با مطالعه شریف، سرعت رسیدن به اهداف‌تان را ۱۰برابر کنید و از زندگی‌تان لذت ببرید.
همیشه سرعت، انسان را شیفته و عاشق خود کرده است. وقتی بشر برای اولین بار چرخ را اختراع کرد، سعی کرد سرعت آنرا بیشتر کند،برای جابجایی نامه از اسب‌، اتومبیل، پست، پست پیشتاز، تلفن، فکس، پیامک و اینک به پی‌ام رسیده‌ایم. پس چرا برای رسیدن به اهداف‌مان سرعت خود را ۱۰ برابر نکنیم؟

آیا واقعاً ممکن است در ۱۲ ماه‌ آینده درآمدی برابر با ۱۲ سال گذشته داشته باشید؟ مرزهای سرعت هر روز مرتبا شکسته می‌شوند.

وقتی براداران رایت اولین پرواز خود را درسال  ۱۹۰۳ انجام دادند،‌ سرعتی برابر ۱۴ کیلومتر در ساعت داشتند. مرز ۱۶۰ کیلومتر در ساعت(بیش از ۱۰ برابر)، در سال ۱۹۱۲(کمتر از ۹ سال بعد) شکسته شد. تکنولوژی هوانوردی به خاطر نیاز فوری در جنگ جهانی دوم با سرعت گسترش یافت. در سال ۱۹۴۱، سرعت پرواز به بیش از ۹۶۵ کیلومتر در ساعت رسید. در ۱۹۵۶، مرز ۱۶۰۰ کیلومتر در ساعت شکسته شد. هواپیمای کنکورد سرعتی فراتر از ۳۲۰۰ کیلومتر در ساعت را به ثبت رساند. مرزهای سرعت هر روز شکسته می‌شوند.

در سال ۲۰۲۰،سرعت ۱۰۰۰ کیلومتر در یک دقیقه را ارتش ایالات متحده امریکا تجربه خواهد کرد.

تمام تلاش تیم مطالعه شریف این است که در هر سال به چندین هزار نفر آموزش دهد که چگونه سرعت رسیدن به اهداف‌شان را ۱۰ برابر کنند.

همواره از به روزترین اساتید جهانی الگو برداری میکنیم و بهترین اساتید ایرانی را در زمینه تخصصی خودشان بکار می‌گیریم تا سرعت رشد شما را ۱۰ برابر کنیم.

دانلود درس اول: سرعت تغییرات در دنیای اینترنت

هم اکنون میتوانید از لینک زیر درس اول را دانلود و مشاهده فرمایید.

 

 

جدیدترین تندخوانی سال ۲۰۱۵-تندخوانی فانتوم

شما در روز چند ساعت وقت دارید؟

قبول دارید همه آدم‌های زنده دنیا، در روز فقط ۲۴ ساعت  وقت دارند؟

قبول دارید سرعت تغییرات تکنولوژی بسیار بالاست؟

نظرتان در مورد سرعت رشد علم در زمینه کاری خودتان چیست؟ اگر تصمیم بگیرید تمام کتاب‌های انگلیسی، فارسی، مقاله‌های موجود در اینترنت را بخوانید آیا می‌توانید؟

سرعت تغییرات در جهان امروز خیلی خیلی بالاست. طبق پیش‌بینی سعید محمدی(مدرس دوره هیجان‌انگیز انسان ۲۰۲۰ و نویسنده کتاب انسان ۲۰۲۰)، سرعت تغییرات جهان ۴۴ برابر خواهد شد.

 

اگر همیشه از حجم زیاد مطالب و کمبود وقت رنج می‌برید و کتاب‌هایی دارید که آرزو داشته‌اید بخوانید ولی هیچ‌گاه این فرصت را به دست نیاورده‌اید، شما نیاز به یک تحول سریع در روش مطالعه خود دارید.

شما به تفریح، مسافرت و میهمانی نیاز دارید ولی اگر به دلیل سرعت‌پایین مطالعه و ضعف حافظه  و حتی آشنا نبودن با روش صحیح و مؤثر مطالعه مجبور هستید درس‌هایتان را چندین بار بخوانید و شاید نمره قبولی هم به‌سختی بگیرید، حتی چند روز بعد تقریباً بسیاری از مطالب را فراموش کرده‌اید! اگر مطالعه کردن و فراموش کردن را کار بیهوده‌ای می‌دانید یا آزمون مهمی در پیش دارید قطعاً دوره تندخوانی فانتوم به شما کمک شایانی خواهد کرد و این دوره یک‌عمر برایتان باقی خواهد ماند. با یادگیری تندخوانی فانتوم شما همواره از دیگران برتر هستید و احساس غرور دارید.

تذکر:

اگر در هفت روز اخیر حتی ۴ صفحه مطلب برای خواندن نداشتید لطفاً در دوره پیشرفته تند خوانی فانتوم شرکت نکنید زیرا برایتان مفید نخواهد بود در ضمن دانش‌پذیران ما افراد بسیار خاص و اهل مطالعه و با اطلاعاتی هستند که می‌خواهند محتوای عالی به دست آورند به همین دلیل در دوره‌های مطالعه شریف فقط افراد مصمم، پرانگیزه و باهوش شرکت می‌کنند.

برایان تریسی نویسنده ۶۵ جلد کتاب پرفروش در جهان ،سخنران و استاد مدیریت می‌گوید:

اگر می‌خواهید در کسب‌وکارتان سود عظیم به دست آورید

اگر می‌خواهید به تمام اهداف خود برسید

اگر می‌خواهید مدیر موفق و به‌روزی باشید

باید و باید حداقل هفته‌ای یک جلد کتاب درزمینه  تحصیلی یا شغلی خود مطالعه کنید وگرنه اطلاعات شما بدردنخور و قدیمی خواهند شد.

اگر علاقه‌مند باشید و کمی هم  پشتکار داشته باشید در ۲ روز می‌توانید یک جلد کتاب بخوانید.تصور کنید یک کتابخانه بزرگ پر از کتاب‌هایی که همیشه آرزو داشته‌اید بخوانید،دارید.حالا توانمندی به دست آورده‌اید که می‌توانید تمام این کتاب‌ها را بخوانید، درک کنید، در حافظه خود نگه‌دارید، چقدر برایتان لذت‌بخش خواهد بود؟چقدر پیشرفت خواهید کرد؟

 

 

 

 

چرا تند خوانی فانتوم؟

موفقیت، شادی، سبک زندگی مناسب، پیروزی و ارتباطات گسترده همگی ناشی از انتخاب بهترین گزینه‌ها در میان چندین گزینه و قدرت تصمیم‌گیری و تحلیل شرایط است. مهم‌ترین عضو بدن انسان که کارکرد کلیه اعضای دیگر را بر عهده دارد مغز است. آگاهی، شناخت و یادگیری کارکرد مغز و تحلیل فرآیندها و تکنیک‌های حل مسئله مهم‌ترین و مؤثرترین عامل در موفقیت انسان‌هاست.

افسردگی، خشم و استرس  نقش مخربی در تصمیمات روزانه مدیران تصمیم گیر دارد. عملکرد و راندمان مدیران را به‌شدت کاهش داده درنتیجه مانع بهره‌وری سازمان می‌شود.

در تندخوانی فانتوم، جدیدترین روش تصمیم‌گیری، تقویت هوش،حل مسئله،کاهش استرس و آشنایی هر چه بیشتر با کارکرد و عملکرد مغز به همراه نکات زیر ارائه می‌شوند:

-راهکارهای تقویت حافظه، تکنیک‌های حفظ کردن اسامی، شماره تلفن، اطلاعات و به یاد سپردن چهره‌ها

-جدیدترین تکنیک تندخوانی در جهان-۲۰۱۵

-یادگیری نقشه ذهنی به‌عنوان جدیدترین ابزار درک مطلب در جهان و دانشگاه هاروارد

-سیستم سازی در آموزش

-روش مطالعه مؤثر در متن‌های مختلف

-نمودار فراموشی در انسان بر اساس تحقیقات سال ۲۰۱۵ دانشگاه آلمان

 

 تکنیک فوق پیشرفته تندخوانی فانتوم و تقویت حافظه:

در تندخوانی فانتوم، تمام مطالب با جدیدترین کلاس‌های ۲۰۱۵ تندخوانی در جهان هماهنگ است و تغییرات لازم جهت کاربرد در زبان فارسی توسط سعید محمدی مدرس و بنیان‌گذار تند خوانی فانتوم در ایران ایجادشده است. در این کارگاه تمام تکنیک‌های فوق پیشرفته تقویت هوش، کاهش استرس، تندخوانی فانتوم، تقویت حافظه و تمرکز به‌صورت دسته‌بندی‌شده و گام‌به‌گام ارائه می‌گردد(اورجینال و به‌روز بودن محتوا را تضمین می‌کنیم)

اگر کنکور یا آزمون مهمی در پیش دارید تندخوانی فانتوم راه میان‌بر را نشان می‌دهد.

تندخوانی فانتوم فقط برای داوطلبان پرانگیزه کنکور کارشناسی ارشد، داوطلبان باهوش کنکور دکترا و مدیران موفق طراحی‌شده است.

کارگاه تندخوانی فانتوم منحصراً توسط گروه مطالعه شریف در ایران برگزار می‌گردد.

مشخصات کارگاه فوق پیشرفته تندخوانی فانتوم:

چگونه کتابی را که در یک هفته می‌خوانید در۲ روز بخوانید و برای همیشه در حافظه خود نگه‌دارید؟

چگونه یک نقشه ذهنی رسم کنید؟(جدیدترین ابزار درک مطلب در جهان ویژه سال ۲۰۱۵)

چگونه متمرکز مطالعه کنید؟

عوامل حواس‌پرتی را چگونه از بین ببرید؟

چگونه مطالب را در حافظه خود نگه‌دارید و در زمان لازم به‌راحتی و به‌سرعت فانتوم به یادآورید؟

 

 

 

تندخوانی در یک نگاه:

مخاطب:داوطلبان پرانگیزه کنکور ارشد، داوطلبان باهوش کنکور دکترا و مدیران موفق که وقت کمی برای مطالعه دارند ولی انبوهی از مطالب نخوانده دارند.

مدرس:سعید محمدی-طراح دوره‌های آموزشی با متد آموزش شتابنده

نویسنده کتاب تندخوانی فانتوم

مترجم جدیدترین کتاب تندخوانی تونی بوزان

نویسنده کتاب پرفروش انسان ۲۰۲۰

برای اطلاعات بیشتر با سرکار خانم باجلان مشاور آموزش مطالعه شریف با شماره ۶۶۰۶۴۰۰۰ تماس بگیرید.

تمایز راه‌حل مطالعه شریف:

 

مطالب تندخوانی فانتوم کاملاً به‌روز (سال ۲۰۱۵) و همگام با پیشرفت علم تندخوانی در جهان است و حاصل شش سال تدریس متد تندخوانی فانتوم در ایران و آموزش به چندین هزار نفر از رشته‌های مختلف پزشکی، حقوق، مدیریت، مهندسی شیمی،نفت، مکانیک و برگزاری دوره در بزرگ‌ترین شرکت‌های ایران مانند پتروشیمی شهید تند گویان، خدمات انفورماتیک بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، راهبران پتروشیمی، وزارت نفت، جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه‌های سرا سری و آزاد و …. است که مطالب را خلاصه، طبقه‌بندی و کاربردی نموده است.

مطالب ارائه‌شده در این کارگاه می‌تواند در مدت بسیار کوتاه (حدود ۶ ماه) پیشرفت بزرگی را برایتان به ارمغان آورد به شرطی که واقعاً خواستار جهش در زندگی‌تان باشید.

 

 

اگر در این دوره شرکت نکنم چه می‌شود؟

صادقانه جواب بدهم هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد. طبق آمار رسمی در کشور ده میلیون نفر، سواد خواندن و نوشتن را ندارند. ده‌ها میلیون نفر نیز کوچک‌ترین اطلاعی از این روش‌ها و متدها ندارند.ده‌ها میلیون نفر اصلاً احتیاجی به مطالعه ندارند ولی به‌آسانی زندگی روزانه و روتین خود را می‌گذرانند.

اما معدود افرادی وجود دارند که برای پیشرفت خود و کسب‌وکارشان برنامه دارند. اینان با انبوهی از مطالب خوانده‌نشده روبرو هستند. کتاب‌هایی در کتابخانه دارند که آرزو دارند بخوانند ولی تاکنون موفق نشده‌اند. اینان اهمیت زمان را بیش از همگان درک می‌کنند. حجم روزافزون مطالب را می‌دانند و می‌خواهند خود را به‌روز نگه‌دارنداین‌ها معمولا جزء افراد باهوش و خاص ایران هستند این افراد می‌دانند چه چیزی را از دست خواهند داد.

 

با یادگیری مهارت تندخوانی فانتوم به دنیای جدیدی وارد می‌شوید.همان‌طور که می‌دانید اگر به‌راحتی بتوانید زبان انگلیسی را صحبت کنید ،گوش کنید و یا بخوانید به‌یک‌باره دنیایی از اطلاعات،اخبار،مقاله،فیلم و…در اختیارتان قرار خواهد گرفت.اگر تا حالا تلاش کرده‌اید زبان انگلیسی را یاد بگیرید به‌احتمال‌زیاد به تندخوانی فانتوم هم علاقه دارید.اگر موفق شده‌اید گواهینامه رانندگی بگیرید در یادگیری تندخوانی فانتوم هم موفق خواهید شد.

در دوره عمومی  تندخوانی فانتوم ۵۴۳۲۳ نفر شرکت کرده‌اند که روزانه حدود ۸۰۰-۱۰۰۰ نفر به این تعداد اضافه می‌شوند.

 

 

دستورالعمل شرکت در دوره ۱۳ درس مقدماتی تندخوانی غیرحضوری:

۱-ابتدا ویدیویی که در هر درس وجود دارد را با دقت ببینید.

۲-به یاد داشته باشته تندخوانی فانتوم ۷ گام ساده دارد که در این دوره مقدماتی با چند گام آشنا خواهید شد.

۳-گام اول تندخوانی فوق‌پیشرفته فانتوم،افزایش سرعت حرکت چشم است.

۴-بعد از دیدن ویدیو،روی لینک مربوط به تمرین نرم‌افزار کلیک کنید و فقط با چشم شکل‌هایی که روی صفحه کامپیوتر ظاهر می‌شود را دنبال کنید.

۵-در طول دوره هر سوالی داشتید می‌توانید از طریق تلفن  ۰۲۱۶۶۰۶۴۰۰۰  یا از طریق سایت مطرح کنید.اگر سوال شما تخصصی و مربوط به درس بود از آخرین لینک استفاده کنید تا به دست سعید محمدی برسد تا در کوتاه‌ترین زمان پاسخ سوال‌تان را دریافت کنید.

۶- بهترین زمان برای یادگیری تند خوانی فوق‌پیشرفته فانتوم برای شما، همین الان است چون ایده تند خوان شدن به ذهن‌تان رسیده است.

 

دوست‌تان داریم و بهترین‌ها را برای‌تان آرزومندیم.

 

 


[videojs mp4=”http://dl.motalesharif.com/video/12-course/avc_tanks%20for%20reg.mp4″ poster=”https://motalesharif.com/wp-content/uploads/2015/02/less1.jpg” class=”aligncenter” width=”700″ height=”400″]
 

دانلود رایگان-مطالعه شریف

 

 

                                      پرسش از سعید محمدی

دوستدار همیشگی شما

سعید محمدی

به این نوشته امتیاز دهید
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

۲ پاسخ به “درس اول:عضویت”

 1. مریم خ گفت:

  سلام.میخواستم لطفا۲۴جلسه رایگان روبرام بفرستید.ممنونم

  • ادمین سایت گفت:

   دوست خوبم سلام
   برای دریافت ویدئوهای رایگان لطفا در سایت ثبت نام کنید.
   ویدئوها روزانه ارسال خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *