وتقویت حافظه ضروری است؟

تندخوانی یکی از مهمترین مهارت‌های یک انسان فوق‌پیشرفته و امروزی است و فقط افرادی قابلیت رقابت در دنیای فوق سریع آینده را خواهند داشت که به یک سری مهارت ها مسلط باشند. طبق آمار ۳۰% افراد در امریکا فارغ‌التحصیل تندخوانی و مهارت‌های تقویت حافظه هستند. ژاپن از دوران ابتدایی در مدارس، تندخوانی را آموزش میدهد و جز دروس اصلی مدرسه است. پس حیف است که به دلیل عدم آگاهی، از این مهارت فوق ضروری استفاده نکنیم. اگر یادتان باشد حدود ۱۰ سال قبل برای پرداخت قبض آب، برق، گاز باید به بانک مراجعه می‌کردیم و صف طولانی بانک را به سختی تحمل می‌کردیم تا موفق به پرداخت قبض شویم، اما با پیشرفت تکنولوژی و بهتر شدن زیر ساخت های اینترنت در کشور، اکثر مردم از اینترنت و یا دستگاه خودپرداز برای پرداخت قبض استفاده می‌کنند. حتی الان نمی‌شود به همان روش سنتی مراجعه به بانک، قبض را پرداخت کرد چون چند سالی هست بانک‌ها به صورت حضوری دیگرقبض ها را قبول نمی‌کنند. پس ما باید هر چه سریع‌تر با تغییرات تکنولوژی و پیشرفت علم همراه شویم وگرنه هیچ‌وقت حرفی برای گفتن نخواهیم داشت. دوره رایگان تقویت حافظه و تند خوانی فانتوم نگرش شما را به سرعت تغییرات جهان، عوض خواهد کرد.

به این نوشته امتیاز دهید

[تعداد: 45   میانگین: 4.3/5]

دوره رایگان آموزش تندخوانی فوق پیشرفته فانتوم با تمرکز و درک مطلب وتقویت حافظه مناسب چه کسانی است؟

۱-داوطلبان پرانگیزه کنکور که کمبود وقت دارند اما انبوهی از مطالب و کتاب های نخوانده دارند. ۲-مدیران جوان، باهوش و به‌روز شرکت های خصوصی مخصوصا در بخش تولید محتوا ۳-افرادی که می‌خواهند خاص و متخصص باشند و همچون الماس بین دوستان و اطرافیان بدرخشند. ۴- دانشجویان مقطع دوره دکتری٬ کارشناسی ارشد و کارشناسی ۵- داوطلبان کنکور که می خواهند بدون افزایش ساعات مطالعه روزانه٬ در کنکور سراسری قبول شوند.

به این نوشته امتیاز دهید

[تعداد: 45   میانگین: 4.3/5]

چرا مطالعه شریف بهترین جا برای شرکت در دوره رایگان آموزش تندخوانی فوق پیشرفته فانتوم با تمرکز و درک مطلب وتقویت حافظه است؟

روش های قبلی تندخوانی، دیگر منقرض شده اند چون در ۲۰ سال گذشته تمام رشته ها تغییرات اساسی کرده اند. تندخوانی هم از این قاعده مستثنی نبوده و تغییرات اساسی کرده است. من ۱۸ سال است مبحث تندخوانی را دنبال میکنم٬ اولین کارگاه خود را در سال ۱۳۸۰ برگزار کردم و مرتب در کلاس ها و کارگاه های برجسته ترین اساتید دنیا شرکت می کنم و حتی دوره تربیت مدرس تندخوانی فانتوم در ایران فقط توسط مطالعه شریف برگزار میشود. با این همه تجربه می خواهم بگویم نسل جدیدی از تندخوانی شکل گرفته است و ما نیز نسل جدیدی از تندخوانی فانتوم را رونمایی کردیم. به روز بودن محتوا٬ ساده بودن٬ کاربردی بودن و انجام آسان تمرینات را ۱۰۰٪ تضمین میکنم. تجربه آموزش مستقیم و حضوری به ۱۰۰۰۰ نفر را بطور مستند دارم. این مهارت را بارها به پزشکان٬ مهندسان٬ مدیران٬ وکلا و بسیاری از دانشجویان رشته های مختلف آموزش داده ام و تقریبا آشنایی زیادی با مطالب درسی شان دارم همکاری بین المللی با بهترین استادهای دنیا در زمینه ی تقویت حافظه٬ تندخوانی٬ تمرکز٬ روش های کاهش استرس کنکور و شغل را دارم بعضی از دانشجویان حضوری و غیرحضوری مطالعه شریف٬ اقدام به آموزش تندخوانی فانتوم می کنند و البته شهریه این کلاس ها ارزان تر هم هست اما شما باید تصمیم بگیرید دوست دارید پیش کسی این مهارت را یاد بگیرید که تجربه آموزش به ۱۰۰۰۰ نفر را دارد و خودش دوره تربیت مدرس تندخوانی را برگزار میکند یا یک فردی که فقط از روی بسته غیرحضوری تندخوانی فانتوم یکسری مطالب را یاد گرفته است؟

به این نوشته امتیاز دهید

[تعداد: 45   میانگین: 4.3/5]

چرا تندخوانی فانتوم را بلد نباشید از دست خود به شدت عصبانی خواهید شد؟

چون ممکن است چندین میلیون تومان در کلاس های کنکور هزینه کنید و در دانشگاه و رشته ای که مورد علاقه شما نیست قبول شوید! وقتی هر روز چندین مقاله و کتاب در زمینه تخصصی ما منتشر میشود و هیچگاه فرصت نمیکنیم این مطالب را بخوانیم! وقتی موفقیت دوستانمان را می بینیم ولی خودمان در حال درجا زدن هستیم. وقتی آزمون مهم و سختی در پیش داریم اما وقت نداریم٬ حواس مان پرت می شود و یا مطالب درسی را فراموش میکنیم! وقتی سوالی در مورد تخصص شما پرسیده میشود و شما جوابش را بلد نیستید! از آخرین کتابی که خوانده اید مدت زیادی گذشته است و به زودی اطلاعات شما کهنه و بدرد نخور خواهند شد!

به این نوشته امتیاز دهید

[تعداد: 45   میانگین: 4.3/5]

متاسفانه در ایران افراد کتابخوان بسیار کم هستند(طبق ۳ سال تحقیق مطالعه شریف، حدود ۲% کتابخوان در ایران داریم) البته در سطح کلان و ملی که نگاه کنیم این خبر بسیار ناگوار و دردآور است. اما همین موضوع می‌تواند فرصتی برای افراد باهوش باشد به‌طوری که با یادگیری تند خوانی فانتوم:

ازخواندن کتاب‌هایتان لذت می‌برید، در یک زمینه خاص و سرآمد میشوید و میتوانید به راحتی و با لذت مدارک بالای تحصیلی کسب کنید و در نهایت در یک شرکت بسیار خوب با درآمد بالا مشغول به کار شوید. در زمان بسیار کوتاه تبدیل به متخصص می‌شوید(درآمد متخصصین در یک زمینه حداقل ۱۰ تا ۳۵ برابر افراد معمولی درهمان صنعت است) اگر فن بیان خوبی دارید یا حداقل به تدریس علاقه دارید می‌توانید با شرکت در دوره آکادمی مدرسان (تربیت سخنران حرفه ای و مدرس تندخوانی فانتوم) درآمد چند میلیونی در ماه داشته باشید آن هم با ۳ ساعت تدریس در دو روز از هفته) به یاد داشته باشید تند خوانی یکی از آموزش‌های گران قیمت در جهان است (۵۰۰۰ دلار برای هر دوره )و تمام مدرسین حرفه‌ای این رشته درآمد بسیار بالایی دارند. اگر مصمم هستید ما تمام شرایط را برای موفقیت و پیشرفت شما در نظر گرفته‌ایم. همین الان در دوره رایگان تندخوانی و تقویت حافظه فانتوم شرکت کنید. موفقیت پایدار در زندگی و شغل یک شبه به‌دست نمی‌آید، بلکه نتیجه انتخاب‌ها، عادت‌ها، معاشرت‌ها و تصمیماتی است که دیگران به آن توجهی نمیکنند.

دوره آموزش تندخوانی فانتوم، یک فرصت بزرگ و فوق العاده برای شماست.

دربــــــــــــاره‌ی

سعید محمدی

سعید محمدی | تندخوانی فانتومم

من موسس مجموعه مطالعه شریف، طراح تندخوانی فوق پیشرفته فانتوم در ایران ،نویسنده مجموعه کتاب‌های تند خوانی فانتوم، کتاب انسان۲۰۲۰، دانسته هایت را به کار بگیر و عضو هیئت تحریریه مجله خلاقیت هستم. متولد ۲۲ مهر ۱۳۶۱ هستم٬ در دوران دبیرستان رشته ریاضی و فیزیک خواندم٬ در دانشگاه رشته مهندسی شیمی و مهندسی نفت و MBA خوانده ام. سالیان طولانی است که دوره‌های متعددی را می‌گذرانم و حتی همین‌ الان ماهیانه چندین میلیون تومان برای آموختن مطالب جدید سرمایه‌گذاری می‌کنم .

در زندگی احساس شادی و آرامش دارم و سعی میکنم همواره لبخند بزنم. خداوند را بزرگ‌ترین پارتی جهان هستی می‌دانم.توانایی منحصربه‌فرد من٬ سرعت بالا در انجام کارها، خلاقیت و ایده‌ هایم است. معتقدم از طریق تحول درفرد فرد ایرانیان،می‌توانیم جامعه‌ای شاداب داشته باشیم . مهم‌ترین خصوصیت اخلاقی من این است که سعی میکنم فردی راست‌گو و استوار باشم .

از چیزی که دفاع می‌کنم این است که آگاهی ،علم و دانش نوری است که هر جا بتابد ناآگاهی،فقر و جهل را از بین می‌برد و تنها راه خوشبختی را دانستن و اجرا کردن می‌دانم و اعتقاد دارم ما باید جامعه ای خوضبخت داشته باشیم تا در زندگی شخصی هم احساس خوشبختی کنیم. به اعتقاد من فقط ۴% افراد جامعه خوشحال ، ثروتمند،موفق و دوست‌داشتنی هستند و به این گفته خویش عمیقاً اعتقاد دارم که حتی درشرایط کنونی می‌توان به‌راحتی از زندگی لذت برد و تا بی‌نهایت پیش رفت به‌شرط اینکه در زندگی امروز فانتوم باشیم. یادمان باشد فقط یک بار زندگی خواهیم کرد پس فرصت آموختن را از دست ندهیم.ندگی امروز فانتوم باشیم. یادمان باشد فقط یک بار زندگی خواهیم کرد پس فرصت آموختن را از دست ندهیم.

تندخوانی فانتوم یکی از ضروری‌ترین مهارت‌های یک انسان فوق‌پیشرفته و امروزی است و تنها افرادی توانایی رقابت در سال ۲۰۲۰ میلادی را دارند که امروز خود را برای شرایط کمتر از ۴ سال آینده آماده کرده باشند.

به این نوشته امتیاز دهید
[تعداد: 45   میانگین: 4.3/5]

180 پاسخ به “آموزش رایگان تندخوانی و تقویت حافظه”

 1. مریم تاجیک گفت:

  سلام
  من همیشه فکر میکردم چقدر خوب میشه که بتونم کتاب های درسی و غیردرسی خودم رو تند تر بخونم.
  وقتی اولین بار با شما شما آشنا شدم خیلی خوشحال شدم چون اصلا نمیدونستم چیزی به اسم تندخوانی وجود داره
  ازتون ممنونم چون نگرش منو تغییر دادید، اصلا فکر نمیکردم سرعت دنیا اینقدر زیاد باشه
  از روزی که ویدیو دره مرگ رو دیدم خیلی انگیزه م بیشتر شده تا کارهام رو درست و دقیق انجام بدم و به انتها برسونم.

 2. علی نوری خانی گفت:

  تقديم به استاد دوست داشتني و نازنينم سعيد محمدي كه راهي رو بهم نشون دادن كه تا آخر عمر مديونشون هستم.

  چرا کتاب‌خوان‌ها بهترین آدم‌هایی هستند که می‌توان عاشق‌شان شد؟
  چندی پیش، مقاله‌ای در مجله تایم منتشر شد که نویسنده‌اش ادعا می‌کرد، آنچه «مطالعه عمیق» نامیده می‌شود به‌زودی از بین خواهد رفت؛ چرا که میزان مطالعه عمیق میان آدم‌ها کمتر شده و این روزها دیگر آدم‌ها سرسری کتاب می‌خوانند و با وجود مطالب خلاصه شده اینترنتی تعداد خواننده‌های کتاب‌ها روز به روز تقلیل پیدا می‌کند.

  نکته اینجاست که مطالعات ثابت کرده، کتاب‌خوان‌ها در قیاس با افراد عادی آدم‌های خوب‌تر و باهوش‌تری هستند و شاید تنها آدم‌هایی روی این کره خاکی باشند که ارزش عاشق شدن را داشته باشند.

  بر اساس مطالعاتی که روان‌شناسان در سال‌های ۲۰۰۶ و ۲۰۰۹ انجام داده‌اند، کسانی که رمان می‌خوانند میان انسان‌ها بیشترین قدرت همدلی با دیگران را دارند و قابلیتی دارند با عنوان «تئوری ذهن» که در کنار آنچه خود به آن اعتقاد دارند، می‌توانند عقاید، نظر و علائق دیگری دیگری را مدنظر قرار دهند و درباره آن قضاوت کنند.

  آن‌ها می‌توانند بدون این که عقاید دیگران را رد کنند یا از عقیده خودشان دست بردارند، از شنیدن عقاید دیگران لذت ببرند.

  تعجبی هم ندارد که کتاب‌خوان‌ها آدم‌های بهتری باشند. کتاب خواندن تجربه کردن زندگی دیگران با چشم غیرواقعی است. یاد گرفتن این نکته که چه طور بدون این که خودت در ماجرایی دخیل باشی، بتوانی دنیا را در چارچوب دیگری ببینی.

  کتاب‌خوان‌ها به روح هزاران آدم و خرد جمعی همه این آدم‌ها دسترسی دارند. آن‌ها چیزهایی دیده‌اند که غیر کتاب‌خوان‌ها امکان ندارد از آن سر دربیاورند و مرگ انسان‌هایی را تجربه کرده‌اند که شما هرگز آن‌ها را نمی‌شناسید.

  آن‌ها یاد گرفته‌اند که زن بودن چیست و مرد بودن یعنی چه. فهمیده‌اند که تماشای رنج دیگران یعنی چه. کتاب‌خوان‌ها بسیار از سن‌شان عاقل‌ترند.

  تحقیق دیگری در سال ۲۰۱۰ ثابت کرده که هر چه‌قدر بیشتر برای کودکان کتاب بخوانیم، «تئوری ذهن» در آن‌ها قوی‌تر می‌شود و در نهایت باعث می‌شود این بچه‌ها واقعا عاقل‌تر شوند، با محیط‌شان بیشتر انطباق پیدا کنند و قدرت درک‌شان بالاتر برود.

  تجربه‌های قهرمان‌های داستان‌ها تبدیل به تجربه‌های خود خواننده‌ها می‌شود. هر درد و رنجی که شخصیت داستان می‌کشد، تبدیل به باری می‌شود که خواننده باید تحمل کند. خواننده‌های کتاب‌ها هزاران بار زندگی می‌کنند و از هر کدام از این تجربه‌ها چیزی یاد می‌گیرند.

  اگر دنبال کسی هستید که شما را تکمیل کند و فضای خالی قلب‌تان را پر کند، می‌توانید این کتاب‌خوان‌ها را در کافی‌شاپ‌ها، پارک‌ها و متروها پیدا کنید. چند دقیقه که صحبت کنید، آن‌ها را به جا خواهید آورد.

  کتاب‌خوان‌ها با شما حرف نمی‌زنند، با شما رابطه برقرار می‌کنند

  آن‌ها در نامه‌ها یا مسج‌هایشان انگار برای‌تان شعر می‌نویسند. صرفا به سوالات‌تان جواب نمی‌دهند یا بیانیه صادر نمی‌کنند، بلکه با عمیق‌ترین فکرها و تئوری‌ها پاسخ شما را می‌دهند. شما را با دانش بالای کلمات و ایده‌هایشان مسحور خواهند کرد.

  تحقیقات دیگری در دانشگاه برکلی نشان داده، کتاب خواندن برای کودکان باعث می‌شود آن‌ها کلماتی را یاد بگیرند که هرگز در مدرسه به آن‌ها یاد نمی‌دهند.

  به خودتان لطف کنید و با کسی قرار بگذارید که می‌داند چه‌طور از زبان‌اش استفاده کند.

  آن‌ها فقط شما را نمی‌فهمند، درک‌تان می‌کنند

  آدم‌ها فقط باید عاشق کسی شوند که بتواند روح‌شان را ببیند. این آدم باید کسی باشد که به روح شما نفوذ می‌کند و به بخش‌هایی از روح شما دسترسی پیدا می‌کند که هیچ‌کس دیگر قبلا کشف‌اش نکرده است.

  بهترین کاری که خواندن داستان‌ها با آدم‌ها می‌کنند این است که کامل نبودن شخصیت‌ها باعث می‌شود ذهن شما سعی کند از ذهن دیگران سردربیاورد. این جور آدم‌ها توانایی همدلی پیدا می‌کنند. ممکن است همیشه با شما موافق نباشند، اما سعی می‌کنند ماجراها را از زاویه دید شما ببینند.

  آن‌ها نه‌تنها باهوش‌اند که عاقل هم هستند

  باهوش بودن همیشه هم خوشایند نیست، اما عاقل بودن آدم‌ها را تحریک می‌کند. همیشه مقاومت در برابر آدم‌هایی که می‌شود چیزی ازشان یاد گرفت کمی سخت است. عاشق یک آدم کتاب‌خوان شدن نه‌تنها کیفیت گفت‌وگو را بالا می‌برد، بلکه باعث می‌شود سطح گفت‌وگو بالا برود.

  بر اساس تحقیقات، کتاب‌خوان‌ها به دلیل دایره وسیع واژگان‌شان و مهارت‌های حافظه، آدم‌های باهوش‌تری هستند. ذهن آن‌ها در قیاس با آدمی معمولی که کتاب نمی‌خواند توانایی درک بالاتری دارد و راحت‌تر و به‌شکل موثرتری می‌توانند با دیگران ارتباط برقرار کنند.

  قرار و مدار گذاشتن با آدم اهل کتاب به قرار گذاشتن با هزاران نفر می‌ماند. انگار که تجربه‌ای را که او با خواندن زندگی همه این آدم‌ها به دست آورده در اختیار شما قرار دهد، انگار با یک کاشف قرار گذاشته باشید.

  • majidbaghyari@yahoo.com گفت:

   بسیار عالی و در حد یک مقاله خوب سخن گفتید مرسی

  • ??لطفالبخندبزنیم...☺? گفت:

   متنتون انقدزیبابودکہ من بعداینکہ تموم شدانقدتوحس رفتہ بودم کہ فراموش ڪرده بودم توچہ سایتی هستم!ممنون دستخوش?

 3. نیما گفت:

  سلام
  درس ها فوق العاده بودن
  بخاطر اینکه اینقدر سخاوتمند هستید از شما ممنونم
  انشااله برکت این کار توی زندگی تون هر روز موج بزنه

 4. سارا گفت:

  استاد سلام
  شما فوق العاده اید
  ازتون ممنونم که در زمینه کتاب و کتابخوانی فعالیت میکنید چون واقعا افراد کتابخوان در ایران خیلی کم هستن.
  از خدا براتون بهترین ها رو میخوام

 5. مریم باجلان گفت:

  کارشناس آموزش مطالعه شریف
  دوستان خوب و مهربان از دلگرمی شما سپاسگزاریم

  همواره پیروز باشید

 6. شیوا گفت:

  سلام و خسته نباشید خدمت استاد محمدی و همکارانشون
  ازتون بابت این کلیپ ها سپاسگزارم ، واقعا کمکم کرد بتونم علاقم به مطالعه رو دو چندان بکنم و با شور و هیجان بیشتری مطالعه کنم 🙂 اگه خدا بخواد و بیام تهران برای تحصیل حتما در کلاس های حضوری شما شرکت میکنم .
  بازم تشکر برای سایت خوب و فیلم های آموزشی خوبتون امیدوارم موفق و سربلند باشید .

 7. فاطمه گفت:

  سلام
  از اینکه با شما آشنا شدم خیلی خوشحالم
  از بابت درس های رایگان هم ازتون مچکرم
  مثل همیشه موفق تر از دیروز خواهید بود

 8. ahmad گفت:

  سلام به مطالعه شریف
  من از درس منطقه خاکستری خیلی چیزا یاد گرفتم
  دمتون گرم
  کار شما درسته

 9. arezo گفت:

  ممنون بابت این همه مطالب مفید. مثل بقیه مطالب سایتتون از خوندنش لذت بردم و خیلی چیزها ازش یاد گرفتم. واقعادخوشحالم از اینکه با گروه مطالعه شریف و همچنین سایتتون آشنا شدم و امیدورام منم یه روزی بتونم مثل شما استاد عزیز فرد مفیدی برای وطنم باشم.همواره سربلند و پیروز باشید.

 10. فرزاد گفت:

  امرسون:
  کسی که با کتاب زندگی میکنه همیشه زنده است.

  ولتر:
  هر چه کتاب بیشتری بخوانید، لذت بیشتری از زندگی میبرید.

  سقراط:
  جامعه وقتی فرزانگی و سعادت میابد که مطالعه کار روزانه اش باشد.

  تقدیم به استاد خوبم دکتر سعید محمدی و تیم فوق العاده مطالعه شریف

 11. لیلا گفت:

  خوب بود سسسسسسسپاس

 12. ساناز گفت:

  آقای محمدی واقعا از آموزش های رایگانی که برامون قرار دادید ازتون ممنونم.
  افتخار میکنم عضو گروه مطالعه شریف هستم.
  درود بر شما
  براتون آرزوهای بزرگی دارم.

 13. زهرا گفت:

  استاد محمدي
  كلاس شما بهترين، كلاس زندگيم بوده
  چون الان عادت كردم به كتابخواني
  احساس ميكنم دنياي جديدي پيدا كردم
  خيلي خيلي تجربه لذت بخشي هست

  خدا رو شكر كه با مطالعه شريف آشنا شدم

  • مریم باجلان گفت:

   دوست خوب مطالعه شریف زهرای عزیز
   ما هم خدا را شاکریم که شما را جزء دوستانمان داریم. و امیدواریم زندگیت پر باشد از تجربیات خوب و لذت بخش.

   همواره شاد باشید
   کارشناس آموزش مطالعه شریف

 14. Mahdi گفت:

  سلام کلا میگم این موسسات آموزشی کنکور و… همش حرفه الکی پولتو خرج میکنی آخرش هم هیچی!!!
  آدم خودش بخونه تنهای تنها….

  • مریم باجلان گفت:

   جناب آقای مهدی عزیز سلام
   شما خودتون بخونید تنهای تنها .
   ما هم برایتان آرزوی موفقیت و پیروزی داریم.

   با تشکر
   کارشناس آموزش مطالعه شریف

 15. علی گفت:

  کتاب انسان 2020 فوق العاده بود.
  از آقای سعید محمدی تشکر ویژه میکنم
  چون بخش اول کتاب رو آقای محمدی عالی نوشته بودن

 16. khorshid گفت:

  باسلام خدمت تمامی شما بزرگواران. عرض تشکر بسیار دارم بابت گروه خوبتون. بسیار خوشحالم که با تلاش هرچه بیشتر درصدد ارتقا فرهنگ مطالعه هستید و بسیار خوشحالتر ازاینکه عضوی از جامعه خوب و پر انرژی شما هستم. از خداوند برای این تیم پرتلاش و دلسوز آرزوی موفقیت خواستارم. منتظر پیام های مفیدتون در سایت هستم. موید باشید

 17. ریحانه گفت:

  مطالعه شریف عاشقتم

 18. زهرا شیواپور گفت:

  سلام. من تو این دوره شرکت کرده بودم، اما فقط دو فایل اولش برام فرستاده شد. امکانش هست یک بار دیگه کل دوره ارو برام بفرستین؟

 19. سارا گفت:

  سلام
  خیلی ممنونم بخاطر ویدیو های رایگانی ک میفرستید.
  خیلی دوست دارم اموزش تندخوانی رو بخرم اما هزینه اش برای من خیلی زیاده.ای کاش واس دانشجوها یکم تخفیف میذاشتین.البته جسارت نباشه تندخوانی مهارت بزرگی و کار شما بسیار ارزشمنده که همچین مهارتی رو آموزش میدید.

 20. sogand گفت:

  به خاطر تمام تلاشتون در جهت رشد فرهنگ کتاب خوانی ازتون واقعا سپاسگزارم من واقعا علاقه زیادی به کتاب های روانشناسی دارم کتابای زیادی رو هم مطالعه کردم ولی چون نمیتونستم سریع بخونم اونقدر ها که علاقه داشتم نمیتونستم سریع باشم اتفاقا کتاب های زیادی هم هنوز دارم که نخونده موندن واقعا دارم سعی خودمو برای تند خوان شدن میکنم به خاطر کلیپایی که رایگان در اختیارمون میذارین ازتون ممنونم اگه احیانا کتاب ترجمه شده ای در زمینه تند خوانی وجود داشته باشه ممنون میشم که به من معرفی کنین .

  • مریم باجلان گفت:

   دوست خوب مطالعه شریف سوگند عزیز
   از این همه ابراز لطفی که به ما دارید از شما ممنون هستیم.
   و آفرین به شما که این قدر به مطالعه علاقه‌مندید.
   به زودی کتاب جدید آقای محمدی روی سایت قرار خواهد گرفت. ولی تا آن زمان می‌توانید کتاب تندخوانی تونی بوزان را مطالعه بفرمایید.

   همواره موفق باشید
   کارشناس آموزش مطالعه شریف

 21. سمیه گفت:

  از روش تند خوانی دوست دارم برای مطالعه دروس کنکور ارشد استفاده کنم

 22. پريسا گفت:

  وقتی که راه نمی روی
  نمی دوی
  زمین هم نمی خوری
  و این”زمین نخوردن” محصول سکون است نه مهارت!
  وقتی که تصمیمی نمی گیری
  کاری نمی کنی
  اشتباه هم نمی کنی
  و این “اشتباه نکردن” محصول انفعال است نه انتخاب!
  خوب بودن به این معنی نیست که درهای تجربه را بر خود ببندی و فقط پرهیز کنی،
  خوب بودن در انتخابهای ماست که معنا پیدا میکند و شکل می گیرد…!

  خوشحالم مطالعه شريف رو امتحان كردم.

 23. من روزنامه‌نگار و نویسنده هستم. یادگیری مهارت تندخوانی به من کمک کرد تا منابعی که با آنها سروکار دارم را با سرعت و دقت بالاتری مطالعه کنم و در افزایش سطح کاری من رسانه‌ها بسیار موثر بود. تقریبا به همه همکاران و دوستانم استفاده از آموزش‌های تندخوانی آقای محمدی را پیشنهاد کرده‌ام.
  همیشه پرتلاش باشید

 24. kumiko گفت:

  سلام.متاسفانه روی “ثبت نام رایگان” که کلیک می کنم صفحه ای باز نمی شه. اگر ممکنه مشکل رو بر طرف کنید.
  ممنون

 25. شهریار گفت:

  سلام ممنون از دوره ی خوبتون آقای محمدی امیدوارم همیشه سالم و سلامت و ثروت مند باشید

 26. سعید گفت:

  باسلام و خسته نباشید
  بنده جهت مشاوره و شرکت در دوره باید چه کاری انجام بدم؟
  لطفا راهنمایی کنید
  باتشکر

 27. ممنون فوق العاده عالی بود

 28. ندا جدی گفت:

  فایل ها دانلود نمیشن.
  چطوری میتونم دانلود کنم؟

  • مطالعه شریف گفت:

   دوست خوب مطالعه شریف سلام
   با ثبت نام در دوره رایگان آموزش تندخوانی، روزانه درس ها به ایمیل شما ارسال می شود و با کلیک بر روی آنها می توانید دروس را دانلود نمایید.
   همچنین مرورگر خود را آپدیت نمایید و یا از مرورگر google chrome استفاده کنید.

 29. افسانه گفت:

  سلام
  از شما ممنونم بابت مطالبتون
  فقط میخام بدونم چطوری میشه کتاب راهنمای تند خوانی رو فراهم کنم

 30. ارمان گفت:

  سلامم
  اول خواستم از اموزش های خوبتون تشکر کنم و بعد یه سوال داشتم ازتون. این ویدیو اول رایگان شما فکر کنم کامل نیست چون مبحث حافظه ی بلندمدت در حین توضیح تمام شد یعنی ما بقیش ضبط نشده ظاهرا.
  ممنون میشم پاسخ بدبد.

  • با سلام و احترام
   ممنون از دقت نظر شما.فایل های ویدئویی رایگان به تعداد ۲۴ فایل است که پشت سر هم برایتان ارسال می شود.
   با سپاس

 31. مهرداد گفت:

  خوب است

 32. namdar گفت:

  سلام
  من ۲۴تا فایل ویدویی رو مشاهده کردم خیلی خوب بودن…
  ولی خب برا شرکت تو این دوره هزینه اش برا ماها بالاست
  باید چیکارکنیم.کلا باید بیخیال این مدل مطالعه بشیم

  • با سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز
   از اینکه این دوره مورد رضایت شما بوده بسیار خوشحالیم.
   شما با یادگیری مهارت تندخوانی فانتوم قطعا برای زندگی آینده خود سرمایه گذاری خواهید کرد
   منتظر حضور شما در دوره‌ها هستیم

 33. motahar گفت:

  با سلام .
  من حدود مهر ماه بود یه سری فایل تند خوانی جدید که روش ستاره ای هم در درون ویدئو ها اموزش رایگان میداید رو تا جلسه سه دنبال میکردم و انجام می دادم ولی یه گرفتاری بد دچار شدم و بستری بودم الان اومدم بقیه رو دانلود کنم ولی کل سیستمون عوض شده حتی ویدئو ها من باید چیکار کنم ؟؟ بقیه تند خوانی رو پیدا کنم؟

  • مطالعه شریف گفت:

   با سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز
   خوشحالیم که سلامتی خود را بدست آورده اید.
   لطفا بار دیگر در دوره رایگان آموزش تندخوانی فانتوم در سایت مطالعه شریف عضو شوید.با عضویت در دوره رایگان، هر روز یک درس برای شما ایمیل خواهد شد.

 34. ارزونجاتی گفت:

  باسلام وخسته نباشید.میخواستم تشکرکنم ازاینهمه عشق ومعرفتتون.

 35. محمدحسین پدرپورواجارگاه گفت:

  سلام خوب بود

 36. محمد گفت:

  سلام خدمت استاد محمدی عزیز از تلاش های بی نظیر شما برای یافتن راه های جهت عدم اطلاف وقت وبازدهی بیشتر مطالعه ممنونم ویدیو های شما رو دنبال میکنم امیدوارم همیشه پیروز وسربلند باشید

  • با سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز
   ممنون از اینکه همیشه به فکر رشد و اعتلای مهارتهای فردی خود هستید.گروه مطالعه شریف برای شما آرزوی موفقیت می کند.
   با سپاس از شما

 37. F:kh گفت:

  سلام
  من دانشجوی رشته شیمی کاربردی هستم دانشگاه پیام نور
  کل واحدامو سرسری پاس کردم
  ینی الان عملا از رشته م هیچی بارم نیست
  واسه ارشد رشتمم بعد دوسال همینجوری الکی ثبت نام کردم و قبول شدم تکمیل ظرفیت ی شهر پرت:/
  الان دوس دارم ی جوری پایم قوی شه تا قبل شروع ترم که بهمن ماه هستش
  دوس دارم انقد قوی بشم که پژوهشگربرتر ،مقاله زیاد بدم…..دوس دارم تمام این سالای زندگیم که کم کاری کردمو جبران کنم
  انقد مطالعه نداشتمو درس نخون بودم که الان اصلا نمیدونم چجوری درس میخونن چجور مطالعه میکنن چجوری حتا چیز حفظ میکنن
  استعدادمم خوبه ها ولی مغزم آکبنده
  کمکم کنین:(

  • با سلام و احترام
   خیلی ممنون از اینکه به هر حال به فکر رشد و بهبود فردی هستید.برداشتن اولین قدم در راه موفقیت برابر با موفقیت در آن راه است.امیدواریم که مسرانه این راه را ادامه دهید.یکی از کارهایی که می توانید انجام دهید این است که در دوره های رایگان ما ثبت نام کنید.تعداد این درس ها ۲۴ ویدئو است که پس از ثبت نام برای شماارسال می شود.با اجرای تمارین سرعت درک مطلب و مطالعه شما حداقل دو برابر می شود.
   برای بحث های تکمیلی می توانید دوره غیرحضوری تندخوانی را تهیه نمایید.مهمترین کار، تمرین کردن است.
   با سپاس از شما

 38. F:kh گفت:

  چجوری تو دوره هاتون ثبت نام کنم؟
  ایمیلمو گذاشتم میشه ویدئوهارو بفرستین ایمیلمツ
  اگرم نمیشه که بگین چجوری و کجا ثبت نام کنم
  مرسی

 39. یونس گفت:

  سلام
  ممنون میشم کل فایل های دوره رو به ایمیلم ارسال کنید

  تشکر فراوان

  • گروه تولید محتوای مطالعه شریف گفت:

   با سلام و احترام
   با ثبت نام در دوره رایگان تندخوانی و تقویت حافظه دوره بلافاصله برایتان ارسال می گردد.و به ترتیب درسها برایتان ارسال می گردد که باعث شود درس های قبلی را تمرین نمایید.
   با سپاس از شما

 40. نجمه توكليان گفت:

  سلام
  ممنون بابت سخاوتیکه برای به اشتراک گذاشتن معلوماتتون دارید
  من مشکلی در مورد جلسه ششم داشتم تمرین دکتر کا واشیما
  بنظرم توضیحات کامل نبود و روش دوم اصلا گفته نشد
  باید چیکار کنم

 41. meysam گفت:

  سلام به همگی سوالی که داشتم درمورد این بود که من به طور معمولی خیلی دیرتر درسا رو حفظ میشم ونمیتون دقیقا تمرکز داشته باشم حالا میخواستم ببینم من هم میتونم بااین شرایط یک تند خوان بشم یانه ممنوم یاعلی

 42. محمدعلی چشمه مهتاب گفت:

  سلام به آقای محمدی
  یه سوال کلی دارم. من اسم و فامیلم ، موبایلم و ایمیلم رو چند بار به شما دادم. فکر میکنید که من موفق شدم؟ و اگر موفق شدم به من بگید.
  در مورد دوم ؛ میخوام به سمینار شما بیام. چند نفر دیگر مونده تا منم بتونم جزو ۱۲۰۰ نفر باشم که با این افراد در سمینار باشم؟

  • مدیر اجرایی مطالعه شریف گفت:

   دوست خوب مطالعه شریف
   جناب آقای چشمه مهتاب
   سلام وقت بخیر
   ثبت نام سمینار روزهای پایانی را می گذراند و ظرفیت در حال تکمیل شدن است . در صورتی که تمایل دارید حضور داشته باشید لطفاً مراحل ثبت نام را طی کنید.

   به امید دیدار
   تیم مطالعه شریف

 43. احمد ولی پور گفت:

  درود بر شما

  تلاش های شما بسیار مفید و نتایج آن ارزشمند است

  سپاس

 44. الهام براتی گفت:

  سلام من کارشناسی ارشد جغرافیا شهری برای شرکت در دوره دکترا امسال تند خوانی خیلی کمکم میکند ممنون از اموزش رایگان تند خوانی باتشکر

  • مدیر اجرایی مطالعه شریف گفت:

   دوست خوب مطالعه شریف
   سرکار خانم براتی عزیز
   امیدواریم که در همه مراحل زندگی موفق باشید. دوره پیشرفته تندخوانی هم قطعا تاثیر بسزایی در روند مطالعه شما خواهد شد.

   پیروز باشید
   مطالعه شریف

 45. اردیبهشت گفت:

  متد تندخوانی فانتوم یکی از بهترین متدهایی هست که در این زمینه خواندم و یاد گرفتم.
  به همه ی دوستان توصیه می کنم در دوره ی غیر حضوری تندخوانی هم شرکت کنند.
  با تشکر از مجموعه ی مطالعه شریف

 46. حسین گفت:

  بنام خدا
  دنبال راهی بودم برای یادگیری تندخوانی
  دوستی میگفت اگر چیزی را واقعا بخواهی و در آن فرکانس قرار بگیری شرایط فراهم شده و به خواستت میرسی و حتی بیشتر از آن
  و امروز تندخوانی راهی شد تا با استاد محمدی آشنا بشم.و چیزهای بیشتری بدست بیاورم
  خداوندا سپاسگزارم
  استاد از وجودتون و از قلب بزرگتون سپاسگزارم

 47. zeynabshamsaei@yahoo.com گفت:

  با سلام
  نه اما نه دانلود میشه
  نه پخش میشه

 48. حفاظ شاخ گوزنی گفت:

  سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به
  کارتون ادامه بدین

 49. دانلود آهنگ گفت:

  سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

 50. علی مسکنی گفت:

  ممنون بابت دوره ی رایگانتون

  • مطالعه شریف گفت:

   با سلام و احترام
   امیدواریم مطالب برای شما مفید و کاربردی باشد و تکنیک های تندخوانی را در مطالعات خود بکار ببرید.

   موفق باشید

 51. مائده گفت:

  آقای محمدی اینجاست که شاعر میگه تو بی نظیری بخدا تو بی نظیری بهتر ازین هیچکس هنوز هیجاندیده….

 52. ایمان امینی نژاد گفت:

  با سلام و احترام
  از اینکه دوره رایگان تندخوانی را برگزار کردید کمال تشکر و سپاس را دارم. این عمل مصداق زیبایی از زکات علم بود. امیدوارم در تمامی مراحل موفق و سربلند باشید

  • مطالعه شریف گفت:

   با سلام و احترام
   از اینکه مطالب برای شما مفید بوده است بسیار خوشحالیم و برای شما آرزوی موفقیت می کنیم.

 53. مریم غفوری گفت:

  سلام وتشکربسیار
  تقریباتمام برنامه هاتونو نگاه کردم ومخصوصابرنامه بسیارکاربردی خط بردن رو
  سپاس فراوان و خداقوت

 54. میترا زمانی گفت:

  باسلام خدمت استاد بزرگوار.بسیار خدارا شاکرم که با موسسه شما آشنا شدم.بنده تقریبا یکسال ونیم پیش با برنامه تندخوانی رایگان شما موفق شدم دروسم را با بهترین شکل پاس کنم وبرام عالی بود.اما کافی نبود(چون سه ترم قبلش مشروط شده بودم وهمون ترم همه درسهامو پاس کردم).
  امسال دوباره دردوره تندخوانی رایگان شما ثبت نام کردم وچقدر جدیدتر وبا کیفیت ترازقبل هست خدا قوتتون بده

 55. افسانه گفت:

  سلام خسته نباشید میخواهم رتبه یک کنکور شوم ولی میخواهم شما به من کمک کنید که سریع کتاب هامو جمع بندی کنم

  • مطالعه شریف گفت:

   با سلام و احترام خدمت شما
   وقتتون بخیر
   با تکنیکهایی که در این دوره فرا می گیرید می توانید سرعت مطالعه خود را افزایش دهید.

   با سپاس

 56. hldvugd گفت:

  با سلام و احترام.من در این دوره رایگان شرکت کردم ولی فقط فایل اول و دوم اومده و بعد گذشت یک هفته فایلی رو دریافت نکردم.اونم ناقصه.نمی فرستین دیگه؟

  • مطالعه شریف گفت:

   با سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز
   لطفا مرورگر خود را آپدیت نمایید.
   همچنین در صورت عدم دریافت دروس، پوشه اسپم ایمیل خود را بررسی نمایید.ممکن است این فایلها به آن قسمت منتقل شده باشد.

   با سپاس

 57. ماه منیر صادقی ارجمند گفت:

  با سلام و احترام
  و تشکر از شما من فایل اول را دانلود کردم ولی می بایست منتظر بمانم تا ۲۳ فایل دیگر را فردا و روزهای دیگر دانلو کنم. می خواستم بپرسم اگر ۲۴ فایل را یک جا بخواهیم دانلود کنیم چه کار باید بکنیم.

  • مطالعه شریف گفت:

   با سلام و وقت بخیر
   فایل های دوره آموزش رایگان تندخوانی و تقویت حافظه به صورت سیستمی ارسال می شود و امکان ارسال آنها بصورت یکجا وجود ندارد.
   با ثبت نام در دوره رایگان هر روز یک درس برای شما ایمیل خواهد شد.

   با سپاس

 58. سرگرمی گفت:

  سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

  • مطالعه شریف گفت:

   با سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز
   خوشحالیم که مطالب برای شما مفید بوده است.

   موفق باشید

 59. دیاکو گفت:

  فانتوم یعنی چی؟!

  • مطالعه شریف گفت:

   با سلام و احترام
   وقتتون بخیر
   فانتوم نوعی موشک است که سرعت بسیار بالایی دارد.

   با سپاس

 60. محمدرضا پدرام گفت:

  سلام . تند خوانی فانتوم با تندخوانی ویرا چه تفاوتی داره . ممنون میشم راهنمایی کنید. و این که چقدر طول میکشه که سرعت مطالعه دو برابر بشه

  • مطالعه شریف گفت:

   با سلام و احترام خدمت شما
   وقتتون بخیر
   تندخوانی یک مهارت است و شما با یادگیری تکنیک های آن می توانید سرعت مطالعه خود را افزایش دهید.
   اینکه چه مدتی طول می کشد تا شما بتوانید با سرعت دوبرابر سرعت مطالعه کنونی خود، مطالعه داشته باشید بستگی به میزان تمریناتی که انجام می دهید دارد.
   اما معمولا یک ماه و نیم تا دو ماه زمان لازم است تا شما کل تکنیک های تندخوانی و تقویت حافظه را فرا بگیرید و در طول این مدت سرعت مطالعه شما باید حداقل ۳ تا ۴ برابر افزایش پیدا کند.

   با سپاس

 61. بنده ای گفت:

  سلام من میخواستم فیلم ها را زود تر دریافت کنم لطفا راهنمایی کنید اگر کسی از دوستان میتونه راهنمایی منه لطفا در نظرات پاسخ بدید.

  • مطالعه شریف گفت:

   با سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز
   با ثبت نام در دوره رایگان آموزش تندخوانی و تقویت حافظه هر روز یک درس به صورت سیستمی برای شما ایمیل خواهد شد و امکان ارسال فایل ها بصورت یکجا وجود ندارد.
   شما می توانید تکنیک هایی را که هر روز فرا می گیرید، تمرین نمایید تا از آنها بطور کاربردی در مطالعات خود استفاده کنید.

   با سپاس

 62. محمد گفت:

  سلام و متشکر بابت فایلهای ویدیویی ، یه سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدین

  میخواستم بدونم با توجه ب گزیده بودن و طول مدت کم فیلمها ، آیا همینا برای رسیدن به سرعت ۸۰ صفحه در ساعت کافی میتونه باشه ؟

  اگه نه ، چجوری میتونیم بصورت غیرحضوری تندخوانی رو فول یاد بگیریم؟؟؟؟

 63. طراحی چهره سیاه قلم گفت:

  سلام.وبسایت خیلی خوب و جامعی دارید.ممنون

 64. خرید بک لینک گفت:

  سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

 65. زیست شناسی کنکور گفت:

  سلام.وبسایت خیلی خوب و جامعی دارید.ممنون

 66. وحید مردانی گفت:

  استاد عزیز ضمن تشکر از زحمات شما
  من متاسفانه زدم کل ایمیل هایی که تا حالا بهم اومده بود رو پاک کردم و درواقع تمامی ویدئو های ارسالی شما هم پرید . میشه لطا بفرمایید چطوری بازم به همشون دسترسی پیدا کنم ؟
  آیا باید دوباره رجیستر کنم ؟
  پیشاپیش ممنون از پاسختون

 67. بک لینک گفت:

  سلام.ممنون بابت مطالب و وبسایت زیبایی که دارید

 68. آموزش تعمیرات موبایل گفت:

  مرسی به خاطر این مطلب مفید

 69. بررسی اپلیکیشن گفت:

  سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

 70. سیداحمد ابوقداره گفت:

  سلام و عرض ادب خدمت اساتید و همکاران مطالعه شریف

  بنده بسیار تلاش کردم تا از ایمیل ارسالی شما دانلود را انجام بدم ولی نمیشه…
  از گوگل کروم هم استفاده کردم

  راهکار شما چیه؟

  • مدیر اجرایی مطالعه شریف گفت:

   دوست خوب مطالعه شریف
   سلام وقت شما بخیر
   لطفاً پرسش خود را در قسمت پرسش از سعید محمدی مطرح بفرمایید تا بخش پشتیبانی به صورت کامل بررسی کنند.

   با تشکر از شما

 71. سعید گفت:

  سلام
  من کنکور سراسری دارم و شدیدا با روش مطالعه خودم مشکل دارم و سردرگمم . پس از جست و جو های زیاد با سایت شما آشنا شدم.
  سوالم اینه این فایل های رایگانی که به ایمیل میفرستید کامل نیاز یه کنکوری رو بر طرف میکنه؟

  • پشتیبان شماره۱ تست گفت:

   سلام دوست عزیز مطالعه شریف

   فایل های رایگان تنها بخشی از کل دوره تندخوانی است و برای یادگیری دروس کامل میتوانید از بسته های حضوری یا غیرحضوری استفاده کنید.

   موفق و پیروز باشید

 72. سعید گفت:

  این دوره رایگان چه تفاوتی با دوره طلایی داره؟

  • مطالعه شریف گفت:

   با عرض سلام
   دوره رایگان بخشی از کل دوره تندخوانی است.

   موفق و پیروز باشید

 73. سعید گفت:

  سلام
  یه سوال مشاوره ای
  به نظر خودتون من که کنکوری رشته ریاضی و فیزیک هستم با یادگیری این ۲۴ فایل ویدیویی میتونم تند خوان نسبتا خوبی بشم و از سایر داوطلبا پیشی بگیرم یا اینکه نه برای موفقیت قطعی باید پکیج طلایی رو بخرم؟
  کلاس های استاد محمدی واقعا عالی هستن خیلی دوس داشتم تو کلاس هایحضوریشون شرکت کنم ولی حیف شهرستان هستم.
  اگه این ۲۴ فایل ویدیویی بتونه منو تا کنکور یاری کنه خیلی عالی میشه چون اگه تهران قبول شم بدون شک در کلاسهای حضوری استاد سعید محمدی شرکت خواهم کرد.

  • پشتیبان شماره۱ تست گفت:

   سلام دوست عزیز مطالعه شریف

   فایل های رایگان تنها بخشی از کل دوره تندخوانی است و برای یادگیری دروس کامل میتوانید از بسته های حضوری یا غیرحضوری استفاده کنید.

   موفق و پیروز باشید

  • C گفت:

   کسی که دنبال موفقیت تو اینجور جاهاست هیچ وقت به دانشگاه سراسری تهران نخواهد رسید این کلیپام همش مزخرفه اگه هم حرفم و قبول نداری تا تهش برو…
   ولی اون موقع دیگه وقت جبران نیست دوست گلم
   ارادت مند شما هستم
   موفق پایدار باشید

 74. سید مجمد موسوی گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  سوالی داشتم ممنون میشم پاسخ بدید اول اینکه ایا با دیدن و تمرین کردن دوره اموزشی رایگان بر تند خوانی مسلط میشویم
  دوم اینکه اگر جواب منفی میباشد برای تسلط بر تندخوانی چه منابعی را پیشنهاد میکنید
  ممنون میشم پاسخ بدید

  • ادمین سایت گفت:

   دوست خوب مطالعه شریف سلام

   فایل های رایگان تنها بخشی از کل دوره تندخوانی است و برای یادگیری دروس کامل میتوانید از بسته های حضوری یا غیرحضوری استفاده کنید.

   موفق و پیروز باشید

 75. پریسا صابری گفت:

  کار گروه تون عالیه
  کاش افراد بیشتری با شما آشنا بشن و قدر خدمات شما رو بدونن

  • ادمین سایت گفت:

   خانم پریسا صابری عزیز از نظر لطف شما ممنونیم.
   چقدر خوب میشود اگر شما هم ما را به دوستانتان معرفی کنید.

   شاد و موفق باشید

 76. ahmad solgi گفت:

  درود خدمت تیم مطالع شریف
  بسیار عالی هستید
  ارزوی موفقیت روز افزون دارم براتون

 77. مهدی گفت:

  سلام من چندبار به شماره های اعلامی شما زنگ زدم کسی جواب نداد

  • ادمین سایت گفت:

   دوست خوبم سلام
   به دلیل حجم بالای تماس مخاطبین، احنمالا پشت خط بوده اید.
   لطفا مجددا با ما تماس بگیرید.

 78. ثنا گفت:

  سلام ۲ درس رو به صورت رایگان دیدم ولی اصلا تکنیک نیس تو دروس بعدی تکنیک ها آموزش داده میشن یا مثل دروس یک و دو هستن؟

  • تیم فروش گفت:

   با سلام
   دروس رایگان به صورت روزانه یک درس ارسال می شود
   لطفا صبور باشید و از مطالب ارائه شده استفاده نمایید، امیدوارم مورد قبول شما واقع شود

 79. امیرحمزه گفت:

  استاد عزیز سلام !
  خلی تشکر ازخدمات خوبی که ارایه کردید.

 80. ترمه علی پور گفت:

  سلام جناب آقای محمدی .من قبلا درخواست ۲۴ فایل رو دادم ولی فایل ۲۴ رو نگرفتم .ممنونم از تلاشتون برای هر چه بهتر شدن فرهنگ تند خوانی

 81. مسعود وجدانی گفت:

  سلام همکار گرامی
  بسیار عالی و حرفه ای
  با آرزوی موفقیت برای شما و گروه مطالعه شریف

 82. یاسین گفت:

  سلام و خسته نباشید خدمت استاد محمدی و همکارانشون
  ازتون بابت این کلیپ ها سپاسگزارم ، واقعا کمکم کرد بتونم علاقم به مطالعه رو دو چندان بکنم و با شور و هیجان بیشتری مطالعه کنم
  تشکر فراوان از شما و همکاران زحمت کش شما به امید موفقیت ها بزرگ

  • تیم فروش گفت:

   سلام واحترام
   خیلی ممنون دوست عزیز

   پایدار یاشید
   تیم مطالعه شریف

 83. فاطمه گفت:

  سلام میخواستم بدونم حجم هر درس چقدر هستش؟

  • تیم فروش گفت:

   سلام و احترام
   حجم هر درس با توجه به زمان آن متفاوت است
   اما سعس شده تا کمترین حجم و بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار بگیرد

   شاد باشید
   تیم مطالعه شریف

 84. حیدر گفت:

  بسم الله الرحمن الرحیم
  طبق قانون جذب انرژی شما به ما منتقل شده و دعا میکنیم شما را بابت این لطف بزرگ ،من کهگیلویه زندگی میکنم و متاسفانه این دوره ها اینجا برگذار نمیشه

 85. مریم گفت:

  باسلام
  من موفق ب دانلود فیلمها که ب ایمیلم فرستاده شده نشدم
  ایا مشکل میتونه از سرعت اینترنت باشه؟چون‌من با اینترنت خط موبایل میخام اینکارو انجام بدم
  ممنون میشم راهنماییم کنین

  • زارعی گفت:

   سلام و احترام سرکار خانوم
   ممکن است مشکل از اینترنت یا از خود گوشی تلفن همراه شما باشد

   شاد باشید

   تیم مطالعه شریف

 86. حسن فرهاد گفت:

  سلام
  میشه لطف کنید
  ویدوها رو توی تلگرام برامون ارسال کنید
  ممنون میشم

 87. رضا گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  تقویت حافظه و تند خوانی در رابطه با یادگیری زبان های برنامه نویسی نیز می تواند موثر باشد ؟

  تشکر

  • زارعی گفت:

   سلام و احترام
   از سوال شما متشکرم
   بله قطعا می تواند مفید واقع شود.

   شاد باشید

   تیم مطالعه شریف

 88. امین گفت:

  سلام
  جلسه سوم برای من ارسال نشد .

  • تیم فروش گفت:

   سلام و احترام
   لطفا پوشه اسپم خود را چک کنید

   شاد باشید
   تیم مطالعه شریف

 89. فرناز درویشی گفت:

  سلام جناب دکتر
  من چه طور میتونم تو کلاسهاتون شرکت کنم؟؟

 90. فرناز درویشی گفت:

  سلام و وقتتون بخیر
  امکان شرکت در کلاسهای حضضوری هست ؟؟

  • زارعی گفت:

   سلام و احترام
   برای شرکت در کلاس ها لطفا با دفتر مجموعه تماس بگیرید.
   ۶۶۰۶۴۰۰۰

   شاد باشید

   مدیر داخلی مطالعه شریف

 91. بلیط هواپیما گفت:

  ممنون از راهنمایی و توضیحات مفیدتون جالب بود

 92. مهاجرت به استرالیا گفت:

  سلام.من همیشه مطالبتون رو دنبال میکنم.وبسایت خیلی خوبی دارید

 93. میلاد گفت:

  سلام سلام اقا سعید
  خیلی اموزش های عالی واسه تند خوانی اماده کردین
  توی ایران فکر می کنید شما یک یکید
  شما فوق العاده اید
  براتون بهترین ها ارزو می کنم :»)

 94. محمود گفت:

  خیلی عالی بود، ممنون ، با این آموزش ممکنه که درصد کتاب خوانی در کشور بالا بره و متاسفانه تند خوانی مساله ایست که به آن توجهی نمیشه.

 95. شکوفه گفت:

  عالی

 96. بهروز گفت:

  شما فوق العاده اید
  براتون بهترین ها ارزو می کنم

 97. عارفه رزانی گفت:

  واقعا ازتون ممنونم.سلامتی، شادی و موفقیت رو براتون از صمیم قلب ارزومندم ❤????

 98. Pedram گفت:

  سلام من افتخار میکنم به شما استاد گرامی ایشالله موفق و موید باشید من کارگری بیش نیستم ولی نقطه نظرات شما به من قوت قلب داده تا در دوران بازنشستگی مفید باشم باتشکر

 99. esmaeilkhordehmina@gmail.com گفت:

  باسلام
  می خواستم بدونم آیا دوره غیر حضوری تندخوانی به اندازه حضوری موثر هست یا نه؟
  قیمت پکیچ غیر حضوری چنده؟
  باتشکر فراوان از جناب آقای محمدی و همکاران عزیزشان

  • تیم پشتیبانی مطالعه شریف گفت:

   دوست خوب مطالعه شریف سلام
   از اینکه تصمیم به رشد و ارتقا مهارتهای خود دارید از شما بسیار سپاس گزاریم.اگر امکان شرکت در جلسه حضوری برای شما سخت است، تهیه دوره غیرحضوری را به شما پیشنهاد می کنیم.
   دقت داشته باشید که پکیج غیرحضوری از روی کارگاه با کیفیت بالا فیلم برداری شده است و مانند این است که شما در آن حضور دارید.
   همچنین پکیجی که برای شما ارسال می شود، بسیار کامل و برطرف کننده نیازهای شما است.
   همچنین تیم پشتیبانی تندخوانی همراه شما خواهد بود و ضمن پیگیری شما، به سوالات شما نیز پاسخگو خواهد بود.
   امیدوارم که توضیحات برای شما کامل بوده باشد.
   دوستدار همیشگی شما

 100. هواپیما گفت:

  عالی، دستتون در نکنه

  • تیم پشتیبانی مطالعه شریف گفت:

   دوست خوب مطالعه شریف سلام
   از همراهی و ابراز محبت شما بسیار سپاس گزاریم. دلگرمی شما به ما برای ادامه راه انرژی می دهد.
   دوستدار همیشگی شما

 101. امیر گفت:

  چطور میشه ویدئوهای رایگان این دوره رو دانلود کرد؟

 102. سلام
  خیلی ممنون از دوره مفید و آموزنده تون که به صورت آنلاین در اختیار افراد قرار می دهید.
  موفق باشید

 103. محمد ارین لبیبی گفت:

  سلام و وقتتون بخیر این ۲۲ جلسه رایگان مارا در تند خوانی فانتوم چقدر جلو می برد و ایا تند خوانی می توانیم بکنیم با این جلسات مرسی از لطفتون خدانگهدار

  • تیم پشتیبانی مطالعه شریف گفت:

   سلام دوست خوبم
   امیدوارم که حالتان عالی باشد. تغییرات بستگی به میزان تمرین شما دارد ولی افزایش از ۱۰۰ تا چند صد کلمه در دقیقه بوده است. امیدوارم که به مجدانه تمرینهای خود را پیگیری نمایید.

   دوستدار تو
   تیم پشتیبانی مطالعه شریف

 104. topsitevoting.com گفت:

  Great ɑrticle.

 105. فاطمه گفت:

  سلام برای من فقط تا درس چهارم ایمیل شده بقیه ی درس ها رو دریافت نکردم درواقع بقیه ی درس ها به من ایمیل نمی شوند چی کار کنم؟

  • تیم پشتیبانی مطالعه شریف گفت:

   سلام دوست خوبم
   امیدوارم که حالتان عالی باشد.
   در ارسال درسهای مسئله ایی بود که تیم فنی پیگیری کردند و حل شد. درسها برایتان ایمیل شده اند.

   دوستدار تو
   تیم پشتیبانی مطالعه شریف

 106. سعیده گفت:

  سلام. چرا فقط تا درس دوم رو برای من فرستادین؟ من خیلی وقت پیش ثبت نام کردم
  توی پوشه اسپم هم نیست

  • تیم پشتیبانی مطالعه شریف گفت:

   سلام دوست خوبم
   امیدوارم که حالتان عالی باشد. مسئله ایی در مورد ارسال درسها بود که تیم فنی برطرف کردند.

   دوستدار تو
   تیم پشتیبانی مطالعه شریف

  • تیم پشتیبانی مطالعه شریف گفت:

   سلام دوست خوبم
   امیدوارم که حالتان عالی باشد. موضوع از طرف تیم فنی پیگیری شد.

   دوستدار تو
   تیم پشتیبانی مطالعه شریف

 107. سعیده گفت:

  سلام. بازم هنوز بقیه درسها برای من ارسال نشده. چرا اینجور شده. فقط تا درس دوم برام میادش

 108. سعیده گفت:

  سلام دوستان کی میتونه درسها رو کامل برای من بفرسته؟ باور کنید الان هفته ها هست ایمیلمو دادم ولی جز دوتا درس هیچی برام نیومده. همش هم تکراری میاد فقط همین دوتا درس

 109. عطار گفت:

  سلام
  خدا قوت وقت بخیر
  سوالی درمورد زمان مرور مطالب، که در درس ها ی گفته شده دارم
  مطلبی رو در ۲ شهریور یاد گرفتم و یک ساعت بعد مرور کردم برای مرور یک فصل بعد، ۲ آذر می شود؟ یا ۲ دی می شود؟ ( در واقع هر مرور از مرور قبل شروع می شه یا از اولین مرور)

  • تیم پشتیبانی مطالعه شریف گفت:

   سلام دوست خوب مطالعه شریف
   ۲ آذر زمان مرور شما می باشد
   موفق باشید
   تیم مطالعه شریف

 110. احسان گفت:

  سلام.خدا خیرتون بده بابت ارسال فیلم های آموزشی.هزینه کلاسهای تندخوانی چقدره؟

  • تیم پشتیبانی مطالعه شریف گفت:

   سلام دوست خوب مطالعه شریف
   شهریه دوره ی حضوری تندخوانی ۲۸۹۰ هزار تومان می باشد که در دانشگاه شریف برگزار می شود .
   جهت اطلاعات بیشتر با شماره ی ۰۲۱۶۶۰۶۴۰۰۰ تماس بگیرید .
   موفق باشید
   تیم مطالعه شریف

   • محمدحسین رحمانی"طنین" گفت:

    سلام خدا قوت ممنون از برنامه عالی تان،
    من که در کابل افغانستان هستم چی کنم؟
    ممنون

    • تیم پشتیبان و کوچینگ مطالعه شریف گفت:

     دوست خوب مطالعه شریف سلام
     شاید مسافت جغرافیاییمان زیاد باشد
     ولی آرزوی موفقیت شما انرژی دوچندان به ما می دهد.
     از بخش محصولات
     پکیج های غیر حضوری را تهیه فرمایید.
     موفق تر باشید.

  • تیم پشتیبان و کوچینگ مطالعه شریف گفت:

   دوست خوب مطالعه شریف سلام
   شهریه دوره ی حضوری تندخوانی ۲۸۹۰ هزار تومان می باشد که در دانشگاه شریف برگزار می شود .
   جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران فروش ۰۲۱۶۶۰۶۴۰۰۰ تماس بگیرید .
   موفق تر باشید

 111. رضا کلانتری گفت:

  سلام.من فقط میتونم نظرات رو ببینم ومحلی برای ثبت نام مشخص نشده.اگه ممکنه ۲۴ ویدیو رو برای بنده هم بفرستید.با تشکر

  • تیم پشتیبان و کوچینگ مطالعه شریف گفت:

   دوست خوب مطالعه شریف سلام
   این ویدئو ها برای شما ایمیل می گردد
   موفق تر باشید

 112. ناصر بیشمار گفت:

  سلام و احترام
  درصورت امکان فایلهای اموزش رایگان تندخوانی را برای بنده هم ارسال فرمایید تا بتوانم تصمیم نهایی در مورد شرکت در دوره فوق پیشرفته را بگیرم
  سپاسگزارم

  • تیم پشتیبان و کوچینگ مطالعه شریف گفت:

   دوست خوب مطالعه شریف سلام
   برای دریافت لینک های آموزش رایگان از طریق سایت اقدام نمایید. این ارسال بصورت خودکار و از طریق سایت انجام می شود.
   در صورتی که با مساله ای برخورد کردید لطفا با مشاوران آموزش یا کارشناس پشتیبانی تماس بگیرید.
   موفق تر باشید

 113. instagram گفت:

  نوشته هات عالیه دمت گرمم ممنون

  • تیم پشتیبان و کوچینگ مطالعه شریف گفت:

   دوست خوب مطالعه شریف سلام
   بی تردید شما لایق بهترینها هستید
   موفق تر باشید
   تیم پشتیبانی و کوچینگ مطالعه شریف

 114. صحبت الله گفت:

  سلام درود برشما استاد وهمکاران تان.من دانشجو در مزارشریف.افغانستان هستم ۲۲درس را خواندم وتمرین کردم میشه مرا رهنمایی کنید چگونه دیگر درسها راتحویل بگیرم واستفاده کنم.ممنون شما سپاسگذارم

  • تیم پشتیبان و کوچینگ مطالعه شریف گفت:

   دوست خوب مطالعه شریف سلام
   از اینکه همچنان دوستانی مثل شما از راههای دور در کنار ما هستند بسیار خرسندیم
   و این یکی از دل گرمی های ماست
   لطفا جهت کسب اطلاعت بیشتر با مشاوران آموزش تیم مطالعه تماس بگیرید و یا آدرس ایمیل خود را ارسال نمایید
   ۹۸۲۱۶۶۰۶۴۰۰۰
   موفق تر باشید

 115. faezeh گفت:

  سلام وخسته نباشید و ممنون از سایت خوبتون .من چند بار ایمیلمو فرستادم ولی تا حالا فیلمی دریافت نکردم ممنون میشم رسیدگی کنین

  • تیم پشتیبان و کوچینگ مطالعه شریف گفت:

   دوست خوب مطالعه شریف سلام
   لطفا پوشه اسپم خود را چک فرمایید.

   موفق تر باشید

 116. شایان مریدی فر گفت:

  سلام

  خداقوت به شما

  ظاهرا بعضی فایلها و ویدیوها ناقص هستن.
  درسته؟ امکانش هست بررسی کنید؟

  متشکرم

  • تیم پشتیبان و کوچینگ مطالعه شریف گفت:

   دوست خوب مطالعه شریف سلام
   و خدا قوت به شما
   در به روز رسانی بعدی که به زودی تقدیمتان می گردد ، مباحث بصورت کاملتر ارائه می گردد.
   موفق تر باشید

 117. Elham Rezakhani گفت:

  عالیه این دوره رایگان. ممنون از تیم زحمتکش مطالعه شریف