صادقانه می‌خواهم اسراری را به شما بگویم...

حقیقت این است که

 

هیچ سمینار یا کلاسی در ایران و حتی جهان وجود ندارد که تو را متحول کند!

بعد از ۱۷ سال تجربه برگزاری بزرگترین سمینارهای ایران، آموزش حضوری به چند ده هزار نفر، آموزش آنلاین به چند صد هزار نفر، راه‌اندازی کسب و کارهای متفاوت، شاگردی کردن در محضر اساتید تراز اول جهان و … به این نتیجه رسیدم که در سمینارها و دوره‌های آموزشی تکنیک‌های بسیاری را آموزش می‌دهند اما زمانی که پای تغییر و تحول در شغل و زندگی به میان می‌آید تازه متوجه می‌شوی که در عمل کاری نمی‌توانی انجام دهی.

به همین خاطر احساس می‌کنی یا به اندازه کافی استعداد نداری و یا تو آنقدرها هم خوب نبودی که به موفقیت برسی یا نیاز به اطلاعات بیشتری داری بنابراین دوباره دنبال یک کلاس دیگر، یک سمینار متفاوت و یا یک سخنران دیگر هستی تا شاید زندگیت را تغییر دهد و آنقدر روی این تردمیل معیوب می دوی که سال‌های سال از عمرت را از دست می‌دهی تا یک روزی واقعاً خسته شوی…

 

 

 

برای ثبت نام قطعی در سمینار کلیک کنید

تا حالا به این موضوع فکر کرده‌ای که چرا ۹۹ درصد شرکت کنندگان دوره‌های آموزشی گران قیمت پُرمدعا در ایران نتیجه نمی‌گیرند؟

 • اکثر مدرسان که ادعا می‌کنند که هر ساله به چند هزار نفر آموزش می‌دهند که کسب و کارشان را راه‌اندازی کنند اما سال بعد هیچ خبری از افرادی که کسب و کارشان را راه انداخته‌اند نیست!
 • ۹۰ درصد این شرکت‌کنندگان حتی در سال بعد، دامنه و هاست خود را تمدید نکرده‌اند! اما این سیکل معیوب همچنان ادامه دارد …
 • البته در ایران ما مردم عاشق سیکل معیوب هستیم مثلاً در سال میلیون‌ها نفر در ایران به دنبال یادگیری زبان انگلیسی از این آموزشگاه به آن آموزشگاه می‌روند، معلم خصوصی می‌گیرند، انواع کتاب‌های خودآموز و بسته‌های آموزش مکالمه در ۹۰ روز را می‌خرند!! اما شما پایان دردناک این همه تلاش را می‌دانید!! باز هم مکالمه به زبان انگلیسی را یاد نگرفته‌اند و به آرزوی خود نرسیده‌اند یا هر سال یک میلیون دانش‌آموز تلاش می‌کنند برای موفقیت و بدست آوردن شغل وارد دانشگاه شوند. غافل از اینکه دانشگاه سرابی بیش نیست و هرگز ضمانتی برای بدست آوردن شغل و ثروتمند شدن نیست. اثبات این ادعا هم نرخ بالای بیکاری فارغ‌التحصیلان دانشگاهی است.

 آیا می دانید…؟

آیا می‌دانید هر ساله چند هزار نفر که تا مقطع فوق لیسانس و دکتری تحصیل کرده‌اند رزومه‌شان را برای بدست آوردن شغل به صدها جا ارسال می‌کنند اما دریغ از یک شغل خوب!

حال اگر شما مصمم هستید من حاضرم به شما کمک کنم تا زندگی خود را یکبار برای همیشه دگرگون کنید

و یک انقلاب واقعی در درون شما اتفاق بیفتد و …

پتانسیل های درونی خود را تبدیل به موفقیت، پول و ثروت کنید…

برای ثبت نام قطعی در سمینار کلیک کنید

چطور در کنار کاری که دارم درآمد بیشتری کسب کنم

یک سوال بسیار مهم: حقوق شما نسبت به قیمت دلار چقدر افزایش پیدا کرده است؟ پاسخ این سوال را همه می دانیم. برای اینکه کیفیت زندگی مان را بتوانیم حداقل در حد قبل نگه داریم نیاز است تا منابع درآمدی جدید داشته باشیم. این ویدئو را با دقت ببینید و نکات آن را یادداشت کنید و به کار ببندید.

برای ثبت نام قطعی در سمینار کلیک کنید

 اگر یک مربی و کوچ کارکُشته و با تجربه در کنار فضای آموزشی پر هیجان قرار بگیرد، ۲۰۰٪ سریع تر پیشرفت را سرعت می بخشد

تونی رابینز یکی از موفق ترین افراد در این حوزه است.

تونی مربی و کوچ افراد سرشناسی در امریکا و جهان است و به عنوان یک فرد شتاب دهنده برتر در دنیا شناخته می شود .

اما چرا می‌خواهم موفق‌تر شوید...؟!

 1. زندگی من یک قانون ساده دارد. به تجربه فهمیده ام اگر میخواهم موفق شوم باید به تعدادی از مردم کمک کنم به آنچه میخواهند برسند و موفق شوند. پس از آن من به تمام چیزهایی که می‌خواهم می‌رسم.
 2. درآمد من از سرمایه‌گذاری در املاک، آموزش و بیزنس کوچینگ است و پیشرفت تو به من آسیبی نمی‌زد.
 3. اگر کسب و کار خودت را راه بیندازی حتماً از تجربیات من در توسعه کسب و کارت استفاده خواهی کرد و چون در ایران کوچینگ به معنای واقعی وجود ندارد و در نهایت با پرس و جو از دیگران سراغ من می آیی و این یعنی درآمد بیشتر برای من.

پس از ۱۷ سال فعالیت بی وقفه در بازار ایران، به یک فرمول اختصاصی  و سری رسیده‌ام که ۱۰۰ درصد مطمئنم زندگی هر فردی را متحول می‌کند.

 اگر یک مربی و کوچ کارکُشته و با تجربه در کنار فضای آموزشی پر هیجان قرار بگیرد، ۲۰۰٪ سریع تر پیشرفت را سرعت می بخشد

تونی رابینز یکی از موفق ترین افراد در این حوزه است.

تونی مربی و کوچ افراد سرشناسی در امریکا و جهان است و به عنوان یک فرد شتاب دهنده برتر در دنیا شناخته می شود .

برای ثبت نام قطعی در سمینار کلیک کنید

من می‌تونم کمک کنم:

 1. کسب و کار خودت را راه بندازی و ظرف ۱۲ ماه تبدیل به ۱۰ نفر اول حوزه کاریت بشی بدون اینکه سعی و خطا داشته باشی و هزینه‌ای زیادی را از دست بدهی.
 2. با آموزش‌های حرفه‌ای و اثربخش که بر اساس NLP و کانال‌های یادگیری شما آماده کرده‌ام بتونید پتانسیل‌های درونی خودت را پیدا کنی و یکبار برای همیشه شغل مورد علاقه ات را ایجاد کنی.
 3. با افزایش توانمندی‌هات و یادگیری مهارت‌های به روز، تبدیل به یک مهره کلیدی و حیاتی در هر شرکتی بشی که بدون تو اون کسب و کار نچرخه.
 4. در یک سال به اندازه ۱۰ سال پیشرفت کنی و هرگز نتونی مشابه گذشته فرصت های عالی زندگیت رو از دست بدی!

آکادمی چیست؟

اجازه بدید اول پرده از یک سیستم فریبنده و معیوب بردارم…

 •  شما هم مانند هزاران نفر دیگر آرزوی داشتن یک کسب و کار پرسود آنلاین را داشته اید؟
 •  شما هم مانند هزاران فرد دیگر رویای سخنران شدن و تولید محصولات آموزشی داشته اید؟
 •  شما هم جزء افرادی هستید که در دوره ای بلندمدت شرکت کرده‌اید که بعد از ۳سال به درآمد ماهی ۱۰ میلیون تومان برسید؟!

رازی وجود دارد که مدرسان دوره‌های بلندمدت کسب و کار آنلاین و تربیت سخنران نمی‌گویند چون اگر این راز فاش شود قطعاً زمان و پولتان را در یک مسیر بیهوده تلف نخواهید کرد!

اگر علاقه‌مند به سخنرانی، تدریس، تولید اطلاعات و راه‌اندازی کسب و کار باشید حتماً از همین اساتید دوره‌ای بلندمدت شنیده‌اید که باید سه سال تولید محتوا کنی، در شبکه‌ای اجتماعی فعالیت کنی، ویدئو بسازی، سمینار رایگان برگزار کنی، کتاب بنویسی (یا کپی کنی)، ادای سخنرانان حرفه‌ای را در بیاورید و در اینستاگرام خودتان را سخنران، نویسنده و کوچ معرفی کنید تا دیگران بیابند و محصولات شما را بخرند و شما بعد از ۳ سال کار طاقت فرسا به درآمد ماهی ۱۰میلیون تومان برسید!! ( که بعید می‌دانم برسید البته اگر هم برسید ۱۰ میلیون تومان ۳سال بعد به نظرتان چقدر ارزش خواهد داشت؟)

یک سیستم فریبنده وجود دارد که هر سال با برگزاری چندین سمینار در تهران و شهرهای دیگر با ایجاد توهم دانش و تهیج افراد حاضر در سالن به همراه خنداندن حضار یک انگیزه کاذب در مخاطب ایجاد می‌کند و می‌گویند همین الان این فرم را پر کن و جزء ۱۰۰ نفر اول باش و ۱۰ میلیون تومان تخفیف بگیر در ادامه هم می‌گویند با توجه به استقبال زیاد شما عزیزان هر چه سریع‌تر پیش پرداخت را بدهید تا بسته پیش نیاز را برایتان ارسال کنیم.

 

اگر شما هم قربانی این سیستم شده‌اید نگران نباشید… چند صد نفر دیگر هم دقیقاً همین مشکل را دارند. تمام این اساتید ادعا دارند در دوره قبلی که برگزار کرده‌اند چند صد نفر شرکت کرده‌اند. اما اگر از همین مدرس‌ها بخواهید که ۱۰ نفر از شرکت کننده‌های دوره اول که الان درآمد ماهی ۱۰ میلیون تومان رسیده‌اند را معرفی کنند باور کنید امکان ندارد بتوانند این کار را بکنند. (از دوره اولی که این دوستان برگزار کرده‌اند ۳ سال گذشته است.) به شما قول می‌دهم سایت‌هایی که ۸۰% شرکت‌کنندگان (فریب خوردگان این سیستم معیوب) راه‌اندازی کرده‌اند الان فعال نیست و حتی رغبت نداشته‌اند هزینه تمدید هاست و دامنه را پرداخت کنند. نکته ای که باید یاد بگیرید این است که بدانید واقعیت کسب و کار در ایران چگونه است و چطور بدون تلاش بیهوده و هدر دادن زمان، پول و انرژی سریع تر نتیجه بگیرید.

یکی از راه‌های شناخت دوره‌های بی‌اثر این است که تمام این مدرس‌ها یک داستان تکراری و کاملاً شبیه به یکدیگر دارند. داستان این گونه است همه این مدرسین یک گذشته بد و بی‌خاصیت داشته‌اند. پول نداشته‌اند، اختلاف با پدر، مادر و همسرشان داشته‌اند. اما یکباره یک کتاب خوانده‌اند یا یک آموزش را دیده‌اند و متحول شده‌اند و از فردای آن روز صاحب درآمدهای چند میلیونی شده‌اند و الان می‌خواهند راز پولدار شدن یک شبه را به شما یاد بدهند!! در ضمن در ادامه داستان ساختگی عنوان می‌کنند رسالت زندگی خود را یافته‌اند و می‌خواهند اثری از خودشان در این دنیا باقی بگذارند.

از ۲ ترفند دیگر هم استفاده می‌کنند:

 1. کنار چند استاد خارجی که به تهران آمده‌اند و اینها در سمینارشان شرکت کرده‌اند عکس می‌گیرند و در سایت منتشر می‌کنند یا در یک کلیپ چند دقیقه‌ای برایان تریسی این مدرس را سخنران برتر و نابغه ایران معرفی می‌کند!
 2. در کنار BMW، پورشه اجاره‌ای ایستاده‌اند و حرف می‌زنند.

 

برای ثبت نام قطعی در سمینار کلیک کنید

کسب و کار آنلاین خودت را همین الان شروع کن و آن را توسعه بده!

اگر می‌خواهید واقعا آستین‌های خود را بالا بزنید و یک مشاور، مدرس و سخنران حرفه‌ای بشوید، کتاب بنویسید، سایت داشته باشید، در  شغل‌تان موفق‌تر باشید و درآمد جانبی از یک شغل قابل توسعه داشته باشید خواهش می‌کنم این متن را با دقت زیادتری مطالعه کنید و در دوره‌ای شرکت کنید که از اساتید حرفه‌ای و متخصص استفاده می‌کنند. مشاوره و کوچینگ با یک فرد خبره دارند. یادتان باشد حتی  آنتونی رابینز که گران‌ترین سخنران جهان و با سابقه ۴٠ سال تدریس است امکان ندارد همه مباحث را خودش درس بدهد و حتما از متخصصین دیگر در دوره استفاده می‌کند. دنیای امروز بیشتر از آنچه که تصور می‌کنیم تخصصی شده است و یک پزشک نمی‌تواند متخصص قلب، کلیه، مغز، داخلی، گوارش و… باشد. حتما شما هم با من هم عقیده هستید.

من چند ویژگی دارم که در کمال تواضع و فروتنی بیان می‌کنم تا افراد باهوش و مستعد خودشان بهترین دوره را انتخاب کنند و درست‌ترین انتخاب را داشته باشند.

 1. به دلیل رشته تحصیلی‌ام، ذهنیت مهندسی و طراحی در من شکل گرفته و من خودم را طراح میدانم.
 2. ذهنی خلاق و ایده پرداز دارم، می‌توانید این موضوع رو از شرکت‌کنندگان دوره یک و دو آکادمی مدرسان بپرسید چون یکسال در کنار من بوده‌اند.
 3. بدون اغراق و بصورت مستند، حداقل پنج بیزنس در ایران راه‌اندازی کرده‌ام. من جزء معدود مدرسینی هستم که از ویزیتوری کارم را شروع کرده‌ام. در بازار خرید و فروش کرده‌ام. چک گرفته‌ام و چک داده‌ام. سود کرده‌ام، ضرر کرده‌ام. پول قابل توجهی بدست آورده‌ام و حتی یکجا همه را از دست داده‌ام و دوباره این چرخه ادامه پیدا کرده است.
 4. از دوم راهنمایی کلاس تندخوانی رفته‌ام و به کتابخوانی علاقه‌مند شدم. از همان دوران کتاب‌خوانی را شروع کردم. بهترین کتاب های جهان را در طول این سال‌ها خوانده‌ام.
 5. سر کلاس مطرح‌ترین اساتید جهان با هزینه شخصی خودم حاضر شده‌ام و سعی کرده‌ام بیشترین دستاورد را داشته باشم.
 6. از سال ١٣٨٠ یعنی ١٧ سال پیش شروع به کار کرده‌ام و تجربیات فوق العاده‌ای کسب کرده‌ام.

اگر این ویژگی‌ها را مثبت ارزیابی می‌کنید و برای طراحی یک دوره خاص، لازم می‌بینید من با جرات ادعا می‌کنم آکادمی مدرسان بهترین و تخصصی‌ترین دوره ایران است.

اگر شخص دیگری سراغ دارید این شش آیتم را یکجا دارد به شما اطمینان می‌دهم دوره‌ای که ایشان طراحی کرده‌اند هم کارآمد خواهد بود. این‌ها را نگفتم که ١٠٠٪؜ بیایید در دوره من شرکت کنید، اینها رو گفتم که شما با دقت بیشتری بررسی کنید. همین که شما با دید بازتری مسیر خود را انتخاب کنید من خوشحالم.

 • دنبال مشتریان بهتر، بیشتر و پولدارتر هستی؟
 • شخصاً در این دوره کمکت می‌کنم به مشتریان ایده‌آل برسی!
 • در یک دوره ۱۲ ماهه صفر تا صد راه‌اندازی و توسعه یک کسب و کار را یاد می‌گیری و با یکدیگر کمپین تبلیغات و محصولاتت را می‌سازیم.
 • چطور تبدیل به گران قیمت‌ترین فرد حوزه کسب و کارمان شویم؟
 • چگونه می‌توان بیشترین سود را در کسب وکارهای اینترنتی و آنلاین به دست آورد؟
 • چگونه با کمترین تولید محتوا و برگزاری سمینار و حتی ساعت‌ها فعالیت بدون نتیجه در شبکه‌های اجتماعی درآمد میلیونی کسب کنیم؟

برای ثبت نام قطعی در سمینار کلیک کنید

ویدئو مصاحبه شرکت کنندگان اولین کنسینار بزرگ ایران

با شرکت در سلسله کنسینارهای مطالعه شریف در کنار یاد گرفتن مطالب جدید و به روز برای راه اندازی کسب و کارتان، از محیط شاد و پر انرژی و برگزاری یک کنسرت با کیفیت لذت ببرید. شما در کنسینار ایده های خیلی خوبی به ذهنتان می خورد و ارتباطات بسیار خوبی می توانید ایجاد کنید. در کنسینار بعدی منتظر دیدن شما دوست عزیز برای لذت بردن و یادگیری در محیطی جدید و به روز هستیم.

برای ثبت نام قطعی در سمینار کلیک کنید

ویدئو مصاحبه شرکت کنندگان اولین کنسینار بزرگ ایران

با شرکت در سلسله کنسینارهای مطالعه شریف در کنار یاد گرفتن مطالب جدید و به روز برای راه اندازی کسب و کارتان، از محیط شاد و پر انرژی و برگزاری یک کنسرت با کیفیت لذت ببرید. شما در کنسینار ایده های خیلی خوبی به ذهنتان می خورد و ارتباطات بسیار خوبی می توانید ایجاد کنید. در کنسینار بعدی منتظر دیدن شما دوست عزیز برای لذت بردن و یادگیری در محیطی جدید و به روز هستیم.

برای ثبت نام قطعی در سمینار کلیک کنید

ویدئو مصاحبه شرکت کنندگان اولین کنسینار بزرگ ایران

با شرکت در سلسله کنسینارهای مطالعه شریف در کنار یاد گرفتن مطالب جدید و به روز برای راه اندازی کسب و کارتان، از محیط شاد و پر انرژی و برگزاری یک کنسرت با کیفیت لذت ببرید. شما در کنسینار ایده های خیلی خوبی به ذهنتان می خورد و ارتباطات بسیار خوبی می توانید ایجاد کنید. در کنسینار بعدی منتظر دیدن شما دوست عزیز برای لذت بردن و یادگیری در محیطی جدید و به روز هستیم.

ثبت نام قطعی در سمینار

ویدئو مصاحبه شرکت کنندگان اولین کنسینار بزرگ ایران

با شرکت در سلسله کنسینارهای مطالعه شریف در کنار یاد گرفتن مطالب جدید و به روز برای راه اندازی کسب و کارتان، از محیط شاد و پر انرژی و برگزاری یک کنسرت با کیفیت لذت ببرید. شما در کنسینار ایده های خیلی خوبی به ذهنتان می خورد و ارتباطات بسیار خوبی می توانید ایجاد کنید. در کنسینار بعدی منتظر دیدن شما دوست عزیز برای لذت بردن و یادگیری در محیطی جدید و به روز هستیم.

برای ثبت نام قطعی در سمینار کلیک کنید

آلبوم عکس اولین کنسینار ایران در برج میلاد

خلاصه برخی آموزشهای حیاتی ارائه شده در کنسینار

برای ثبت نام قطعی در سمینار کلیک کنید

اطلاعات برگزاری سمینار راه اندازی کسب و کار آکادمی مدرسان

زمان

ساعت ۱۰-۱۴
تاریخ ۵ بهمن ماه

محل برگزاری

بعد از ثبت نام به اطلاع شما رسانده می شود

سخنران

سعید محمدی (مربی و کوچ کسب و کار با ۱۷ سال سابقه تدریس و راه اندازی بیزنس با شرایط ایران)

برای ثبت نام قطعی در سمینار کلیک کنید

شرایط شرکت کنندگان

3-کارآفرینان: حداقل ۲۵ سال و داشتن ایده
2-مدیران: با حداقل سن ۳۰ سال و ۳ سال سابقه مدیریت
1-صاحبین کسب و کار: با سن حداقل ۳۵ سال و ۵ سال سابقه داشتن کار و پیشه
6-امکان حضور حداقل در ۲۰ جلسه از ۲۴ جلسه
5-علاقه‌مندان به سخنرانی و تدریس ( با آزمون پذیرفته خواهند شد)
4-افرادی که می‌خواهند پتانسیل درونی خود را بشناسند و در زمینه استعداد خود کسب و کار راه‌اندازی کنند.(حداقل ۲۵ سال سن و ۳ سال تجربه کاری در هر زمینه‌ای)
7-توانایی پرداخت شهریه
8-در اولویت قرار دادن تمرینات در طول دوره

آشنایی با سعید محمدی

سعید محمدی

 • نویسنده کتاب انسان ۲۰۲۰
 • مترجم کتاب دانسته هایت را به کار بگیر
 • طراح آموزشی براساس متد فوق پیشرفته فانتوم
 • کارشناس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران
 • نویسنده و مدرس دوره پیشرفته تندخوانی فانتوم از سال ۱۳۸۷
 • سخنران، نویسنده، مدرس و مربی کسب و کار و توسعه فردی
 • آموزش حضوری به بیش از ۱۶۰۰۰ نفر طی دوره های آموزشی سازمانی و غیرسازمانی
 • طراح  و مدرس دوره بی نظیر و رویایی آکادمی مدرسان (اثربخش ترین دوره ایران در حوزه توسعه کسب و کار و تربیت سخنران و مدرس)

 • بهره گیری از مطالب ناب آموزشی کنسینار.
 • امکان استفاده نیم ساعته از زمان مشاوره خصوصی استاد محمدی
 • استفاده از به روزترین متدهای تحلیل شخصیتی برای کمک دقیق و سنجیده در مشاوره ها.
 • جزوه تمام رنگی حاوی محتوای آموزشی کنسینار
 • پذیرایی میان وعده.
 • شرکت در کنسرت شاد و مفرح یکی از خوانندگان محبوب کشور
 • لحظاتی شاد و مفرح و سرشار از انرژی.
 • آشنا شدن با روش های جدید آموزش اثربخش.
 • مشاوره و شبکه سازی با افراد موفق حاضر در کنسینار
 • و البته برخورداری از تخفیف ویژه ثبت نام اولی ها
روش های پرداخت

مسلما بهترین روش، خرید آنلاین است. لینک خرید در همین صفحه قرار داده شده است.

ولی اگر به هر دلیلی موفق به پرداخت آنلاین نشدید، می توانید شهریه را به کارتهای زیر واریز نمایید.

ثبت نام قطعی در سمینار